Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.02.2006, 19:09   #1
Harpsichord
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Hmm, mi też...

...przynoszą tylko bukiecik . A tak miałbym fajną pamiątkę z randki .
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.01.2007, 13:08   #2
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Sad Zależy

Zależy w jakim sensie fajne, bo mnie przydałby się jakiś kod na max potrzeby bo maxMotives mi nie działa no i nie mam jak grać bo dla mnie gra to robienie dzieci zakochiwanie sie i robienie ślubu bo jakoś poprawianie potrzeb mnie nie kręci i nie mam co począć... ;(
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2007, 20:11   #3
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja jak narazie dostaję same kwiaty z liścikiem ,,za najlepszą randkę''
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2007, 19:06   #4
Nandelle
Guest
 
Postów: n/a
Cool 'Nietypowy" prezent

Mi kiedyś sim przyniósł pilota od telewizora
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 19:18   #5
Xsiver sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xia
Kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy sobie simkę na jednej parceli i sima na drugiej.Już z założenia mieli się ożenić.Ok, poznali się poszli na randkę(skończyła się randka marzeń).Następnego dnia moja simka szła po gazete, uliczką koło domu idzie Rick(imie tego sima).Zatrzymuje się przy skrzynce i wyciąga z worka(takiego jak ma złodziej)kuchenkę pojawia się jakiś komunikat.Coś w sytlu przyjmij ten drobiazg.Postał jeszcze chwile przy skrzynce i poszedł a w ręce cały czas miał ten worek.
Zdarzyło wam się coś takiego?
Mi simka przyniosła z liścikiem i bukietem konsole DJ. A sim dla simki wieże za ok. 2000 tys.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2006, 21:22   #6
lili_virgin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Róże

Mi przynoszą tylko róże. przeważnie pełne bukiety albo czasem jedna róża w szklance . A nigdy mi nic ciekawego nie przynieśli ale za to mojej siostrze po randce marzeń(nadodatek simka zaszła na tej randce z nim w ciąże) przyniusł chłopak pinballa ale to był brzydal wiec moja siora przestała się z nim spotykać ale on normalnie strasznie ją kochał. Normalnie wieczorami jak np była ta jej simka z jakimś innym to ten zakradał się kręcił się koło domu i śledził ją. Nawet widział jak sie całuje z tym innym ale miłość mu niezniknęła.Był taki natrętny że moja siostra w końcu kodem dała żeby się nienawidzili i wtedy zaczą być zamiast milutki to wredny i przewracał jej kubły albo zabierał gazete.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 08:10   #7
Darkviolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi zwykle konsole albo zestaw karaoke przynoszą
Mam same simki-wykorzystywaczki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 08:14   #8
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To ja dostaję i kwiatki i inne nagrody. Najczęściej dostaje dywany "Wspomnienie" i coś tam jeszcze ale już nie pamiętam..Ciekawe dlaczego czasem przynoszą nagrody a czasem nie..W większości przypadków dostaję tylko bukiet kwiatów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 09:44   #9
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Propo negatywnych prezentów. Simka spotkała się ze swoim wybrańcem. Randka układała się doskonale. Jednak simka mojej siostry nie miała gdzie się wykąpać. Cóż, facet najwyrażniej nie nawidził brzydkich zapachów, bo z randki marzeń zrobiła się fatalna. Następnego dnia simka znalazła pod drzwiami jakąś torbę, która wydalała z siebie nieprzyjemny zapach. He he, radzę od razu je kasować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 19:16   #10
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja dostałam kiedys pianino, fotel misia, dwie fontanny, wazę, rzeźbe, solniczkę i pieprzniczkę, ten przyrząd do dmuchania baniek, stolik do gry w karty i lampkę) A w jednej rodzince mam cały domek zastawiony bukietami, bo simki nic nie robią tylko chodzą na randki. Oczywiście każda randka z kim innym..cud, że żadnen ich ,,chłopak" jeszcze nic nie zauwazył.

Ostatnio edytowane przez riannon : 09.02.2006 - 13:14
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023