Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.11.2013, 12:07   #11
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Ja też zawsze robiłem śluby swoich Simów z miastowymi!
(Poza tym grając kiedyś w Bridgeport moja Simka też była z Matthew i Romeo ;o Przypadek?)

Bardzo ładne zdjęcia, bardzo ładni Simowie, świetny styl pisarski i ogólnie ciekawe OJSG. Będę tu zaglądać
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.11.2013, 12:36   #12
demur_
 
Avatar demur_
 
Zarejestrowany: 12.11.2013
Skąd: Kielce
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Sqiera -
Cytat:
na świat przyszła córeczka Rosalie i Matthew - April

Mi też do Romea nie pasuje jego imię, ale to miastowy i stwierdziłam, że o ile mogę zrobić mu "operacje plastyczne", to nie będę mu zmieniać tożsamości.

Searle - Matthew w końcu jest celebrytą. Może początkowo myślał, że dziecko odbierze mu atrakcyjność wśród kobiet?

Pantera - Jeśli chodzi o pisanie, to jednak profil humanistyczny i ogrom napisanych wypracowań do czegoś zobowiązują . Miło czytać, dziękuję.
demur_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2013, 13:01   #13
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Ohoho, już kolejna część <3 April jest przepiękna, i widzę już w niej piękną gwiazdeczkę *___* Jest moim oczkiem w głowie! Szkoda, że Rosalie musiała przeżywać koniec związku z Romeo. W końcu i tak już mnie denerwował. Cieszę się zaś, że Ruda ożeniła się z Mattem <333 Oni są tacy słodcy *.* Sama przyznam, że też lubię, jak moi simowie pobierają się w domu, w towarzystwie samych siebie. Mam nadzieję, że będą tworzyć naprawdę kochającą się rodzinę, bo aż mi się łezka w oku kręci jak na nich patrzę  I szczerze ci też powiem, że mnie ogromnie motywujesz do grania w simsy i włączenia systemu osobistości, który zawsze mam wyłączony Herba czeka na następną część! :3
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2013, 17:57   #14
Panna_Demoniczna
 
Avatar Panna_Demoniczna
 
Zarejestrowany: 15.01.2013
Skąd: Poznań
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Zaciekawiała mnie historia twojej simki piękna jest jej córeczka myślę z Matem pasują do siebie z przyjemnością będę zaglądała
Czekam na kolejne losy tej rodzinki
Panna_Demoniczna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2013, 22:04   #15
demur_
 
Avatar demur_
 
Zarejestrowany: 12.11.2013
Skąd: Kielce
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Nie za bardzo mam czas na pisanie całych rozdziałów. Znajdę go, jak już przestanę stresować się prawem jazdy (trzymajcie kciuki za praktykę), poza tym w przyszłym tygodniu będę już miała dodatki .

Zdjęć mam od cholery - tylko podczas dzisiejszej gry zrobiłam ich ok. 180. Cały dzień bawiłam się suwakami, fryzurami, skinami i wszystkim, co mogłam. No cóż, efekty były zaskakujące - patrzcie na przykład TUTAJ. Pokażę Wam jednak tylko kilka zdjęć - jakże kluczowych

* * *

Jak myślicie, kim jest ten mały przystojniak?


(Potem dostał w prezencie od cioci demur_ nowy skin (tak jak cała rodzina), ale niestety nie mam takich zdjęć, żeby widać było mordkę. W każdym razie - teraz jest ładniejszy)

A tu widzicie znajomą buźkę?





* * *

I jeszcze jedno zdjęcie - pierwsza simka, którą zrobiłam z nowymi skinami i Master Controller'em - czyli fajnymi suwakami . Wiem, że muszę jeszcze duuużo popracować - ale i tak przedstawiam Wam Berenicę, która i tutaj się pojawi.



* * *

Lecę do moich rzeczy - matematyki ciąg dalszy.

Pozdrawiam, demur_

EDIT: Mam jeszcze do Was pytanie czysto techniczne - nie jestem "oblatana" w tych sprawach. Czy jeżeli wyprowadzę jednego Sima z rodziny do innej miejscowości (np. z BP do SV), to będę później mogła nim wrócić bez zerwania więzi rodzinnych i takich tam głupot? Czy z Simami żyjącymi w innym mieście można się kontaktować? Bardzo potrzebne do dalszej rozgrywki!

Edit one again: Berenica przestała mi się podobać i musiałam coś z nią zrobić. Zrobiłam, enjoy



Uroczyście przysięgam, że już nie gram, tylko obrabiam zdjęcia. Chociaż np. dzisiaj nie grałam w ogóle, bo budowałam dom - takie pocieszenie

Ostatnio edytowane przez demur_ : 18.11.2013 - 22:46
demur_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2013, 15:44   #16
Merszyt
 
Avatar Merszyt
 
Zarejestrowany: 14.11.2013
Skąd: Neverland
Płeć: Mężczyzna
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Ogólnie historyjka mi się podoba. Zaciekawiłaś mnie. Poza tym, dużym plusem jest to, że to jest lekka lekturka, taka na nudne dni.
Co do pytania - nie da się. Możesz jednak zrobić "trik" - zapisać Simkę*w*skrzyni*Simow*(ta*w*CAS, włączasz szafę i zapisujesz). Potem tworzysz nową grę w SV. W CAS "wyjmujesz" ze skrzyni Simów Simkę i żyjesz nią. Potem, jak chcesz "wrócić" swoją Simkę, po prostu włączasz starą grę.
Merszyt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2013, 20:24   #17
demur_
 
Avatar demur_
 
Zarejestrowany: 12.11.2013
Skąd: Kielce
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Mam czas. W sumie to nie mam, ale znalazłam, csii.

Zdjęcia mam zrobione i wybrane do kolejnych dwóch części - pozostało mi tylko napisać tekst, ale to stosunkowo mały problem.

A więc zaczynajmy. Enjoy.

* * *

Hamming

Na czym to ostatnio skończyłam? Ach tak, Matthew przytula słodko małą April (teraz już nie jest taka mała). Chwilę później pewnie uwięził ją w łóżeczku i położył się obok żony. Ale ona, jak na złość, spać nie mogła...



Aha, wszystko jasne! Hammingowie zostaną rodzicami po raz drugi. Nastała radość wielka, ale i poczucie obowiązku - Rosalie musi sobie przypomnieć pewne rzeczy, a Matt uczyć się o niemowlęciu od podstaw.



Aktor dobrze wie, że należy odciążyć żonę w tym, bądź co bądź, trudnym okresie...



...chociaż Rosalie zdecydowanie nie chce leżeć plackiem i gotuje jedzenie dla całej rodziny.



Dobrze Ruda robi - bo oto April już nie może się doczekać swojej racji żywnościowej.



To dziecko ma w sobie demona...



W tak zwanym "międzyczasie" Hammingów w ich gwiazdorskim apartamentowcu odwiedziła Lola Belle. (Chyba szła prosto z treningu, bo miała na sobie strój sportowy.) Na zdjęciu dialog:
- Lola, jestem w ciąży...
- No co ty nie powiesz?! Patrząc na twój brzuch w życiu bym się nie domyśliła!



Tego samego dnia, korzystając z obecności Loli w swoim mieszkaniu, Rosalie i Matthew postanowili wyskoczyć na miasto załatwić bardzo ważną sprawę. Załatwili! Sprawa okazała się chłopcem i otrzymała imię Conrad.



Kondziu, jak wszystkie moje niemowlęta, rośnie w zaskakującym tempie.



UWAGA! Porcja słodyczy!






(Rosie się zestarzała, nie sądzicie?)


(Polecam szyję Rudej)


(To zdjęcie już chyba kojarzycie )

Podczas gdy rodzice zajmują się bratem, April całkiem nieźle daje sobie radę...



A Rosalie nawet przy dwójce dzieci stara się wszystko ogarnąć.



Dzięki intensywności mojego grania nadeszły urodziny April.



Tu po wstępnej metamorfozie:
(dostała nawet nową karnację, skubana)



Natomiast tutaj już po wizycie w sklepie odzieżowym:



I to tyle na dzisiaj.

KONIEC CZĘŚCI III

* * *

BONUS

Ciocia demur_ jest łaskawa dla swoich podopiecznych i lubi, jak mieszkają w ładnych wnętrzach.

Tak prezentował się pokój April, kiedy udało mi się pościągać, co potrzebne:



Natomiast robiony "na szybko" pokój Conrada wyglądał nieco tylko gorzej...



Szczęście, że April tak szybko urosła i po kosmetycznych zmianach jej pokój nadawał się dla Młodego. Ona za to dostała swoje królestwo z cegieł i kropek:



* * *

A teraz to już na serio koniec. Wieje nudą i zwyczajnością. Nawet gra zaczęła mi się powoli nudzić, ale April została nastolatką - i szaleje. O tym jednak kiedy indziej...

Pozdrawiam, demur_

Mały edit: No to żem się zdenerwowała. Tyle wgrywania i okazało się, że zapomniałam zmniejszyć zdjęcia. Zabijcie.

Ostatnio edytowane przez demur_ : 26.11.2013 - 13:52
demur_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2013, 20:30   #18
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Powiem Ci, że śliczne zdjęcia robisz. Historia nawet fajna, ale niezbyt oryginalna .
Bedę czytać dalej, zobaczymy jak rozwiniesz losy rodzinki.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2013, 20:35   #19
demur_
 
Avatar demur_
 
Zarejestrowany: 12.11.2013
Skąd: Kielce
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

Nie jest oryginalna, bo to nie fotostory . W tym momencie staram się głównie jarać tym, że mam możliwość grania. Inna sprawa, że aktualnie mam tylko podstawę i Po Zmroku (przy czym ciągłe łażenie po klubach mnie nie kręci, zwłaszcza że mam jakiegoś buga i nie mogę zamówić drinka ) - jak już ogarnę inne dodatki (mam nadzieję, że szybko, bardzo szybko), to zacznę się nimi bawić i próbować wszystkiego, co możliwe. Wtedy zobaczymy
demur_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2013, 13:58   #20
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: demur_ fantazjuje

A dla mnie jest ok - w końcu to dział OJSG, a nie FS.

Po wielu przeżyciach, zdradach itp przyszedł czas na sielankę

Ale chyba kompletnie zapomniałaś o pasji rudej. No i co z jej zespołem?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023