Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.01.2006, 19:55   #1
Yuiren
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie dysk D --> simsy --> dodatki z netu

Nie wiem czy taki temat już był, ale na wszelki wypadek zaryzykuje >.>"
bo mam taki problem, The sims 2, th2 NS i NŻ mam zainstalowane na dysku D bo na C mam zaledwie 215 MB %d no i mi dodatki nie działają %d nei wiem czy chodzi o to, że nie mam zainstalowenego jakiegoś programu do tego, czy po prostu dodatki działają tylko gdy masz simy w moich dokumentach -> ea games -> the sims 2 >.>"
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.01.2006, 14:10   #2
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dodatki zawsze są na C. Jeśli je przeniesiesz w grze ich nie będzie. Mam nadzieje, że o to ci chodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 14:18   #3
Amistad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Można przenieść cały katalog "Moje Dokumenty" w inne miejsce. Trzeba kliknąć ppm na katalogu - właściwości - i zmieniamy ścieżke dostępu na nową, czyli tam gdzie umieściliśmy nasz katalog.

Każdy program i gra, które korzystały z "Moich Dokumentów" będą korzystały z "nowego"katalogu.

---------------

Dodatki nie będą działać jeżeli nie masz do nich np. meshy. Miejsce instalacji Simsów nie ma znaczenia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 14:18   #4
x_tina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A dokladnie tutaj ;D C:\Documents and Settings\(nazwa uzytkownika)\Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 16:09   #5
Yuiren
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

plasticzku, ale ja mam simsy na d %d więc nie mam ich w moich dokumentach. Arigato za pomoc >.>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 16:21   #6
Amistad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam nadzieję, że ten "plasticzek" to nie do mnie.

Na dysku C (czy jakim kolwiek innym - systemowym) jest katalog "Moje Dokumenty" i tam Simsy "wgrywają sobie" domy, rodziny, okolice, i tam wgrywasz przecież dodatki. Jeśli chcesz zwolnić miejsce to możesz sobie całe MD przenieść na dowolny inny dysk - żeby zwolnic miejsce - na systemowym powinno byc go troszke, a nie ledwo ledwo.

Ale ilość miejsca nie ma znaczenia w tym czy dodatki będą działać czy nie. Albo nie masz meshy, albo CEPa, albo masz pecha i ściągasz same "zrypane".


Jeszcze jedno - Tobie nie działają dodatki sciągnięte z neta, czy może dodatki - NŻ, NS ? Bo po Twoim poscie nie wiadomo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 16:24   #7
x_tina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Amistad, nie, chodzi o moja sygne.
Dyskryminacja ? Zazdrosc ?

Ale przy instalacji TS2 aplikacja instalacyjna pyta sie czy zainstalowac dodatkowe 324 MB na dysku C. Wiem, bo ja rowniez mam TS2 i rozszerzenia na dysku D.

Plastiki moga byc madre...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 16:31   #8
Amistad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał x_tina
Amistad, nie, chodzi o moja sygne.
Dyskryminacja ? Zazdrosc ?

Ale przy instalacji TS2 aplikacja instalacyjna pyta sie czy zainstalowac dodatkowe 324 MB na dysku C. Wiem, bo ja rowniez mam TS2 i rozszerzenia na dysku D.

Plastiki moga byc madre...
A jednak nie do końca masz rację. Nie każdy ma system na C. Większość tak ma i się tak utarło, ale jeżeli ktoś ma system na D to podczas instalacji bedzie informacja o wymaganym dodatkowym miejscu na D - właśnie tam gdzie jest domyślnie MD.

Jeżeli byś przeniosła MD np z C na E i odpalila instalacje simsów to wtedy instalator poinformuje, że zainstaluje dodatkowe 300MB właśnie na E - tam gdzie są MD.


Koniec końców - do autorki tematu:

*Simsy nie muszą byc na systemowym w MD - ani podstawowe, ani rozszerzenia.

*Dodatki z netu muszą byc w Moje Dokumenty/ EA Games/ The Sims 2/Downloads - gdziekolwiek MD by się nie znajdował.

*Jeżeli nie działają dodatki z neta - sprawdź czy masz meshe i/lub CEP.

*Chcesz zwolnić miejsce na systemowym?? - przenieś MD na inny dysk.


Edit: I jeszcze jedno - nawet jeśli nie zainstalowałaś simsów na C to powstał katalog w MD, właśnie na dodatki.

Ostatnio edytowane przez Amistad : 17.01.2006 - 16:35
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2006, 20:59   #9
Yuiren
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobrze. Eh.. Nic już nie piszcie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2006, 15:59   #10
Amistad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a jednak sie wypowiem jeszcze. wlaczylas "zawartosc zmodyfikowana" ???
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023