Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 4: Zdjęcia z gry > Domy [TS4]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.05.2024, 19:02   #11
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,485
Reputacja: 77
Domyślnie Odp: Mery buduje domy

Z tych najnowszych domków najbardziej zauroczył mnie ten pierwszy z czerwonej cegły. Jest przeuroczy, taki brytyjski i w georgiańskim stylu. Cudo!

Drugi ma świetną bryłę i okolicę, natomiast mam wrażenie, że znacznie lepiej by wyglądał, jakby miał okiennice i drzwi wejściowe w tym samym kolorze co dach. Domyślam się jednak, że trudno to osiągnąć w The Sims 4 bez tworzenia własnych recolorów.

Trzeci nie jest generalnie w moim guście, ale wydaje się bardzo nowoczesny i lekki, przy czym nie jest zbyt sterylny/zimny jak to często się zdarza w architekturze współczesnej. Świetna alternatywa dla klasycznych domków.
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare Dzisiaj, 18:45   #12
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,257
Reputacja: 38
Domyślnie Odp: Mery buduje domy

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Piękne domki, i do tego te ogródki - tyle detali! Chętnie zobaczyłabym więcej wnętrz w Twoim wykonaniu.

Na marginesie dodam, że zdjęcia są jak dla mnie zbyt pstrokate, troszkę bym przystopowała z tymi kolorkami.

Senkjuuu! We wnętrza to ja średnio umiem (głównie dlatego, że ciągle używam tych samych obiektów XD) ale postaram się następnym razem coś ogarnąć.


Uwagi do kolorków również mile widziane, biere to!


Cytat:
Napisał Nina14! Zobacz post
Pierwszy domek to takie cudo, strasznie podoba mi się jego elewacja i zagospodarowanie ogrodu. Kuchnia wygląda zaskakująco ciepło i sympatycznie jak na tyle białego, może to kwestia tego ładnego drewienka.
Drugi domek...mam wrażenie, że od zewnątrz budynkowi czegoś brakuje?
Coś do mnie tu nie trafia, ale nie wiem co. Na plusik na pewno korzystanie z różnych poziomów wysokości, zawsze to dodaje fajnej dynamiki przestrzeni.

W trakcie budowania i meblowania, jak często korzystasz z CC? Te wzorzyste krzesła są super!
Długo nie grałam w Czwórkę i mam problem z rozróżnieniem, co jest vanilla z gry i dodatków, a co nie.

Te nowsze wszystkie są rewelacyjnie, zdecydowanie bym je pobrała i wykorzystała w swoich rozgrywkach.

<3 Danke! Co do drugiego domku - kurła, wiem. Też mi czegoś brakuje ale nie mogę tego rozgryźć...


CC mam wszędzie XD Dosłownie używam filtra (trzeba mieć mod Better BuildBuy) i opcjin "hide maxis" jak buduję, więc używam vanilla obiektów tylko jak muszę i nie mam nic innego.
Btw krzesła są od Felixandre, jest w linkarni


Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Z tych najnowszych domków najbardziej zauroczył mnie ten pierwszy z czerwonej cegły. Jest przeuroczy, taki brytyjski i w georgiańskim stylu. Cudo!

Drugi ma świetną bryłę i okolicę, natomiast mam wrażenie, że znacznie lepiej by wyglądał, jakby miał okiennice i drzwi wejściowe w tym samym kolorze co dach. Domyślam się jednak, że trudno to osiągnąć w The Sims 4 bez tworzenia własnych recolorów.

Trzeci nie jest generalnie w moim guście, ale wydaje się bardzo nowoczesny i lekki, przy czym nie jest zbyt sterylny/zimny jak to często się zdarza w architekturze współczesnej. Świetna alternatywa dla klasycznych domków.

Dziękuję <3

O, to jest dobra sugestia do drugiego domku! Jak odpalę grę to przekoloruję i zobaczę co z tego wyjdzie.


Dziękuję bardzo za komentarze i uwagi! Tak jak piszę, wszystko co wrzucam to work in progress, więc rady są mega przydatne <3
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023