Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.06.2003, 12:42   #1
Lopez
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gram w ta gre Od tygodnie i nie czaje nic, a nic jak zorbic karjere jezdze do miasta showbisnezu tam nic nie ma poza zwiedzaniem i rozrywka.. wejde na jakis plan flmowy to mnie wyganiaja normlanie nie wiem.. jak ktos ma jakiegos pomysla bardzo proszem o jakas rade.. i dziekuje z gory..
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.06.2003, 12:48   #2
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Najpierw musisz znaleźć agenta w tej nowej gazecie! Jak znajdziesz to kliknij "praca", a tam potem na "nikt" i tam będzie przedmiot, który musisz użyć. Oczywiście, musisz najpierw ćwiczyć inwencję i charyzmę! Musisz mieć w tych dwóch przynajmniej pięć pónktów. No, moja Simka ma wypełnione całkowicie: "Kondycja", "Charyzma", "Inwencja" i "Gotowanie" więc w tym już nie muszę zdobywać!!!
 
stare 10.06.2003, 17:39   #3
Jacky
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mojej simce zostało 5 pkt gotowania i pół gwiazdki (ma już 4,5) i nadal nie wiem jak może zdobyć to ostatnie pół
 
stare 10.06.2003, 20:14   #4
michu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

musisz robić to bardzo długo i musisz mieć znajomości wśród gwiazd
 
stare 10.06.2003, 20:17   #5
Lopez
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niom Mam to wsyztko juz na Max Bylem nawet pospiewac dodtalem pol gwiazdki, pozniej poszedlem na zdjecia do reklamowiki nio i natym sie skonczylo mam pol gwiazdki i nie wiem co dalej.. Charyzme, kondycje, Techniki, gotowanie, Inteferecje wsyztko to mam na Max i stoje w miejsciu moze jakas pomoc ?
 
stare 11.06.2003, 08:38   #6
Blinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No musisz mieć : wszystko zielone, i wybrać Pozyj wreklamie, czy
jakoś tak i jak nie działa no to musisz zrobić tak kilka razy. A czy tam
trzeba zdobyć przyjaciela? Ja już nie pamiętam... :oops:
Ja też mam pytanie. No co ja mam zrobić w studiu nagrań.
Nagrać wszystkie piosenki, czy tylko jedną?
 
stare 05.07.2003, 10:46   #7
Izka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiez Blinka, ja jak nagrywałam piosenki musiałam jeździć do studia ze 4 dni. I śpiewałam tak te piosenki. Ciągle się męczyłam z nimi, ale w końcu dostałam awans.
 
stare 05.07.2003, 11:23   #8
KM1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

I po co kolejny temat ?? To wszytsko jest napisane w temacie " Sposób " i tym co Vega założyła " od zera do bohatera" czy jakoś tak ... poszukajcie na forum :roll:
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak sie robi taki dach? Ona:) The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć! 5 12.03.2006 11:57


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023