Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.01.2016, 13:17   #1
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Gra nie chce się włączyć, kiedy są wgrane CC.

Ostatnio naszło mnie na granie w TS4, więc pościągałem sobie trochę (3G mebli, ale po ich wgraniu gra nie chce się załadować. Przy włączeniu dochodzi tylko od momentu animacji log (EA, Maxis etc) a przy ekranie The Sims 4 gra się zacina. Można ją zostawić nawet na godzinę, a dalej to samo.

Czy to wina tak dużej ilości CC, że gra tego nie może udźwignąć? Żadne mody nie są ani popsute, ani nie ma między nimi konfliktu, sprawdzałem programem do tego.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.01.2016, 15:53   #2
psychedelicious
 
Avatar psychedelicious
 
Zarejestrowany: 05.01.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie chce się włączyć, kiedy są wgrane CC.

Pewnie za dużo plików i gra nie ogarnia, miałam taki sam problem. Pomogło scalenie CC w s4pe. Można pobrać program tutaj. Jeśli miałeś wcześniej do czynienia z s3pe to będziesz wiedział, co robić, jeśli nie, służę pomocą.
psychedelicious jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2016, 22:31   #3
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Gra nie chce się włączyć, kiedy są wgrane CC.

U mnie tak było, gdy przez pomyłkę wgrałam CC do The Sims 3
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2016, 20:29   #4
Danuta720
 
Avatar Danuta720
 
Zarejestrowany: 29.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie chce się włączyć, kiedy są wgrane CC.

Cytat:
Napisał Lubie Zobacz post
Ostatnio naszło mnie na granie w TS4, więc pościągałem sobie trochę (3G mebli, ale po ich wgraniu gra nie chce się załadować. Przy włączeniu dochodzi tylko od momentu animacji log (EA, Maxis etc) a przy ekranie The Sims 4 gra się zacina. Można ją zostawić nawet na godzinę, a dalej to samo.

Czy to wina tak dużej ilości CC, że gra tego nie może udźwignąć? Żadne mody nie są ani popsute, ani nie ma między nimi konfliktu, sprawdzałem programem do tego.
To raczej wina Twojej karty graficznej, lub/i malej ilosci RAM-u. Gra potrzebuje przynajmniej 4-8 GB Ramu i dobrą kartę graficzną.
Przy czym jeżeli masz stary system typu 32 BIT to gra i tak nie wykorzysta więcej Ram-u niż 4 GB.

Ponadto możesz mieć stare Mody (nie myl ich z CC, które są zupełnie inaczej skonstruowane) ,które nie są kompatybilne z grą.
Mody to modyfikacje gry, które zmieniają skrypty gry, gdy któryś z nich jest nieaktualny może zniszczyć ci cały sejw i wtedy wszystkie zapisy gry można już tylko wyrzucić do kosza, a grę trzeba będzie zaczynać od nowa. Natomiast nie spotkałam się do tej pory, żeby jakieś CC było nieaktualne.
CC to obiekty typu meble, czy ciuchy, akcesoria stworzone przez niezależnych twórców.

Ja 0becnie mam w grze ponad 4 GB CC i tylko jeden bezpieczny Mod na zniesienie cenzury w grze i jak do tej pory gra chodzi dobrze.

Na koniec ważna uwaga!
Zawsze na przed aktualizacją Origin-a oraz aktualizacją gry Thje Sims 4 należy bezwzględnie przenieść folder MODS na pulpit komputera. Dopiero wtedy można bezpiecznie aktualizować grę, oraz konto ORIGIN.
Dlatego jeżeli aktualizowałaś grę lub Origin mając w niej umieszczony folder MODS to mogłaś uszkodzić pliki Mods, CC oraz skrypty starego sejwu (zapisu) gry.

Ostatnio edytowane przez Danuta720 : 07.02.2016 - 20:32
Danuta720 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023