Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.02.2008, 03:06   #1
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie "Everrett St. No 17" by haughton

Gdzie może zamieszkać dwoje młodych, dobrze sytuowanych ludzi żyjących w rytmie tętniącego życiem miasta, ceniących komfort, elegancję i wzajemne towarzystwo? Idealnym miejscem wydaje się być modna dzielnica w centrum miasta, gdzie nie brakuje klubów tanecznych, terenów zielonych, dobrych restauracji, stylowych galerii i muzeów oraz pięknego widoku na ocean. Nowoczesny apartamentowiec "Everrett" położony przy ulicy o tej samej nazwie spełnia wszystkie powyższe wymagania, a dodatkowo cieszy się bardzo dobrą opinią w całej dzielnicy. Komfortowa lokalizacja budynku, jego nowoczesna bryła i mili sąsiedzi to idealna kombinacja dla każdego, kto szuka odrobiny luksusu i wygody.


Witam serdecznie! Mam na imię Nel i niezmiernie mi miło, że mogę Ci towarzyszyć podczas Twojej wizyty na Everrett St. Mam nadzieję że to, co zobaczysz przekona Cię do kupna mieszkania w tym budynku. Zapraszam do środka.


Oto główny hall, z którego mozna dostać się do wszystkich części budynku. Po lewej stronie znajduje się restauracja. Jako, że jest jeszcze wcześnie świeci ona pustkami:


W głębi hallu są trzy szybkobieżne windy...


...niewielkie lobby....


...a po przeciwnej stronie basen, wyjście na klatkę schodową oraz na parking.



Następnie wsiadamy do windy i po krótkiej chwili wchodzimy do hallu na dziewiątym piętrze.


Zapraszam do obejrzenia mieszkania. Jak widać poniżej jest ono dwupoziomowe, dzięki czemu wygląda przestronnie.


Pozwól że przedstawię Ci mojego chłopaka. Craig jest muzykiem z zamiłowania, łaczy przyjemne z pożytecznym zawodowo komponując muzykę do filmów i seriali telewizyjnych.


Tuż obok wejścia do mieszkania jest jego królestwo - niewielki gabinet:



Chodźmy dalej. Oto hall wiodący do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu...:


...a tutaj centralna część naszego królestwa - salon:



Dominuje w nim kombinacja czerni oraz bieli, ożywiona dodatkami w odcieniach brązu. Buzujący w kominku ogień i muzyka fortepianowa tworzą tutaj wyjątkowy klimat.



Następnie udajemy się do niewielkiej, ceglanej kuchni...



...i dalej, do jadalni, urządzonej w drewnie z dodatkiem ciepłego, pomarańczowego koloru.



W jadalni znajduje się też wyjście na taras. Lubię czasami coś naszkicować, więc w pogodne dni spędzam tutaj dużo czasu z ołówkami i farbami.


Na tarasie mamy też kącik wypoczynkowy. Jako, że mieszkamy na ostatnim piętrze - możemy tu grillować do woli bez obaw, że dym będzie przeszkadzał sąsiadom.



Zapraszam teraz do sypialni. Jest ona położona piętro wyżej - na antresoli, a jej centralne miejsce zajmuje oczywiście łózko:



Tuż obok łózka dwa wygodne fotele zapraszają na poranną kawę i podziwianie widoku na ocean:


W dalszej części antresoli mamy garderobę z olbrzymią szafą:


I ostatni przystanek - łazienka, gdzie czarny marmur elegancko komponuje się z cedrowym drewnem oraz czerwonymi dodatkami:





Na koniec jeszcze jeden rzut okiem na sypialnię...



... i na tym zakończymy wycieczkę. Być może spotkamy się ponownie, już jako sąsiedzi.


Bryła:



Otoczenie:



Rzuty mieszkania:

Poziom I


Poziom II


Bryła jest wzorowana na istniejącym w rzeczywistości budynku (osoby, które mieszkają/bywają w Krakowie być może go rozpoznają) i stworzona została na potrzeby prezentacji mieszkania.

Tekst oraz zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie bez mojej zgody zabronione.


Pozdrawiam,
haughton
haughton jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.02.2008, 06:18   #2
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

robi wrazenie. luksus i elegancja.
jak przeniesiesz mieszkanie w forme domku jednorodzinnego to sobie zassam [tylko dodatki... ehh... pewnie wiekszosc platna i nie pozwolisz na rozsylanie]
 
stare 22.02.2008, 09:15   #3
Gratka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

ja piernicze xD to normalnie cudo jestv :* jesteś mistrzem ) :**
 
stare 22.02.2008, 09:55   #4
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

Nom świetny jest.
Co do bryły tak za bardzo mnie nie zachwyciła dam za nią 8\10
Jednak w środku jest istne cudo mógłbyś mi podać swoje ulubione strony z dodatkami choć sądzę że większość pochodzi ze stron płatnych mam racje ?
Oczywiście dam za wnętrze 10\10 bo niżej nie mogę dać . Masz wielki talent co do wnętrz
Wielebny jest offline  
stare 22.02.2008, 09:59   #5
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

Po prostu niesamowity budynek zarówno zewnątrz jaki i w środku!!! Lusksusowy i dopracowany szczegółowo!! Bryła robi wrażenie!! Meble też cudowne! Budynek (tak jak każdy w twoim wykonaniu świetny!! Daję10/10 ale dałabym 100!
 
stare 22.02.2008, 10:19   #6
Greenlyme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

To jeden z lepszych domów jakie widziałam na forum.Wszystko jest idealnie dopasowanie i co tu dużo mówić...piękne! 10!/10
 
stare 22.02.2008, 10:26   #7
Ruika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

Spóźnię się do szkoły, ale muszę napisać parę słów.
Po pierwsze gratuluje za porządną prezentacje swojej pracy.
O to właśnie chodzi, gra kolorami. Czerń przełamana bielą. do tego zieleń podkreślającą elegancje i wyciszenie. Rzadko w których pracach przedstawionych na tym forum, jest dobre rozmieszczenie oświetlenia. Tutaj widać, że światło jakoby pełni nie tylko funkcję oświetlenia ale również formę dekoracyjną. super grafika też tutaj dużą rolę odgrywa.
Tak nawiasem mówiąc wiem albo domyślam sie o którą budowlę Ci chodzi.
Jeśli o mnie chodzi to oczywiście, że kupiła bym to mieszkanie.
I jeszcze tak na marginesie, czy mogłabym dowiedzieć się skąd masz kwiaty z salony - chodzi mi o ta juke po prawej stronie. I jeszcze interesuje mnie pochodzenie lampy z jadalni.
[Heh te simy są chyba lepsze od programu do projektowania 3d max. Chyba sama coś spróbuje zdziałać.]

Ostatnio edytowane przez Ruika : 22.02.2008 - 10:30
 
stare 22.02.2008, 11:21   #8
goocha
 
Avatar goocha
 
Zarejestrowany: 20.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 111
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

Super ale dużo dodatków.9/10
goocha jest offline  
stare 22.02.2008, 11:34   #9
Matrax
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

Jak dla mnie za duży, chyba że to blok kilko rodzinny. Wątpię żeby dało się w nim grać simami. Strasznie dużo dodatków w nim jest ale to nie jest kolejny dom z serii "nie umiem łączyć mebli więc sciągne gotowe zestawy" ;p Postarałeś/aś się więc daje 9/10
 
stare 22.02.2008, 11:36   #10
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Everrett St. No 17" by haughton

Domek jest piekn,aczkolwiek nie podobają mi sie te jakby "schody" na bryle i moze mogłbyś dac tez coś maxisowego moja ocena to 9/10
avenly jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
everrett, haughton


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023