Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.06.2005, 09:38   #11
Issa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alia
Cholera już lepiej staruszka dobić eliksirem i skrócić mu męczarnie niżby miał wnuki bawić... Mało było, że własne bachory odchował????
Oj, nie przesadzajmy. Na ogół dziadkowie uwielbiają dzieci swoich dzieci, mają z nimi lepszy kontakt etc. Pod nieobecność rodziców bez problemów zająć się mogą wnukami, ostatecznie i tak siedzą na emeryturze.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.06.2005, 19:39   #12
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi emeryci robią co chcą. Mieszkają oczywiście z dziećmi i wnukami, ale jeśli nie chcą się opiekowawać wnukami to tego nie robią. Chca na emeryturę - idą. Nie chcą to nie. Pragną mieć wnuki to je mają.... chcą rozwijać umiętności to to robią. Rozwijają przyjaźnie i romanse w sposób trudny do opanowania i... umierają bardzo w podeszlym wieku (80-84 dni). Inna rzecz że przez całe swoje życie ani razu nie wypijają eliksiru życia. No bo czy w normalnym życiu jest coś takiego?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2005, 20:02   #13
krowunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lea
Moi emeryci robią co chcą. Mieszkają oczywiście z dziećmi i wnukami, ale jeśli nie chcą się opiekowawać wnukami to tego nie robią. Chca na emeryturę - idą. Nie chcą to nie. Pragną mieć wnuki to je mają.... chcą rozwijać umiętności to to robią. Rozwijają przyjaźnie i romanse w sposób trudny do opanowania i... umierają bardzo w podeszlym wieku (80-84 dni). Inna rzecz że przez całe swoje życie ani razu nie wypijają eliksiru życia. No bo czy w normalnym życiu jest coś takiego?

również nie używam eliksiru, bo uważam to za zbyt "naciągane" i simsy coraz bardziej odstają od normalnego świata. Co do staruszków; zabijam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2005, 20:04   #14
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm... raczej nie gram emerytami, ale juz wiem, co jutro zrobię z nimi:
Państwo Elżbieta i Władek Kaczorek bedą mieszkali razem ze swoją córką Sylwią i wnukami w wieku szkolnym: bliżniakami Dominikiem i Dominiką. Ela będzie zajmowała się raczej domem: będzie gotowała, sprzątała, robiła zakupy, ale także zajmowała się Dominikiem i Dominiką podczas ich pobytu w domu. Tymczasem Władek będzie głównie patrzył na telewizor, ćwiczył albo chodził z dzieciakami na dwór. Oboje bedą mieli typowo dziadkowe życie, ale także będą uprawiali sporty.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2005, 06:09   #15
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Issa
Oj, nie przesadzajmy. Na ogół dziadkowie uwielbiają dzieci swoich dzieci, mają z nimi lepszy kontakt etc. Pod nieobecność rodziców bez problemów zająć się mogą wnukami, ostatecznie i tak siedzą na emeryturze.
Ostatecznie to emeryt też człowiek, a nie wyrobnik na wycugu wasnych dzieci. Całe życie tyrają, odchowują własne potwory, a potem mają jeszcze na starość zmieniać śmierdzące pieluchy??? No pięknie... I koniec życia jest właściwie gówniany. Wiesz co? Jak już będę starym pierdzielem to nie wpuszczę moich własnych dzieci do domu, bo albo mnie zatłuką albo podrzucą wnuki do niańczenia. A ja wtedy będę miała na pewno inne marzenia - choćby wypoczynek gdzieś w pięknym miejscu, albo malowanie czy rozwijanie każdego innego hobby z hodowla doniczkową marchewki włącznie, a nie użeranie się z cudzą progeniturą. Po to dzieci maja rodziców, żeby się nimi zajmowali. BTW już wolę grać staruszkami (bo wtedy jestem Wielki Brat siedzę i patrzę jak moje laleczki organizują sobie rozrywki - wreszcie simy nigdzie się nie śpieszą, nie muszą wstawać po nocach albo rano lecieć do pracy) niż uczyć niemowlaka nocnikowania... ;-p Nie lubię dzieci... brrrr

Ostatnio edytowane przez Margierytka : 27.06.2005 - 06:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2005, 06:14   #16
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał KashW
Hmmm... raczej nie gram emerytami, ale juz wiem, co jutro zrobię z nimi:
Państwo Elżbieta i Władek Kaczorek bedą mieszkali razem ze swoją córką Sylwią i wnukami w wieku szkolnym: bliżniakami Dominikiem i Dominiką. Ela będzie zajmowała się raczej domem: będzie gotowała, sprzątała, robiła zakupy, ale także zajmowała się Dominikiem i Dominiką podczas ich pobytu w domu.
Kolejna wykorzystywaczka... Idę się upić! Świat się kończy... Ja nie chcę być starym pierdzielem, chcę umrzeć młodo, bo istnieje realna szansa, że moje własne dzieci będą miały poglądy na temat życia emeryta, zbyt zbieżne z tymi wyrażanymi powszechnie na forum!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2005, 07:18   #17
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Wink Ah.....

Ah, moi staruszkowie. Całe życie pracują, potem gdy mają wnuki to jak sie skończy urlop rodzicom i nie ma wolnych dni to oni mają łącznie z 4 dni urlopu i ewentualnie raz albo dwa sostaną z wnukiem/wnuczką/wnuczkami. Mieszkają razem z dziećmi i tam sendziwie umierają bo mają platynową aspiracje do końca życia. Na kilka dni przed śmiercią wyprowadzam ich na wielką działke z małym domem, gdzie umierają. Raczej są szczęsliwi. Ahhhhh........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2005, 07:45   #18
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam pytanie mój sim staruszek ma cel życia dożyć złotego jubilueuszu i jak to wykonać ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2005, 09:22   #19
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alia
Kolejna wykorzystywaczka... Idę się upić! Świat się kończy... Ja nie chcę być starym pierdzielem, chcę umrzeć młodo, bo istnieje realna szansa, że moje własne dzieci będą miały poglądy na temat życia emeryta, zbyt zbieżne z tymi wyrażanymi powszechnie na forum!
Ech... ja po prostu chcę, aby oni mieli coś do roboty, a przeciez sprzątanie, gotowanie, zakupy, opieka nad wnukami to ulubione zajęcie babci! Przynajmniej mojej Ale będzie tezmiała czas relaksu...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2005, 10:11   #20
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi simowie najczęściej się nie starzeją, piją eliksir i dalej mogą romansować, mieć dzieci i pracować....Chociaż jeśli już mam jakiegoś staruszka, to oczywiście wiedzie wspaniałe życie. Spotyka się z dziećmi i wnukami, czyta książki, udoskonala swoje umiejętności, pływa, gra w szachy itp.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023