Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.06.2007, 11:52   #1
Kucynka
Guest
 
Postów: n/a
Sad Telefon do Kosiarza

Grałam sobie moją ukochaną rodzinką i Simce umarł mąż. Więc odblokowałam boolpropem Wskrzeszeniomat, i zadzwoniłam do Śmierci. I tu zaczyna się mój problem. Otóż wyświetlił mi się komunikat od Mrocznego Kosiarza, że nie znam żadnego Sima, który umarł, więc po co do niego dzwonię, że jak zadzwonię jeszcze raz to przyjdzie po mnie... Czy ktoś wie jak wskrzesić tego Sima??? To moja najbardziej udoskonalona i ulubiona rodzinka ;(
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.06.2007, 17:06   #2
Kicia95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam zrozumieć, że używałeś/łaś kodu boolProp? Jeżeli tak, to może być jedynie błąd gry. Czasami kody niszczą grę...

Pozdrawiam
 
stare 27.06.2007, 18:44   #3
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Użyj kodu unlockCareerRewards - jeśli masz Nocne Życie , weż Wskrzeszeniomat i spróbuj
 
stare 27.06.2007, 19:47   #4
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tez tak zrobilam w rodzinie biedak
i tez smierc powiedziala balbinie, ze ta nie zna nikogo, kto zmarl
a chcialam wskrzesic jej meza...
 
stare 27.06.2007, 21:35   #5
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale żeby wskrzesić sima to trzeba mieć jego nagrobek. A o ile mi wiadomo to Balbina go nie ma.
 
stare 27.06.2007, 21:54   #6
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no tez tak myslalam, ale w temacie o wskrzeszeniomacie ktos mi napisal, ze nie trzeba miec nagrobka...
 
stare 28.06.2007, 09:37   #7
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a jak mozna wskrzesić?? zmarłego i ja nie mam numeru do Mrocznego Kosiarza :1smutny: i jak to mozliwe ze kod może zniszczyc gre najwyzej jest jakis błąd ale chyba nic poza tym jak sie uruchomi jescze raz do gra normalnie funkcjonuje
 
stare 28.06.2007, 11:00   #8
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wpisujesz kod: unlockCareerRewards (w rodzince). Wchodzisz w nagrody zawodowe. Szukasz takiego telefonu na czarnej podstawce (Wskrzeszeniomat) stawiasz gdzieś na podłodze i dzwonisz. Musisz dać jakąś wysoką kwotę bo inaczej będziesz miała zombie.
A i musisz mieć nagrobek!

A jakby co to tu masz poradnik jak stać się zombie. Tam też (na ostatnim zdjęciu) masz ten telefon.

P.S. Jak coś źle napisałam to proszę mnie poprawić bo ja nie mam NS.
 
stare 28.06.2007, 16:25   #9
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie trzeba mieć nagrobka, aby wskrzesić sima.Ja w jednej rodzince nie miałam nagrobka i Kosiaż mi wskrzesił sima.A jeśli chcecie wskrzesić sima to musicie:
1.Upewnić się czy on jest z rodziny(bo jak chciałam wskrzesić takiego jednego sima to wyświetlił mi się ten komunikat)
A co do rodziny Biedak to patrzyłam na ich drzewo genaloogiczne to Balbina nie ma i nigdy nie miała męża Więc poprostu nie możesz go wskrzesić, bo go niema.Wiem że na zdjęciach jest i w historii otoczenia,ale nie jest pokazane w tym drzewie że on był jej mężem.
 
stare 28.06.2007, 20:27   #10
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karima
Nie trzeba mieć nagrobka, aby wskrzesić sima.Ja w jednej rodzince nie miałam nagrobka i Kosiaż mi wskrzesił sima.A jeśli chcecie wskrzesić sima to musicie:
1.Upewnić się czy on jest z rodziny(bo jak chciałam wskrzesić takiego jednego sima to wyświetlił mi się ten komunikat)
A co do rodziny Biedak to patrzyłam na ich drzewo genaloogiczne to Balbina nie ma i nigdy nie miała męża Więc poprostu nie możesz go wskrzesić, bo go niema.Wiem że na zdjęciach jest i w historii otoczenia,ale nie jest pokazane w tym drzewie że on był jej mężem.
A moja koleżanka wskrzesiła "męża" Balbiny
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023