Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2006, 11:57   #1
kafi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie problem "obiekt w uzyciu"

Bardzo czesto w jakims domku nie moge usunac ani przesunac jakiegos obietku np. sofy, drzwi, lozka. wyskakuje mi komunikat w stylu nie mozna usunac, obiekt w uzyciu, wracam wtedy do gry i okazuje sie ze nikt nie uzywa ani nie bedzie uzywac tego elementu. Macie jakies rozwiazanie? Prosze o pomoc, pozdrawiam i z gory dzieki
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.04.2006, 13:08   #2
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdarza sie tak czasami ze jakis obiekt sie "zacina" Czyli na przyklad na krzesle nie da sie usiasc, na lozku polozyc... Polecam wowczas uzycie kodu: moveobjects on i usuniecie tegoz obiektu. Po calej operacji proponuje uzyc kod: moveobjects off Nie jest to konieczne ale... jednak wolimy jak obraz wisi na scianie a nie na suficie
Okienko do kodow wywoluje sie przez rownoczesne nacisniecie Ctrl, Shift i literki C (to tak jakby ktos nie wiedzial)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2006, 13:17   #3
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Też tak kiedyś miałam. Nikogo nie było w łazience, ani nikt nie mial opcji korzystania z toalety, a jednak nie można go było używać bo był w uzyciu. Musiałam kupić drugą toaletę , a tamtej nie mogłam sprzedać innym sposobem niż oczywiście kodem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2006, 15:42   #4
elkakub17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mi się coś takiego zrobiło z miską z makaronem i ani rusz! Nawet kodem moveobjects nie da rady! To teraz ta miseczka stoi se śmierdząca w ogródku przed domem xD Pewnie przeprowadzenie by coś dało ale mi się nie chce
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.04.2006, 17:37   #5
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał elkakub17
A mi się coś takiego zrobiło z miską z makaronem i ani rusz! Nawet kodem moveobjects nie da rady! To teraz ta miseczka stoi se śmierdząca w ogródku przed domem xD Pewnie przeprowadzenie by coś dało ale mi się nie chce
Hihiihi Tez mi sie kiedys jakies jedzenie "zacielo" Tez nie dalo sie usunac kodem. Denerwowalo mnie wiec schowalam pod fundamenty. Pewnie nadal tam stoi, bo to w domu studenckim i ostatnio nie zagladalam. Zaciekawilas mnie Chyba tam zajrze
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023