Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.02.2014, 16:01   #11
Skylinn
 
Avatar Skylinn
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 312
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reborn

Kiedy to oglądałam, nie mogłam się nadziwić, jakim cudem udało ci się to zrobić. Masz wielki talent i od początku do końca byłam pod wrażeniem tego filmiku. Niby trwa 4 minuty, a trzyma w napięciu, normalnie przez 3/4 filmiku ciągle miałam ciary Muzyka jest idealna, wszystkie efekty, omatko. Dla mnie robienie filmów to czarna magia, więc podziwiam cię za ten film, tym bardziej, że tak cholernie mi się podoba
Może to brzmi jakbym chciała się podlizać, ale wrażenia są szczerze.
Życzę ci dalszej weny w robieniu takich filmów, bo naprawdę chciałabym zobaczyć jeszcze coś takiego w twoim wykonaniu.
Pozdrawiam
__________________
Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.
Skylinn jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.03.2014, 12:34   #12
Polly
 
Avatar Polly
 
Zarejestrowany: 15.02.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reborn

Co prawda fantastyka to nie moje klimaty, ale przyznam, że jest to bardzo efektowny filmik. Trzyma w napięciu i ogólnie jest bardzo ciekawy . Świetne efekty i montaż, widać, że pracował nad nim ktoś, kto zna się na rzeczy. Czekam na więcej.
__________________
TrapMuzik | Amethyst | Polly

Moje videostory
Polly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.03.2014, 17:29   #13
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Reborn

Cytat:
Napisał Skylinn Zobacz post
Kiedy to oglądałam, nie mogłam się nadziwić, jakim cudem udało ci się to zrobić.
Duzo pracy

Cytat:
Masz wielki talent i od początku do końca byłam pod wrażeniem tego filmiku.
Milo mi to slyszec od nowego widza

Cytat:
Niby trwa 4 minuty, a trzyma w napięciu, normalnie przez 3/4 filmiku ciągle miałam ciary
Nie ty jedna

Cytat:
Muzyka jest idealna, wszystkie efekty, omatko. Dla mnie robienie filmów to czarna magia, więc podziwiam cię za ten film, tym bardziej, że tak cholernie mi się podoba
Tak jak mowie, w film wlozono przede wszystkim duzo pracy. Ile w tym talentu... trudno powiedziec

Cytat:
Może to brzmi jakbym chciała się podlizać
absolutnie nie, bo niby czemu mialabys to robic?

Cytat:
Życzę ci dalszej weny w robieniu takich filmów, bo naprawdę chciałabym zobaczyć jeszcze coś takiego w twoim wykonaniu.
Pozdrawiam
Jezeli masz czas, to polecam obejrzec moje poprzednie produkcje, ktore sa tutaj udostepnione Sa i teledyski jest serial, oraz nawet film-gra
Odpozdrawiam

Cytat:
Napisał Polly Zobacz post
Co prawda fantastyka to nie moje klimaty, ale przyznam, że jest to bardzo efektowny filmik. Trzyma w napięciu i ogólnie jest bardzo ciekawy .
Milo mi slyszec, ze spodobal ci sie filmik pomimo, ze gatunek jaki on reprezentuje raczej nie miesci sie w twoich gustach

Dziekuje wszystkim za komentarze i ogladanie. Musze sie pochwalic, ze Reborn odniosl spory sukces co mnie bardzo cieszy
Chcialbym rowniez odniesc sie do waszych pytan odnosnie kontynuacji.
Po Reborn pojawi sie jeszcze jednen filmik, ktory bedzie trwal okolo 8-9 minut. On rozwinie rozpoczeta historie i rowniez ja zakonczy. Nie bedzie to seria filmikow, jak niektorzy mysleli. Filmik ten powinien sie ukazac wiosna badz jesienia.
Wazny rowniez bedzie tytul kontynuacji Reborn, poniewaz razem beda tworzyc jeden tytul dla calej historii i calkiem dobrze ja opisze. To w ramach jezeli ktos czegos nie zrozumie; sam tytul da sporo do myslenia
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2014, 23:22   #14
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reborn

Ok., teraz ja!

Tak, to jest zdecydowanie najlepsze video nakręcone w simsach jakie oglądałam, i przypuszczam że może być najlepsze w baaaardzo szerokim gronie.

Nie lubię tak tylko chwalić i chwalić, no ale tutaj nie da się robić nic innego. Dosłownie szczęka mi opada jak to oglądam, i staram się chłonąć każdą sekundę żeby zrozumieć całość. Oczywiście nie mam zielonego pojęcia jak osiągnąłeś te efekty które tutaj zaprezentowałeś i nawet nie staram się nad tym zastanawiać bo mój mózg tego nie ogarnie. Po prostu skupię się na oglądaniu i podziwianiu to mi wystarczy. Pomysł – niesamowity, tajemniczy, intrygujący. Wykonanie – jeszcze lepsze! Dynamika z jaką operujesz kamerą, ujęcia, zwrócenie uwagi na szczegóły, celowe i wspaniałe niedopowiedzenia. To jest po prostu niesamowite. Jestem również pod wielkim wrażeniem miejsc w jakich rozgrywa się akcja, są dopracowane do najmniejszych szczegółów. Chciałabym mieć tyle talentu, cierpliwości i determinacji żeby coś takiego (miejsca, budynki) stworzyć.

Bardzo ważna jest dla mnie również muzyka, która całkowicie mi odpowiada. Jest tajemnicza, nastrojowa, razem z dziejącą się akcją przyprawia o ciarki. Tematyka fantasy podoba mi się, o ile w książkach nie jestem jakąś wielką fanką tego gatunku, o tyle tutaj jestem zafascynowana. To pewnie przez te doskonałe efekty.

Całość po prostu jest nie do ocenienia bo nie ma takich ocen, dochodzi do tego doskonała jakość w jakiej mamy możliwość oglądać to dzieło i ocena doskonała wypełniła się po same brzegi.
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2014, 23:57   #15
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Reborn

Wiele miesiecy juz minelo od publikacji Reborn, wtedy tez zapowiedzialem, ze ten film jest jedynie wstpem. A ja slowa dotrzymuje (a przynajmniej staram sie )

Obecnie film sie robi. Mysle, ze premiera pelnej wersji filmu pojawi sie w Pazdzierniku, prawdopodobnie w drugiej polowie miesiaca. Jednak przed premiera docelowego filmu, mysle, ze zaprezentuje wam jakis trailer

A tymczasem by podsycic apetyt na kontynuacje Reborn, przedstawiam 3... tfu, 4 () screeny

[IMG]http://i57.************/2uoj9ua.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.************/ve0nio.jpg[/IMG]

[IMG]http://i61.************/23jhonc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i62.************/2pr74t1.jpg[/IMG]
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 18.09.2014 - 00:05
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2014, 00:09   #16
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 882
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reborn

Pewnie zdziwi cię komentarz ode mnie, no ale... xD

Don, podziwiam cię jak kręcisz i operujesz kamerą. Przejścia są płynne, żadna sekunda filmu nie wydaję się być zbędna.
Facet z kosą jest genialny! (o czym ty już wiesz, bo już ci o tym kiedyś wspominałam).
Jakby gra miała tak wyglądającego Mrocznego Kosiarza, naprawdę czuć by było tą nutę dreszczyku, gdyby przychodził po swoją ofiarę. Może jest jakiś mod podmieniający mrocznego?
Jedna rzecz tylko raziła mnie w pewien sposób. Film jest tak jakby momentami przesycony kolorami. Myślę, że gdyby było więcej szarości, jakiegoś stonowania koloru, dodałoby to filmu tego dodatkowego klimatu, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.
Ogólnie na plus i czekam na ten ciąg dalszy.

Aha, jeszcze jedno:
Cytat:
Napisał Genesis
W kazdym badz razie (wybacz Sqierciu )
Nie wybaczam
__________________
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.10.2014, 17:10   #17
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Reborn

Hahaha, to pani ma zaplon, hahah

Cytat:
Jakby gra miała tak wyglądającego Mrocznego Kosiarza, naprawdę czuć by było tą nutę dreszczyku, gdyby przychodził po swoją ofiarę. Może jest jakiś mod podmieniający mrocznego?
Ciesze sie, ze pan "kosiarz" przypadl ci do gustu. Jednak, nie jest to zaden zamiennik ani nic z tych rzeczy Na temat moda tez nic nie wiem.

Cytat:
Nie wybaczam
Ej no?!

W kazdym badz razie () dziekuje za komentarz


Zapraszam rowniez do obejrzenia krociutkiego, 30 sekundowego zwiastunu "Reborn II"


https://www.youtube.com/watch?v=AM-xRCdOAis <- Mimo wszystko, lepiej ogladac na YT!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 18.10.2014 - 17:18
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2014, 21:56   #18
rocher
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reborn

Super efekty są naprawde dobre
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, machinima, reborn, videostory


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023