Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.08.2007, 17:41   #11
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

A co do polskiej nazwy packu - powinni wymyślić jakąś inną. Styl nastolatków... Naprawdę głupia nazwa...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.08.2007, 08:56   #12
Byku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Tonetti masz racje.Styl nastolatków to taka beznadzieja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 10:38   #13
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Tak to kolejny beznadziejny Mini-Pack. Oni zajęliby się lepiej pełnymi dodatkami, a nie takim czymś. Z każdym kolejnym Mini-Packiem coraz mniej ludzi to kupuje. Nie potrzebnie marnują czas na wymyślanie coraz to nowych packów i tworzenie ich. Jeśli zrobili pack, który dodaje jakiś interakcji dla simów, to już byłoby ciekawiej, bo te ich ubrania to kompletne dno, o wiele ładniejsze można w necie znaleźć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 10:42   #14
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Cytat:
Napisał Tribädé
Tak to kolejny beznadziejny Mini-Pack. Oni zajęliby się lepiej pełnymi dodatkami, a nie takim czymś. Z każdym kolejnym Mini-Packiem coraz mniej ludzi to kupuje. Nie potrzebnie marnują czas na wymyślanie coraz to nowych packów i tworzenie ich. Jeśli zrobili pack, który dodaje jakiś interakcji dla simów, to już byłoby ciekawiej, bo te ich ubrania to kompletne dno, o wiele ładniejsze można w necie znaleźć.
Tak jak wyżej. Nowe ubrania i meble. I co? Na pierwszej lepszej stronce można znaleźć fajne rzeczy.
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 07:11   #15
Stokrotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Gdy przeczytałam, że ma wyjść nowy minipack wkurzyłam się Czy oni naprawdę nigdy nie będą mieli dość?!
60 obiektów, z których tylko 20 jest ładnych i zato 30zł!!! I jeszcze ta nazwa... Styl nastolatków xP xP
I zgadzam się z poprzednimi postami. Jeżeli komuś jest mało obiektów na internecie można ściągnąć mnóstwo fajniejszych rzeczy i to za darmo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 09:30   #16
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

A co mają powiedzieć Ci,którzy nie ściągają z internetu (np.Ja)?
Dla mnie ten pack będzie bardzo przydatny,nawet dla tych 30 ładnych ciuszków będzie warto go mieć.
Lepsze 30 ciuchów niż nic...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 13:21   #17
berry
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 08.08.2006
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Tonetti - Nom, może masz rację, ale na razie nie jestem szczęśliwą (lub nie nie szczęśliwą) posiadaczką tych dodatków
berry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 14:12   #18
Tittellë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Może być nawet fajny minipack. Nareszcie będą jakieś ubrania dla małych dzieci bo naprawdę nie ma w co ich ubrać. Minipac kupię.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 14:26   #19
Patsii1995
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Mini packi są do kitu bo nic nie mają może nawet mi się podoba moda z h&m
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 14:40   #20
IgaAnne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Cytat:
Napisał Allia
Cytat:
Napisał Tribädé
Tak to kolejny beznadziejny Mini-Pack. Oni zajęliby się lepiej pełnymi dodatkami, a nie takim czymś. Z każdym kolejnym Mini-Packiem coraz mniej ludzi to kupuje. Nie potrzebnie marnują czas na wymyślanie coraz to nowych packów i tworzenie ich. Jeśli zrobili pack, który dodaje jakiś interakcji dla simów, to już byłoby ciekawiej, bo te ich ubrania to kompletne dno, o wiele ładniejsze można w necie znaleźć.
Tak jak wyżej. Nowe ubrania i meble. I co? Na pierwszej lepszej stronce można znaleźć fajne rzeczy.
Zgadzam sie. Mini-packi są po prostu beznadziejne. Parę tandetnych w większości wiejskich ciuchów, może jakaś niezbyt ładna fryzura, jakieś meble zrobione na odwal się i za to wszystko trzy dychy. :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023