Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.07.2007, 18:46   #1
Nindë Tasartir
Guest
 
Postów: n/a
Cool Marzenia-mój pierwszy domdek na forum [BRAK ZDJĘĆ]

Heja!Oto domek bez dodatków z neta czyli tylko z oryginalnej thesims2.
A więc nie zanudzam tylko daje ten domek!hehe



Fajny!?A na koniec zdjęcie mego kota (nie mogłam się powtrzymać! xP )

Ostatnio edytowane przez Charionette : 28.01.2015 - 22:05
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.07.2007, 23:28   #2
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

Nieeee..... Nie obraź się teraz.

To bardziej klub niż dom. Pomieszczenia są wielkie, a nic w nich nie ma. Mogłaś chociaż szarpnąć się na jakieś książki czy coś. Brak okien to moim zdaniem duży minus. I tak wybrałaś ciemne tonacje podłóg i ścian - to nie wygląda dobrze. Po co tyle lamp, krzeseł i szafek w kuchni? Moim zdaniem mniej wyglądało by lepiej. Właściwie to w całym domu przegięłaś z oświetleniem. Te kinkiety w salonie to porażka. Jakoś mi się nie widzi połączenie niebieskiego i czerwonego. Ten zielony neon zupełnie nie pasuje.

Moja ocena: Dom wielki, a w ogóle nie zagospodarowany. Okropnie ciemno. Wszędzie tylko czerwony, wścieklizny można dostać. Niektórych rzeczy brakuje ( np. elementy dekoracyjne ), a niektórych jest zbyt dużo ( oświetlenie ). Po co jeszcze napchałaś na chama tych lejkowatych dachów? Przegięcie. Sorry, ale nie podoba mi się ani trochę. 0/10
shezza jest offline  
stare 23.07.2007, 23:40   #3
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

Ja ci poradzę tak, w opcjach gry, klikasz na aparat,
i tam ustawiasz rozmiar zdjęcia na najwyższy i jakość zdjęcia na najwyższą
Będziesz mieć o niebo lepsze zdjęcia, a zabieg ten nie spowalnia gry
Używaj też „Tab”, do robienia zdjęć i klawisza „C”

Druga rada.
Zanim dasz domek na forum wprowadź tam jakiegoś sima i zobacz jak mu się będzie żyło.
W twojej pracy najbardziej przeraża mnie łazienka i ta odległość pomiędzy wanną, toaletą i drzwiami.
A w ogóle to tam są do tej łazienki jakieś drzwi?

Domek jest nieładny.
Kota przemyciłaś na forum

Ostatnio edytowane przez Anastazja : 23.07.2007 - 23:41 Powód: literówki
 
stare 24.07.2007, 09:10   #4
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

mi się ani troche nie podoba cały czarny w środku pusto na pełno lamp i nic więcej daje 1\10 i za duże te pomieszczenia a za mało mebli i ozdób
Wielebny jest offline  
stare 24.07.2007, 09:18   #5
olliss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

Nie, nie, nie. Wielki, czarny, przesadzony!
Zupełnie mi się nie podoba... 1/10 (1 za fatygę zrobienia)
No i po co tutaj ten kot. Powinien być w temacie o zwierzętach, o tuuu. Ale nie zrażaj się! Buduj następne, jaśniejsze domki
Pozdrawiam, olliss.
 
stare 24.07.2007, 10:14   #6
Nindë Tasartir
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

Cytat:
Napisał konrad2310
przed chwilą czytałem twój post w jednym temacie w którym mówisz że znasz się na domkach bo ich ze 100 zbudowałaś. Więc dlaczego nie pokazałaś tego tutaj?? Prawdopodobnie chciałaś uniknąć wstawiania okien ale było ci za ciemno więc dodałaś kilkadziesiąt lamp i żyrandoli. To ZŁY pomysł. Ogromne, puste pomieszczenia, wszędzie czerwony kolor :< a, jeszcze niebo widac i kiepska jakość zdjęć jest. najlepsze zdjęcie to tego kota, ale i tak jest wyschnięta trawa i nie pokazuje co w kocie najlepsze ale to komentuję przy okazji. Przecież oceniamy domy. więc daje ci
0,5 na 10, 0,25 za kota i 0,25 za front domu.
To jest mój pierwszy dom jaki zbudowałam.Dlatego napewno nie jest idealny! Oczywiscie dam jeszcze kilka domków no i jak to pierwsze domy to prawie zawsze są beznadziejne!
 
stare 24.07.2007, 10:24   #7
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

Nie podoba mi się.
Na zewnątrz (wewnątrz zresztą też...) kolorystycznie do bani.
Wiesz,okna to dobry wynalazek. Lampek od hohoho...Po co?
Pomieszczenia wielkie i puste. Łazienkę pozostawię bez komentarza.
Kot też mi się nie podoba.
 
stare 24.07.2007, 11:04   #8
avril26
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

Nie każdy jest dobry w projektowaniu domów - architekt to trudny zawód
Domek mi się wogóle nie podoba. Za dużo wolnej przestrzeni, bez przemyślenia. Pusto, ciemno. Brak zagospodarowania... Ale skoro pierwszy to trzymam kciuki aby następne były lepsze.
0,5 / 10
 
stare 25.07.2007, 11:06   #9
Skate_misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

To teraz ja. Oj, jeszcze nigdy nie byłam delikatna, jak widziałam domek tego typu.
Ale teraz się postaram (niczego nie obiecuję). Budując i pokazując cokolwiek na forum trzeba być przygotowanym na krytykę. Zaczynam. Dom, hmm może i nie dom ale budynek podobny do domku jest strasznie, przeraźliwie ciemny, mimo setek lamp. Pomysł, by nie było okien jeszcze nigdy się nie sprawdził. Bryła szokuje, budynek kultu satanistów? Wejście wielkie kwadratowe wejście ze stołem do bilarda i schodami, ściany w kolorze ognistej czerwineni? I jak tu żyć? Mini salon - minimalistycznie mało mebli. 2 kanapy na krzyż ze stoliczkiem. Kuchnia wygląda jak klub i jeszcze te słoneczniki. Salon. Ogólem najlepsze pomieszczenie, ale te kinkiety. Boże broń! Sypialni nie widzę, bo mi się obrazek nie chce pokazać. A łazienkę z wiadomych względów pozostawiam bez komentarza.
Podsumowanie: wybuduj dom, pozostaw go na kilka dni, ochłoń i obejrzyj go okiem człowieka komu go sprzedajesz, popraw to co Ci się nie podoba i jak już uważasz, że jest conajmniej ok to porób mu zdjęcia z możliwie najlepszej perspektywy i umieść na forum. Nie zrażaj się i buduj następne domki, bo trening czyni mistrza. Powodzenia!
 
stare 25.07.2007, 18:26   #10
Bebku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Marzenia-mój pierwszy domdek na forum

Za pusto.. już bardziej podoba mi się kot ; /.
-- Wejście --
schody, stół do bilarda i jakaś lampka? To zdecydowanie za mało jak na takie wielkie pomieszczenie.
-- Mini Salon --
stolik, dwie kanapy i mnóstwo takich samych lamp czynią ten pokój cholernie.. brzydkim
-- Kuchnia --
za dużo szafek, stolików i krzeseł, lamp też za dużo
-- Salon --
kolejny raz pustkowie, kilka takich samych lamp na ścianie nie poprawia uroku domu

Cytat:
Fajny!?
Nie, nie fajny.
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023