Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2011, 11:01   #101
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

A czy po ponownej instalacji wgrywałaś jeszcze jakieś dodatki? Jeśli tak to prawdopodobnie ich wina. Mi także strasznie zamulają grę, dlatego postanowiłam obejść się bez nich. Chyba, że są z typu .package, wtedy jakoś dają rade.
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.01.2011, 14:35   #102
agatesiu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

sandy wgrywalam dodatki te same co wczesniej plus do tego kariere. gra zamulala wiec odinstalowalam jeden z dodatkow (podroze), ale dalej jest tragedia ;/ czy moze to byc wina wirusa, ktory sciagnelam przy sciaganiu tych dodatkowych fruzur czy ubran? nie wiem sama, zastanawiam sie, czy nie zainstalowac systemu od nowa <desperacja>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2011, 14:40   #103
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Ja miałam na myśli dodatki z internetu
Ale możliwe, że masz mało miejsca na dysku z grą (lub w "moich dokumentach") i dlatego tak ci ją muli. A inne gry normalnie ci chodzą?
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2011, 18:46   #104
agatesiu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

aaaa nie nie, to bylo tak, ze po tych ubraniach, jak zaczela mulic to odinstalowalam i zainst. od nowa bez tych z neta i dalej mulilo. na dysku mam 150gb wolnego ;p a innych gier nie posiadam. wgralam system od nowa i zainstalowalam simsy, chodza troche lepiej juz juz nic nie sciagam !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2011, 06:56   #105
Czechu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zapisy

Jestem nowy na forum więc Witam.

Mam problem otóż po wejściu do gry raz działa zapis a już następny raz nie.

Dokładnie:

Przedwczoraj zrobiłem sobie Simów nową grę zacząłem , wczoraj działało wszystko , dziś nie działa i muszę od nowa. Jakieś rady ?

//Kowalino:post przeniesiony do odpowiedniego tematu.

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 04.02.2011 - 09:27
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2011, 17:11   #106
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

U mnie zaczęły się masowe zniknięcia domów. Od instalacji Po Zmroku mam w grze mnóstwo problemów. Wcześniej to tylko problemy z zapisywaniem i wyłączanie się gry, ale dawno tego nie miałam. To całe Po Zmroku tak namieszało. Ostatnio miałam ze dwa tygodnie spokoju. Tak się cieszyłam, że Simsy zaczynają działać jak należy... A tu proszę, kolejny problem. Gram teraz w Barnacle Bay. Mam tam kilka rodzin i sobie po nich skaczę, normalka, zawsze tak jest. No i gram jedną rodziną, a innej zniknął dom. Dołączyli do grona "bezdomnych", ale nie da się ich zaprosić ani nic. Muszę używać NRaas Master Controller'a, żeby ich dołączać do aktualnie aktywnej rodziny. Potem przeprowadzka do innego domu, lub tego samego, bo czasami mam kopię jakiegoś domu w bibliotece. Gdy dom znika, pozostaje po nim niebieska plama. Nie da się edytować parceli, bo jej nie ma, jest też problem z położeniem nowej, pustej parceli w tym miejscu. Muszę wtedy wyburzyć jakąś parcelę obok i nakładać parcelę kilka razy na brzegi niebieskiej plamy, aż teren wróci do normalnego widoku. Wtedy można już położyć normalną parcelę. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że większość moich domów, które sobie kiedyś wybudowałam, stoi na parceli o wielkości 40x30 (lub 30x40, jak kto woli), a ostatnio nie ma takiej wielkości Parceli w panelu pustych działek. Muszę więc ustawiać te domy na większych działkach, co nie zawsze dobrze wygląda, a parcela 40x40 to już jest gigant. Akurat moją ulubioną wielkość musieli zabrać! Mówiąc krótko, chyba mnie czeka budowa nowych domów. Ale z drugiej strony, przebudowałam dom jednej rodziny, on już stał w Barnacle Bay, Odessa Cross tam mieszkała. Ja go trochę przebudowałam a potem poszłam grać inną rodziną. Po jakimś czasie dom Odessy zniknął. No pomyślałam sobie, że to pewnie wina zapisywania gry, bo wrócił mi błąd zapisu, 16. Ale zaczęłam zapisywać przez "zapisz jako" więc już nie było błędu zapisu. Egh... chyba mnie czeka reinstal gry... Albo inaczej, odinstaluję "Stwórz Świat", może on coś knoci. A za znikanie domów mogę podziękować łacie 1.19 itd.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2011, 11:21   #107
Simsomaniak
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

ja zrobiłem wszystko co napisał okruszek, aktualizacja się powiodła a i tak moje simsy sie nie włączają, wyświetla się że nie znaleziono płyty włóż dysk mimo ze dysk jest, tak bylo po aktualizacji automatycznej i po tej recznej tez tak sie dzieje... sprawdziłem wersje gry w tym pliku skuversion i pokazała się ta którą zaktualizowałem...
Help...

Ostatnio edytowane przez Simsomaniak : 19.02.2011 - 13:33
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2011, 10:59   #108
czarnapuma
 
Avatar czarnapuma
 
Zarejestrowany: 06.03.2010
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie simy tkwia bez ruchu !!!!

3 moich simów sie zawiesiło. są juz bardzo głodni, energia im spadla a oni tkwia bez ruchu jak wryci w miejscu i sie nie ruszają. jednej simki nie widze tylko pojawia sie zielony romb ze jest ale nie moge jej zobaczyć. co mam robić ??? POMOCY??

Ostatnio edytowane przez lithium : 22.02.2011 - 12:20
czarnapuma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2011, 11:16   #109
Nieidealna
 
Avatar Nieidealna
 
Zarejestrowany: 08.01.2009
Skąd: z miasta.
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 606
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: simy tkwia bez ruchu !!!!

Co do tego 'tkwienia bez ruchu', może spróbuj zrobić tak:
Otwórz konsolę kodów i wpisz kod resetsim x [w miejsce x wpisz imię i nazwisko sima].
A co do tej simki, spróbuj kliknąć dwukrotnie myszką na jej avatarek [ten obrazek po lewej stronie, z twarzą sima].
Nieidealna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2011, 11:20   #110
czarnapuma
 
Avatar czarnapuma
 
Zarejestrowany: 06.03.2010
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: simy tkwia bez ruchu !!!!

dzieki wielkie. juz próbuje
czarnapuma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
karnacje, simowie błąd, suwaki, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023