Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.01.2008, 13:49   #1
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie "Crest" by haughton

Wybierasz się na wycieczkę w góry i szukasz noclegu? Chcesz ogrzać się przy kominku po całym dniu jazdy na nartach zimową porą? A może po prostu pragniesz uciec od miejskiego zgiełku chociaż na kilka dni? Jeśli odpowiesz twierdząco na przynajmniej jedno z powyższych pytań i dodatkowo należysz do przyjaciół państwa Hastings, to możesz spodziewać się zaproszenia do ich domu wypoczynkowego, położonego na malowniczym górskim zboczu w kurorcie AlpenVille. Posiadłość otoczona gęstym lasem iglastym i urządzona w nowoczesnym stylu jest idealną bazą wypadową na weekend pełen aktywnego wypoczynku, a przytulne wnętrza urządzone w drewnie z dodatkiem ciepłych kolorów sprzyjają relaksującej atmosferze.


Witaj! Nazywam się Ryan Hastings. Jakiś czas temu oprowadzałem Cię po mojej posiadłości o nazwie Brennon, gdzie mieszkam wraz z żoną Karen i synem Philip'em. Dzisiaj zapraszam do obejrzenia domu letniskowego, który również należy do mojej rodziny. Odziedziczyłem go po dziadku i po przebudowie doskonale sprawdza się jako miejsce do weekendowego odpoczynku.


Tuż przy ulicy znajduje się podjazd, gdzie można zaparkować samochód, porzucać się snieżkami czy ulepić bałwana. Aby dostać się do domu, nalezy pokonać kilka kondygnacji schodków.


Pod tarasem jest miejsce, gdzie przygotowuję drewno na opał. Kominek w zimie to naprawdę niezastąpiona rzecz.


Wejdźmy wyżej. Z werandy mamy widok na najbliższą okolicę...


...a tak prezentuje się "Crest" od frontu:


Zapraszam do środka. Oto główny hall:



Po lewej stronie od wejścia znajduje się gościnna, jednoosobowa sypialnia.


Mój syn sypia tutaj, jezeli tylko uda się go namówic na spędzenie nudnego weekendu w gorach z rodzicami, co zresztą nie zdarza się często. Najczęsciej jednak pokój ten zajmuje Michelle - przyjaciółka mojej żony.



Chodżmy dalej. Po drugiej stronie hallu znajduje się kuchnia:



Niegdyś w tym właśnie pomieszczeniu był olbrzymi kominek. Został on jednak wyburzony, a w uzyskanym w ten sposób miejscu urządziłem niewielką spiżarnię.


Chwilowo świeci ona pustkami, ale moi przyjaciele - Steven i jego żona Amy, którzy są tutaj z nami z podczas weekendu pojechali już po zakupy. Przedstawię was sobie później.
Czas na obejrzenie salonu. Pamiętasz Karen, moją żonę?



Jak widać dominują tutaj odcienie pomarańczy oraz jasne i ciemne drewno. W tej części pomieszczenia wypoczywamy przy kominku...


...a drugi jego kąt to jadalnia.


Pomiędzy kuchnią a schodami prowadzącymi na górną kondygnację znajduje się jeszcze maleńka łazienka:



Zapraszam na górę. Czeka nas kolejna wspinaczka po schodach i po chwili wchodzimy do górnego hallu:


Najpierw pokażę Ci drugą gościnną sypialnię. Najczęściej nocują tutaj wspomniani wcześniej Steven i Amy, ponieważ podobnie jak moja żona i ja uwielbiają jazdę na nartach i często towarzyszą nam podczas weekendów.




Tuż obok mamy drugą łazienkę:



A teraz zobaczysz główną sypialnię. Odstaje ona stylem od reszty domu, ponieważ Karen i ja chcieliśmy mieć przytulne gniazdko, gdzie możemy spędzić romantyczne chwile tylko we dwoje...




Sypialnia połączona jest oczywiście z główną łazienką.




Na koniec kilka ogólnych zdjęć posiadłości:

Bryła:






Rzuty:

Pierwsze piętro:


Drugie piętro:



Tekst oraz zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie bez mojej zgody zabronione.

Pozdrawiam,
haughton

Ostatnio edytowane przez haughton : 13.01.2008 - 14:56
haughton jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.01.2008, 14:21   #2
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

Nie widze zdięć ... przykro mi ...
Sheep-y jest offline  
stare 13.01.2008, 14:50   #3
jaguska368
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

Piękne!!! 1000000000/10
 
stare 13.01.2008, 15:07   #4
An4
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

Jeju co ja by dała żeby być na miejscu tej simki. )))))
Ale wydaje mi się ze niektóre pomieszczenia są troszke za małe. Ale chyba tylko mi się wydaje pozdrawiam. Trzymaj się cieplutko
 
stare 13.01.2008, 16:13   #5
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

10/10 Cudo!!
avenly jest offline  
stare 13.01.2008, 17:00   #6
Komurka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

Genialne ujęcia zdjęć.
Dom potężny, dumnie stojący na wzgórzu.
W domu istne ciepło, drewno, grube dywany, kominek. Kolor szkła okna również odgrywa tutaj dużą role.
Podoba mi się połączenie kominka z tym małym płotkiem.
Szukałem, żeby się przyczepić do czegoś, ale nie ma do czego.

ekm oczywiście

Ostatnio edytowane przez Komurka : 13.01.2008 - 18:18
 
stare 14.01.2008, 08:25   #7
kasetka23
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

piękne :zakochany:
strasznie podobaja mi sie kolory
 
stare 14.01.2008, 09:07   #8
anusia12888
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

Piekny wprost nie moge się nadziwić gdy patrze na tak przepiekne domy och jak ja bym chciala tak budować domy << marzenie >> nie mam zastrzezen wszyskie pokoje mi sie podobajo wiec daje 10/10 najbardziej podoba mi się sypialnia głowna
pozdrawiam
 
stare 14.01.2008, 09:33   #9
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

Cudowny. Strasznie ciepłe kolory. Piękne dodatki z internetu. Możesz mi powiedzieć skąd masz większość dodatków?
10/10
 
stare 14.01.2008, 09:49   #10
Queen
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Crest" by haughton

Piękny dom, taki ciepły i przytulny. Przez zdjęcia nawet czuć tą atmosferę... Ciekawie przedstawiony. 10/10
 
Zamknięty Temat

Tagi
crest, haughton


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023