Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.09.2009, 10:51   #1
shooters
Administrator
 
Zarejestrowany: 09.08.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 43
Reputacja: 10
Domyślnie 2009-09-12 | Wymarzone podróże ? strzeż się mumii! - informacja prasowa!

Cytat:
Napisał thesims.pl
W dodatku The Sims 3: Wymarzone podróże możesz podejmować nowe wyzwania, znajdować skarby, sprawdzić, co kryje się w grobowcach i jaskiniach oraz tropić wiele intrygujących zagadek. Jeśli wyruszysz do Egiptu, jednej z trzech nowych krain, które dla was przygotowaliśmy, bądź ostrożny, gdyż w każdym sarkofagu może kryć się złowroga mumia. Od wieków czeka na nieuważnego śmiałka, aby rzucić na niego straszliwą klątwę. Tylko prawdziwy mistrz sztuk walki ma szansę obronić się przed tym potworem, wszyscy inni zostaną przeklęci. Ich ostatnią nadzieją jest ubłaganie Sfinka o pomoc w odnalezieniu świętego posągu, który przywróci spokój duszy. Jeśli Ci się nie uda, to... na razie Simie!
?
Zapraszamy do przeczytania newsa: Wymarzone podróże ? strzeż się mumii! - informacja prasowa!
shooters jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2009, 08:38   #2
natal155
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: 2009-09-12 | Wymarzone podróże ? strzeż się mumii! - informacja prasowa!

Dostałam pewną okazję w Chinach, pokonać Dong Huo, i mi nie uwierzycie że on był mumią, a zresztą były sobie ich 3.Musiałam osiągnąć 10 poziom sztuk walki i rozbić blok z kosmicznej skały i udało się, serio.A też miałam w innej okazji zdobyć magiczny obiekt z Chin(Topór Pangu), ale żal mi było go oddawać, więc usunęłam przygodę ,i mam go.Ale szukajcie tej przygody, bo od tak go nie dostaniesz, trzeba mieć klucz, który da ci sim który chce go mieć,potem jak go zdobyie usuncie przygodę igo szukajcie,jak znajdziecie jest wasz.
 
stare 28.01.2010, 16:50   #3
Nie zarejestrowany
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp: 2009-09-12 | Wymarzone podróże ? strzeż się mumii! - informacja prasowa!

Jak pokonać Dong Huo w the sims 3 Wymarzone podróże???
 
stare 08.02.2010, 13:14   #4
Nie zarejestrowany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 2009-09-12 | Wymarzone podróże ? strzeż się mumii! - informacja prasowa!

Cytat:
Napisał natal155 Zobacz post
Dostałam pewną okazję w Chinach, pokonać Dong Huo, i mi nie uwierzycie że on był mumią, a zresztą były sobie ich 3.Musiałam osiągnąć 10 poziom sztuk walki i rozbić blok z kosmicznej skały i udało się, serio.A też miałam w innej okazji zdobyć magiczny obiekt z Chin(Topór Pangu), ale żal mi było go oddawać, więc usunęłam przygodę ,i mam go.Ale szukajcie tej przygody, bo od tak go nie dostaniesz, trzeba mieć klucz, który da ci sim który chce go mieć,potem jak go zdobyie usuncie przygodę igo szukajcie,jak znajdziecie jest wasz.

y nie masz racji nie trzeba usuwac okazji. jesli go zdobedziesz i pojdziesz zeby oddac to on ci powie ze ten topor magicznie sie z toba zwiazal i ci go zostawi a dodatkowo dostaniesz kaske i pkt wizyty
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023