Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.06.2017, 13:45   #2181
Calcium
 
Avatar Calcium
 
Zarejestrowany: 30.05.2017
Skąd: Akihabara
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

up: kiedyś też tego szukałam ale nie znalazłam :C

Mam mały problem. Kiedy najeżdzam na pasek aspiracji aby zobaczyć cel życiowy itp. nic się nie pokazuje. Tak samo z reputacją - nic się nie dzieje. Próbowałam z różnymi rodzinami i nic. Pomocy?
Calcium jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2017, 13:47   #2182
LittleVampire
 
Avatar LittleVampire
 
Zarejestrowany: 19.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Szukałam na ile mogłam i nie znalazłam.

Jak zresetować sima? Jeden z simów na parceli nie wrócił z pracy, a ja nie zauważyłam tego i zapisałam grę. Kod resetsim nie działa, simka wciąż nie wraca, jak ją "przywołać"? :/
__________________
[IMG]http://i60.************/2qv9x5j.png[/IMG]
LittleVampire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2018, 11:02   #2183
natalciaaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Hej! Czy ktoś tu jeszcze gra w TS 2 i będzie w stanie mi pomóc? Pojawił się u mnie dziwny problem. Mam wszystkie dodatki + akcesoria. Płytki nabyłam oryginalne, wszystko działało pięknie. Nagle bez powodu, z dnia na dzień przestało. Jeszcze 4 dni temu normalnie grałam, a wczoraj wkładam płytkę, odpalam i: "Proszę włożyć oryginalną płytę...". Wyjęłam, włożyłam jeszcze raz, nawet kompa zresetowałam. Nie pomogło. Dalej to samo. A przecież płytka jest oryginalna i przez ostatnie miesiące na niej grałam. Wszystko było ok.

Stwierdziłam, że może ta konkretna płytka się uszkodziła. Więc odinstalowałam ten jeden ostatni dodatek, zainstalowałam ponownie, udało się, weszło. Za pierwszym razem. TYLKO przy pierwszym uruchomieniu. A potem? NIC. Płytka się ładuje (słyszę, że "mieli" w środku), odpala się Sims2Lancher, ale jak kliknę "Graj"... Nic się nie dzieje. Gra się nie odpala. Zrobiłam takie reinstalki kilka razy, kilka dodatków wstecz. Za każdym razem to samo. Gra się normalnie instaluje, odpala pięknie za pierwszym razem, natomiast po wyłączeniu, przy próbie ponownego włączenia, nic. Mieli płytkę, ładuje się Lancher, klikam "Graj" i nic się nie dzieje. Macie na to jakiś pomysł? Miesiącami gralam na tych płytkach, na tym kompie i wszystko było ok i nagle pyk, nie działa.
natalciaaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2018, 22:48   #2184
amiii
 
Avatar amiii
 
Zarejestrowany: 02.12.2013
Skąd: Wonderland
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Wie ktoś ile wynosi limit simów w otoczeniu mając wszystkie części gry oraz co się stanie gdy go przekroczę ? Mam 1090 plików w folderze characters
amiii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2018, 14:02   #2185
Say
 
Avatar Say
 
Zarejestrowany: 26.09.2014
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 59
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Limitu raczej takowego nie ma. Poszukaj tematu Liv która tłumaczy jak usunąć niepotrzebnych simów Trochę roboty z tym jest ale odchudzisz otoczenie.
NPC generują się non stop, nie wiem jedynie jak to wygląda w średniej, ile npc przypada na jednego naszego sima.
__________________
Moj Simblr!
http://a-deliciously-things.tumblr.com/
Say jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2019, 13:23   #2186
Venie1
 
Zarejestrowany: 12.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Witam ! Ostatnio zainstalowałam grę ze wszystkimi dodatkami i akcesoriami na nowym dysku przenosząc stare zapisy itp. Po włączeniu gry szybko zorientowałam się, że w czasie rozgrywki często wyskakuje komunikat "Działanie programu zostało zakłócone. Aplikacja zostaje zamknięta." Na poprzednim dysku nie miałam takiego problemu. Dodam, że podczas grania nie mam otwartych innych programów, ani też nie wgrałam nowych dodatków z internetu od czasu reinstalacji gry. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale w folderze TSData na płycie "Rezydencje i Ogrody" zniknął mi plik Graphics Rules.Sgr. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i poradę
Venie1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2020, 01:23   #2187
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

To problem który pojawia się niestety dość często na nowych komputerach. Masz Windows 10?
Próbowałam wiele poradników i niestety żaden nie pomaga, gra i tak wyrzuca do pulpitu nawet bez CC
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2020, 13:40   #2188
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Spróbuj ustawić na windos xp na tryb zgodny
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023