Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2012, 21:55   #51
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Hmmm... podejrzana sprawa. Jest tyle "kandydatów" na mordercę i nie wiadomo który z nich nim jest. Mam pewne podejrzenia, ale nie będę pisać bo jeszcze niechcący zgadnę Ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Brat Ewy jest dziwny. Albo naprawdę policja mu powiedziała o tym, że ją udusili albo się wkopał. No cóż...
Kamil mnie nie przekonuje. Niby taki nieszkodliwy, ale jednak czuję, że coś kombinuje. Chce przekupić brata (o ile to jego brat) czy jakoś go udobruchać. W każdym bądź razie nie bez powodu chce zdobyć zaufanie Tomka. Swoją drogą to Malin ma rację. Przydałby mu się odwyk
Trochę zdziwiła mnie relacja między Przemkiem i jego żoną. Nie widzieli się tyle czasu, a na wstępie od razu się kłócą. To chore ;/ Powinni pójść do poradni małżeńskiej. Masakra. Chyba nikomu się nie układa w tym FS.

Przepraszam, że zwlekałam. W piątek napisałam twórczy komentarz, ale oczywiście mam super szczęście i zanim go dodałam brakło prądu
a później już nie miałam ochoty pisać tego od nowa

Czekam na ciąg dalszy
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.05.2012, 09:10   #52
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Odcinek jest świetny. Nie wiem, czy w rozmowie Radka z Jarkiem celowo podsunąłeś nam wskazówkę (w takim trochę hollywoodzkim stylu) co do tożsamości zabójcy, czy to znów ta Twoja "zmyłka autora", mająca odwrócić uwagę od prawdziwego mordercy. Stawiam na to drugie, bo to by było za proste, a na to sobie nie pozwolisz Tak czy siak, ja na tę chwilę obstawiam dwie osoby (i nie jest to F.), w zależności od opcji, a która z nich jest winna, czas pokaże. Na razie jednak nie będę zdradzać swoich podejrzeń. :>
Pewnie już wszyscy wiedzą, kto to jest, ale celem tego FS nie jest ujawnianie wszystkich tajemnic na końcu
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Kamil... Kompletnie mu nie ufam. Wziął się tak nagle, znikąd, nic o nim nie wiadomo. Popieram Sylwię (ta babka jest boska!) w jej podejrzeniach i sprawdzaniu gościa. Coś mi się wydaje, że Kamil okaże się czarnym charakterem... A Tomek, ehh... Niech go już ktoś zaciągnie na odwyk, szkoda chłopa... ;/ Skoro uśmiecha się już na sam widok pełnej flaszki, to jest z nim bardzo, bardzo źle. ;/ Ciekawe, co zrobi ten nasz Kamilek, gdy Czechowski urżnie się do nieprzytomności... Opuści mieszkanie, czy zrobi małego "rentgena"?
Kamil nie bez powodu przyczepił się do Tomka, ale o tym później Cieszę sie, że Sylwia jest tak uwielbiana, chociaż jedna postać mi wyszła
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Bardzo podoba mi się sposób, w jaki opisałeś kłótnię Przemka z żoną. Kolejny raz dialog wyszedł Ci mistrzowsko. Jest tak naturalny, że miałam wrażenie, iż przysłuchuję się prawdziwej kłótni. ŚWIETNIE. Współczuję obojgu małżonkom, ale chyba trochę bardziej Annie - bo czuje się zaniedbywana przez męża, zsunięta na drugi plan. To boli, gdy ma się poczucie, ze jest się mniej ważną niż praca i przyjaciele. Ale Przemkowi też nie jest łatwo, przecież kocha swoją rodzinę. Koniecznie muszą znaleźć jakieś rozwiązanie, bo ich związek długo nie pociągnie, jeśli sytuacja się nie zmieni.
Jeju, chyba przesadzasz z tymi pochwałami Niemniej cieszę się i mogę zdradzić, że ich sytuacja będzie miała wpływ także na zakończenie FS
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Zdjęcia - są po prostu fantastyczne. No ale czego innego się spodziewać spod znaku "Rudzielca". Ta dziewczyna jest nie do pobicia.
Wiadomo, pracuję z najlepszymi Mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy Rudzielcu, bo chciałbym coś jeszcze pokazać na tym forum xD

Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Hmmm... podejrzana sprawa. Jest tyle "kandydatów" na mordercę i nie wiadomo który z nich nim jest. Mam pewne podejrzenia, ale nie będę pisać bo jeszcze niechcący zgadnę Ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Brat Ewy jest dziwny. Albo naprawdę policja mu powiedziała o tym, że ją udusili albo się wkopał. No cóż...
Jak już wspomniałem, osoba zabójcy nie jest tutaj najważniejsza Jedna osoba już wie, kim jest "tajemniczy" zabójca, reszta będzie miała oficjalne potwierdzenie już wkrótce
Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Kamil mnie nie przekonuje. Niby taki nieszkodliwy, ale jednak czuję, że coś kombinuje. Chce przekupić brata (o ile to jego brat) czy jakoś go udobruchać. W każdym bądź razie nie bez powodu chce zdobyć zaufanie Tomka. Swoją drogą to Malin ma rację. Przydałby mu się odwyk
Sprawa Kamila również się wyjaśni, myślę, że to będzie większe zaskoczenie, niż tożsamość zabójcy A dla Tomka też coś szykuję, najskuteczniejszy odwyk, jaki mógł sobie wyobrazić
Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Trochę zdziwiła mnie relacja między Przemkiem i jego żoną. Nie widzieli się tyle czasu, a na wstępie od razu się kłócą. To chore ;/ Powinni pójść do poradni małżeńskiej. Masakra. Chyba nikomu się nie układa w tym FS.
Ano, nie układa się xD Ale nie bójcie się, któryś z bohaterów na pewno będzie zadowolony na koniec. A któr[z]y - to już ocenicie samE xD
Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Przepraszam, że zwlekałam. W piątek napisałam twórczy komentarz, ale oczywiście mam super szczęście i zanim go dodałam brakło prądu
a później już nie miałam ochoty pisać tego od nowa

Czekam na ciąg dalszy
Przykro mi,że tamten komentarz przepadł :< Ale na szczęście tym razem się udało

Dziękuję Wam za oceny Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zaglądnie
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2012, 18:39   #53
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Cytat:
Napisał Chrupek
Wiadomo, pracuję z najlepszymi Mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy Rudzielcu, bo chciałbym coś jeszcze pokazać na tym forum xD
możesz na mnie liczyć :3
dżizas ale mi komplemencicie nie zasłużyłam

co do odcinka natomiast, to jak większość tutaj, po prostu KOCHAM SYLWIE
liczę na to, ze ostatecznie coś wywęszy, bo mnie samej śmierdzi ten Kamil, a sama nie wiem, co będzie dalej
Tomek powinien iść na odwyk i to stanowczo, ale nie wiem czy taki stary wyga jak on ostatecznie się zmieni i przestanie pić. To jest możliwe, ale nie aż tak bardzo jakby się mogło wydawać, bynajmniej jeśli o Tomka chodzi :3
Jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat, to wydaje mi się, że Czechowski musiałby mieć zajedwabiście silną motywację, żeby wyjść z nałogu. On mi trochę przypomina House'a, jest nieczuły, ma w dupie los innych i nikogo nie potrzebuje, a jak odeszła od niego dziewczyna, której pomógł zdobyć obywatelstwo, to dopiero zrozumiał jak mu źle samemu
Dlatego myślę, że jedyną silną motywacją dla Tomka byłaby miłość, albo wykończy się przez swój nałóg i kopnie w kalendarz
Maciek - haha, lubię tego młodego bynajmniej w "starciach" z Sylwią, ich rozmowy są obłędne
Radek i Przemek... cóż można na ich temat napisać? Przemek przede wszystkim powinien zająć się żoną, która go kocha i to widać w jej cierpieniu. No ale chłopak chce pomóc przyjacielowi i niestety nie potrafi podzielić się między rodzinę, a Radka. Wydaje mi się, że on zwyczajnie nie chce, żeby przyjaciel wpakował się w jakieś kłopoty, a żona jak to żona, już ją zdobył więc poczeka Bynajmniej takie odnoszę wrażenie, że on tak to rozumuje
No i Radek, szkoda mi gościa, bo w akcie desperacji jest gotów zabić każdego, kto wyda mu się potencjalnym mordercą. Miłość zaślepiła mu umysł

No nic, to by było chyba na tyle Daj znać, kiedy zechcesz wstawić kolejny odcinek, to postaram się wyrobić ze zdjęciami :3
Ale się rozpisałam O.O
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2012, 15:36   #54
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Eh... to znowu ja jak zwykle spóźniona... albo nawet opóźniona (jak kto woli)

Na razie 5 odcineczek:

Wątek śmierci Ewy rozkręca się, a zatem będzie coraz ciekawiej <zaciera ręce> Jeśli morderca pojawił się do tej pory, to ja wiem kto nim jest

Przyrodni brat Czechowskiego? Hm.. co nowego może wprowadzić do fabuły? Mozę wyciągnie braciszka z nałogu? Bo jak tak dalej pójdzie to Tomek powinien być odsunięty od służby.

Podobał mi się powrót do przyszłości Piszesz o zabójstwach, jakiejś depresji, a tu nagle taki wąteczek miłosny - fajnie się to czyta

Taka mała uwaga: Czechowski nie powinien siedzieć w jednej celi ze swoją ofiarą pobicia. Powinni ich umieścić w osobnych celach - to nie USA, gdzie na filmach wszystkich wrzucają do jednej celi, by się pozabijali

Tak jak Ci zwróciła uwagę Vipera: Jak opisujesz wydarzenia to odwzorowuj to też na zdjęciach. Skoro zdjęcia nie da się zmienić, to chociaż popraw to w tekście.

rudowłosy zepchnął wózek na bok i podszedł do klęczącego przed rozbitym szkłem i kałużą bruneta. - zły szyk pogrubionej części zdania: podszedł do bruneta klęczącego nad rozbitym szkłem i kałużą (czego?) np. alkoholu.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
chrupek, mroczny pan skromności, rudzielec


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023