Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 3: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 27.08.2014, 13:27   #1
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Hej W końcu przekonałam się do zagrania w The Sims 3 Od lat namiętnie gram w dwójkę, mam ponad 30GB dodatków które pozwoliły mi stworzyć możliwie jak najbardziej realistycznych simów i ich otoczenie. Poradzę sobie ze znalezieniem różnych rzeczy do trójki, ale mam listę must-have bez których nie wyobrażam sobie gry i nie wiem gdzie ich szukać, bo do wczoraj w ogóle nie interesowałam się blogami i stronami z dodatkami do TS3 Ktoś pomoże?

- skiny semi-realistic, najlepiej defaulty
- nose-masks i wszelkie inne detale do dopieszczania simowych twarzy - pory na skórze, zmarszczki, pieprzyki, doliny łez itd.
- FRYZURY, szukałam włosów z teksturami Pooklet do trójki, ale widzę że prawie nikt ich nie robi Chodzi mi o takie fryzury jakie można było znaleźć na HypnotizedSims
- ubrania, ubrania, ubrania. Jakby ktoś mógł mi podać ze 2-3 blogi z dobrze zrobionymi ubrankami, dalej już sobie poradzę
- moje małe marzenie - ubrania z XIX wieku, pełno ich jest do dwójki na All About Style, ale do trójki prawie nic nie zrobili Zależy mi na ubraniach codziennych, piżamach, strojach kąpielowych itd, no wszystko, i fryzury też. Chcę mieć historyczne otoczenie, takie jak mam w dwójce

Mody ułatwiające życie:

- Insimenator do trójki! Jestem upośledzona bo nigdzie nie mogę go znaleźć

- mod na realistyczne oświetlenie z zachodami i wschodami słońca (o ile pamiętam Numenor zrobił coś takiego do dwójki, a od kilku tygodni MTS mi się nie ładuje i nie mogę tego poszukać :/). Znalazłam coś takiego: http://brntwaffles.tumblr.com/tagged/lighting-mod . Da podobny efekt?

- mod na cieplejsze światło emitowane przez większość maxisowych lamp

- może jakiś mod na jeszcze większe przyśpieszenie akcji w grze? Simy w trójce są jakieś strasznie powolne, kąpią się po 2-3 godziny, ja nie wiem

Dziękuję za wszelką pomoc!
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.

Ostatnio edytowane przez LovettBon : 27.08.2014 - 13:31
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023