Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2006, 16:06   #11
redkakredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie kolejna podpowiedź

1. warto przygotować kawę dla dyra, za jej wypicie również są punkty dodatkowe
2. jeśli macie dom bez dachu, tzn. dach z podłogi dyro nie wjedzie do was, na dzień dobry się zawinie, więc na czas wizyty warto zbudować chwilowo dach
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.12.2006, 10:42   #12
Tajemnicza
Guest
 
Postów: n/a
Smile ??

Mi się udało :
-Najpierw rozmawiałam z nim a w tym czasie gotowałam obiad
-Zaprosiłam go na obiad,dostałam dodatkowe punkty za gadanie ( przy stole)
-Oprowadziłam go po najładniejszych pomieszczeniach

P.s jeżeli dyrektor mówi że to nie jest odpowiednie miejsce dla dziecka ( czy coś w tym stylu ) to znaczy że potrzebuje np.więcej zabawek,przestrzeni
JEDNYM SŁOWEM WSZYSTKO CO SOBIE ZARZYCZY.ALE BEZ PRZESADY ŻEBY CIĘ NIE PONIOSŁO
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2007, 11:36   #13
natalciuncia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szkoła prywatna

jak oprowadzic dyrka po domu?
probowalam juz z 5 razy i nic ;/
za sama pogawedke udalo mi sie zdobyc 38 pnkt ale ptrzygotowalam indyka zaprosilam go do stolu i pelne 0 pnkt
wiec nie wiem co mam zrobic zeby moje dziewczynki mogly uczyc sie w prywatnej skozle ;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2007, 12:09   #14
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szkoła prywatna

Musisz najpierw mu zaproponowac jednym simem oprowadzanie po domu ,a potem tym simem pójśc do jakiegoś pokoju i jak wejdzie do tego samego pokoju to na nim będzie jakaś opcja o pokoju no to kliknij na tą opcje on oceni pokój i dostaniesz punkty ,a potem znowu do nowego pokoju i tak samo
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2007, 12:34   #15
Kinqua
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szkoła prywatna

poprostu jak ci się nie uda zrobić tak jak napisali koledzy i koleżanki, to zafunduj sobie romansik z dyrektorem, to sie na pewno uda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2007, 17:51   #16
Nieznana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szkoła prywatna

ja mialam dziwny przypadek, zaprosilam dyrektora i mialam (nie wiem jak) chyba 106 punktów, gdzies tyle i moj sim przestal z nim na chwile gadac i on sobie poszedl a moja simka sie nie dostala!! wiecie czemu??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2007, 18:56   #17
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
Sad Odp: Szkoła prywatna

Ja dwa razy próbowałam raz nie wiedzialam że przyszedł i go nie wpóściłam a za drugim razem podalam obiad potem deser , ale nie moglam u trzymać rodziny przy stole bo mialam za duzy dom . I mi się nie udało
__________________
psujka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2007, 08:39   #18
trawa_morska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szkoła prywatna

Cytat:
Napisał psujka
Ja dwa razy próbowałam raz nie wiedzialam że przyszedł i go nie wpóściłam a za drugim razem podalam obiad potem deser , ale nie moglam u trzymać rodziny przy stole bo mialam za duzy dom . I mi się nie udało
rodzina nie jest potrzebna przy stole. wystarczy osoba ktora oprowadza. najlepiej jak sie dzieci bawia zeby nie zawracaly nam glowy.
tylko raz mi sie nie zdarzylo, ze dyrektor nie przyjal moich dzieci do swojej szkoly ale po prostu nie mogl sie ze mna dogadac. wszystko szlo dobrze az nagle za rozmowe zaczal dostawac ujemne punkty. po prostu roznica charakterow

moj przepis na udana rozmowe kwalifikacyjna jet taki:
(aha, nigdy nie mam jakos duzo zabawek czy polek z ksiazkami, nie wydaje mi siezeby to bylo konieczne, wystarczy normalny pokoj dla dziecka)
- o 16.30 robie homara (ewentualnie jak jeszcze nie umie to lososia) - to najdrozsze potrawy, dajace najwiecej punktow "glodu" i bardzo sie podobaja dyrektorowi. dyrektor z reguly ocenia to na 30-40 punktow
- po powitaniu dyrektora najpierw rozmowa o pracy, potem o szkole
- teraz czas na zabawianie goscia poprzez oprowadzenie go po domu (jezeli sa ladne tapety i dywan, okno i jakas lampa oraz sprzety pokazujace to co za rodzaj pokoju, zawsze sie podoba. wazne jest zeby miec kazdy rodziaj pokojuj czyli sypialnie, lazienka, kuchnia, salon, jadalnia i zagospodarowany teren na zewnatrz)
- nastepnie obiad z mila pogawedka
- po smacznym i wikwintnym obiedzie dyrektor jest juz z nami tak blisko ze mozemy sobie poplotkowac co daje nam (jezeli jest taka potrzeba) brakujace punkty
- i gotowe, nasze dzieci sa juz w szkole prywatnej

nie wiem czy to ma znaczenie, ale zawsze przyjmuje dyrektora w eleganckim stroju a dzieci maja przynajmniej kilka punktow umiejetnosci i szostke z plusem w zwyklej szkole

jezeli natomiast wprowadzam sie juz z jakimis dziecmi to dzwonie do dyrektora juz pierwszego dnia i zawsze sie udaje, nawet gdy stac mnie tylko na porzadna lazienke (tzn z samym kibelkiem i dobrym prysznicem, ale z oknem, kafelkami i lampa) i lodowke, szafke i kuchenke w kuchni, jedno lozko w jednej sypialni oraz z pustym salonem i jadalnia. nawet jak je tylko zapiekanki czy najprostszy obiad i to na stojaco, zawsze jest zadowolony. nie wiem, moze chce wesprzec biedna rodzine na poczatku zycia. (nigdy nie gram z kodem na pieniadze, bo co to za przyjemnosc)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2007, 09:15   #19
kiksonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szkoła prywatna

ja zawsze z dyrektorem gadam a potem flirtuje... i mu sie podoba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2007, 14:14   #20
RoxyFM
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 05.11.2005
Skąd: Pokój bez klamek
Płeć: Kobieta
Postów: 720
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szkoła prywatna

ja oprowadzam po calym domu(po 5-tym pokoju już ma dość).Czyli klikam na dyrektora i "oprowadź" czy coś.I wtedy chodzę do różnych pokojów,a dyrektorek za mną.I w każdym pomieszeniu klikam na niego i "pokaż pokój" później obiadek rodzinny(bo wtedy i daje sie za jedzenie i pogawedkę) i koniec.Zawsze mam jakieś 100 pkt.
__________________
jak dla mnie mężczyzna powinien mieć dobry harpun
RoxyFM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023