Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak często spełniasz cel życiowy twojego sima?
Zawsze 5 6.76%
Zazwyczaj 23 31.08%
Czasami 31 41.89%
Nigdy 15 20.27%
Głosujących: 74. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.01.2006, 10:31   #1
*Linka*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Cele

Jak często spełniasz cel życiowy? Nie wiem czy taki temat już był, bo wyszukiwarka nie działa jak zwykle. Odfpowiedzcie w sondzie.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.01.2006, 11:24   #2
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie simy nie używają eliksiru życia, więc jeśli nie jest to jakiś wydumany cel życiowy zawsze go spełniam. Na 20 kochanków i 20 różynych simów do bara-bara szkoda mi czasu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2006, 15:23   #3
*Linka*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No a jakbyś miała zjeść 200 tostów z serem? Niezła jazda. Coprawda takie bara-bara z dwudziestoma rożnymi to nudne. Ej, a czy można się ruchac z dwoma naraz?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2006, 19:04   #4
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hihihi Niezłe rzeczy chodzą Ci po głowie W grze jest to niemożliwe, pewnie dlatego że byliby o siebie zazdrośni
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2006, 18:15   #5
*Linka*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a jakby tak wejść w trzech do budki a foty? Mogłoby się udać. Alemiałam ostatnio fajną randke jak byłam u Dolores. Nasz vampirka poszła z hrabią na kolacje a potem wyruchali się w budce na fotki zlecieli się simowie zaczęli gwizdać i klaskac, a randka wskoczyła na rankę marzen. Ale było git D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2006, 19:03   #6
x_tina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie uwazam, ze jestem idealna bo rowniez przeklinam, ale wydaje mi sie, ze na forum nie przystoi.

A co do celu zycia, to spelniam tylko jezeli nie jest trudny do spelnienia.
Cel : Zarobic 100000$ jest na tyle latwy, ze zawsze staram sie go spelniac.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2006, 21:35   #7
smart_blonde
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

najlatwiejszy jest rozwinac w pelni 7 umiejetnosci, a ostatnio jestem w trakcie spelniania bara-bara z 20 roznymi simami, no niestety momentami nudne...moja simka ma juz 16, wiec zostalo jeszcze czterech...

ja zawsze spelniam moim simom cele zyciowe, bo chce zeby wszyscy mieli zlote groby.hehe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2006, 16:18   #8
Królik
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Ja zazwyczaj nie spełniam simom tyvh celi bo np. taka jedna moja simka ma cel życiowy "zostać kuchmistrzem" a ja chce żeby została artystką, więc jak mam to spełnić? Albo poprostu nie chce żeby mój sim był w takim zawodzie (zazwyczaj moje simy mają marzenie osiągnięcie ostatniego szczebla jakiejś kariery) itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2006, 22:53   #9
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Królik
Ja zazwyczaj nie spełniam simom tyvh celi bo np. taka jedna moja simka ma cel życiowy "zostać kuchmistrzem" a ja chce żeby została artystką, więc jak mam to spełnić? Albo poprostu nie chce żeby mój sim był w takim zawodzie (zazwyczaj moje simy mają marzenie osiągnięcie ostatniego szczebla jakiejś kariery) itp.
Ja w takiej sytuacji odwalam tego kuchmistrza a potem zmieniam jej zawod na artystke. Po studiach to latwe i szybkie Mozna nawet kilka zawodow przeleciec bez picia eliksira zycia i bez wypijania innych simow. Trzeba tylko skonczyc studia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2006, 16:00   #10
Chocolatté
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze robię tak: wpisuję kod boolProp testingCheatsEnabled true, klikam na skrzynkę, wybieram Make all happy, z powrotem na skrzynkę i Make A Static czy jakoś tak. Wtedy potrzeby 'stoją' (bez skojarzeń ^^') w miejscu, a ja mojej Simce/Simowi uzupełniam logikę, gotowanie i te wszystkie. Zajmuje to na ogól 10 dni. Jak już będzie mieć na maxa rozwinięte umiejętności, to biorę mu pracę (najczęściej chce być Dyrektorem Szkoły, lub Ordynatorem), więc wybieram pracę Medycynę, lub Nauczyciela (tą robotę sobie ściągnęłam ^^'). I wtedy uzupełniam tylko przyjaciół i nie muszę się bawić w jakieś logiki, nie logiki. Mój Sim ma cel osiągnięty, a ja oddycham z ulgą :).
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023