Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.10.2013, 18:07   #1
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Forumowa Mafia II

Forumowa Mafia II



Zasady gry:

W tym temacie dyskutujecie o tym, kto może być mafiosem. Codziennie do 19:30 każdy z graczy wysyła mi pm’a z nickiem osoby, którą uważa za mafiosa. Po tej godzinie zostaną upublicznione wyniki głosowania i odbędzie się „egzekucja”. Po niej do 21:30 mafiosi wysyłają mi pm’a z ustalonym między sobą nickiem osoby, którą eliminują z gry. W tym samym czasie Cattani przesyła mi pm’a z nickiem osoby, którą sprawdza, czy jest w mafii. Jeśli mafiosi i Cattani wytypują tego samego gracza, to on przeżywa. Lekarz natomiast wysyła mi pm’a z nickiem osoby, którą leczy i która przeżyje, nawet jeśli wskaże ją mafia. Żeby uniknąć podglądania, czy ktoś do mnie pisze, reszta uczestników do tej 21:30 ma mi wysłać pm’a o treści: „miasto”.
Osoba, która zginie, nie bierze udziału w dalszej zabawie i nie spekuluje z innymi na temat ról innych graczy.

Cattani może sprawdzić samego siebie, jeśli z jakichś powodów boi się o własne życie. Lekarz tak samo. Choć prosiłabym o nienadużywanie tego .

Jeśli w głosowaniu mieszkańców będzie remis, nikt nie ginie.
Po śmierci z rąk miasta poinformuję, czy dana osoba była mafiosem, czy nie. W wypadku śmierci przez mafię nie będzie takiej informacji. Nie będę zdradzać również, czy ofiara miała jakąś inną rolę (w obu przypadkach).


Absolutnie zakazane jest:
1. Zdradzanie innym, jaką dostało się rolę. Dopuszczalne jest przyznanie się do roli oraz blefowanie w tym temacie, ale trzeba się wtedy liczyć z możliwością wyeliminowania z gry przez mafię lub mieszkańców.
2. Plotki i spekulacje na temat ról innych uczestników poza tym tematem. Tylko mafiosi mogą się kontaktować między sobą poza grą.
3. Pisanie w tym temacie przez osoby spoza gry.

Niech ktoś mi się wyłamie i spróbuje złamać któryś z powyższych punktów lub w jakikolwiek inny sposób oszukiwać, to dostanie miesięcznego bana . Nie, to nie był żart.

Jeśli ktoś raz nie odda głosu w głosowaniu mieszkańców, to ok. W każdym kolejnym przypadku będzie to liczone jako głos na siebie.

Pierwsze zabójstwo mafii jutro do 21:30, pierwsze głosowanie mieszkańców pojutrze do 19:00.
W tym temacie mogą się wypowiadać jedynie gracze pozostali przy życiu (też grozi banem)!



Realia:

Z racji, że niektórzy narzekali, że poprzednio fabuła była ustawiona a realia i sceny śmierci w ogóle beznadziejne, tym razem nie będzie ani realiów, ani fabuły, ani scen śmierci.


Aby jakoś zacząć grę, możecie opisać swoje postaci. Czas akcji: mniej więcej aktualny. Nie zagłębiajcie się za bardzo w fabułę. Pamiętajcie, że głównym celem jest wyłapanie mafiosów ! Nie róbcie z tego zwykłego RPGa. Będzie bardziej emocjonująco.




Podział ról:


- 6 mafiosów,
- 1 Cattani,
- 1 lekarz.
Nie dodaję dodatkowych ról, żebyście najpierw opanowali grę. Zostawiam również tylko 6 mafiosów.

Głosujcie, blefujcie, eliminujcie, rzucajcie na innych podejrzenia i bawcie się dobrze!
Oskarżajcie się, ale kulturalnie .

Pamiętajcie: nieważne, jaką rolę dostaniecie. Każdy z uczestników jest tak samo ważny i ma wpływ na życie innych graczy!

Powodzenia w przeżyciu !

Lista osób biorących udział w zabawie :


Pink Panther
Diana
Björk
Kędziorek
Charionette
1. Fallen
2. Lubie
Kjalvör
Apocalypsa
3. Ladrón

Restless
Słodki Pan Ciastek
Yuki
4. redmoon
Everlasting.
Mroczny Pan Skromności
Morgana
Muffindance
Meryam
Flo
motyka
Privilege
anizali
Alexandra
cheeba
5. Cheyenne
Emallie
fromyesterday
6. Gingers
Juhas
KarolinaJ
7. Qwerty
Valerie
Volturia
Zielona Herbata
Don

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało. Zaraz idę rozsyłać role.
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 20.10.2013 - 23:51
Libby jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.10.2013, 18:36   #2
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,254
Reputacja: 35
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Do mnie już przyszła rola, więc rozumiem, że mogę już pisać w temacie? Zacznę grę.

Nazywam się Diana Stella Bonasera. Pracuję jako technik policyjny. Interesuję się informatyką i podobnymi rzeczami. Z przyjemnością pomogę dorwać mafię!
__________________
Diana jest offline  
stare 09.10.2013, 18:44   #3
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się John Ciastek. Dla przyjaciół Ciastek Jestem detektywem... pracuję sam. Kiedyś współpracowałem z inną uczestniczką grupy. Jednak nasz duet rozłączył się...
Mam nadzieję, że pomogę.
Słodki Pan Ciastek jest offline  
stare 09.10.2013, 18:44   #4
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

W takim razie ja też coś napiszę
Cześć wszystkim. Nazywam się Andrew Wilson, dla znajomych Pinkuś. Nie wnikajcie... Mam 30 lat i w wolnych chwilach dorabiam jako kelner. Niedawno skończyłem studia filozoficzne i nie wiem, dlaczego nie mogę znaleźć sensownej pracy Z kasą u mnie krucho, więc nie liczcie na pożyczki. W ogóle to szukam jakiejś robótki czy coś, gdyby ktoś mógł mnie zatrudnić to wiecie, gdzie mnie szukać... A nie, nie wiecie. Mieszkam przy ulicy Washingtona 28D lokal 48, w tej starej kamienicy, natomiast pracuję w restauracji Warzywko dwie przecznice dalej Mamy promocje na świetne bio-soczki, wpadajcie!

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 09.10.2013 - 19:00
Pink Panther jest offline  
stare 09.10.2013, 18:46   #5
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Charionette, przyjaciele wołają do mnie Cherrie.
Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym, moim prawdziwym powołaniem jest jednak prowadzenie śledztw. Pracuję w policji, co prawda jeszcze jako zwykła sekretarka, ale pewnego dnia stanę się sławnym śledczym. Mam otwarty umysł i czujne oko, zawsze wiem kto i kiedy podbiera mi papier z drukarki. Strzeżcie się mafiozi, nadchodzę!
Charionette jest offline  
stare 09.10.2013, 18:58   #6
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Florencja Novak. Jestem dziennikarką i pracuję w jednej z najlepszych gazet, na pewno mnie kojarzycie. XD Żyję w stałym związku z moją narzeczoną Fallen, bardzo się kochamy. <3
La Tortura jest offline  
stare 09.10.2013, 19:01   #7
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Fallen FORBES (!), z wykształcenia jestem architektem, jednym z najlepszych w mieście. Wraz z moją narzeczoną Florencją mieszkamy w cudownym domu, w którym oglądamy seriale 24/7, jemy kotLETY i bardzo się kochamy <3
__________________
Fallen jest offline  
stare 09.10.2013, 19:04   #8
anizali
 
Avatar anizali
 
Zarejestrowany: 19.01.2013
Skąd: Polska :)
Płeć: Kobieta
Postów: 396
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Więc...
No dobra więc...
Nazywam się Rebekha Armand, ale wszyscy mówią na mnie Anizali.
Z zawodu jestem, właściwie, to mam kilka zawodów. Jestem genetykiem i informatykiem.
Z charakteru? Wredna kobieta bez serca. :3 Ale poznajcie mnie lepiej i zobaczycie, bo może kłamię ;>
Tak czy tak...
Ja tam się nie boję. Nie boję się niczego.
__________________
...Czym że jest nazwa?
To co zwiemy różą pod inną nazwą równie pięknie by pachniało...

Ostatnio edytowane przez anizali : 09.10.2013 - 19:18
anizali jest offline  
stare 09.10.2013, 19:08   #9
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Dobry wieczór - nazywam się Bjork - po prostu Bjork - po polskiemu Brzoza. Mieszkam w przytulnym domku na przedmieściach, żyję z ziołolecznictwa i spoglądania w przyszłość za pomocą kart Tarota. Życie płynie mi przyjemnie w otoczeniu moich kochanych zwierzaczków
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 09.10.2013, 19:15   #10
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 536
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Nazywam się Marian Czerwonoksiężny. Z wykształcenia jestem biologiem morskim i biochemikiem. Prauję jako kierownik resteuracji McMafia. Jestem nienormalnyi zabawny, ale potrafię uprzykrzyć życie. Nie boję się mafii.
redmoon jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023