Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.03.2005, 14:25   #171
Zaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

sim po studiach zaczyna karierę z wysokiego szczebla
ma szybszy awans
ma mozliwość "zablokowania" dwóch pragnień a nie jednego


a ja mam pytanie - czy takie nagrody jak aparat (nagrody zawodowe) czy krowo-kwait można miec na uniwersytecie?!
jak tak to jak je zdobyc?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.03.2005, 14:28   #172
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zaria
sim po studiach zaczyna karierę z wysokiego szczebla
ma szybszy awans
ma mozliwość "zablokowania" dwóch pragnień a nie jednego
(dłużej żyje )

Dzięki. Skąd to wiesz...? Więc powinnam traktować te 420 S i posadę statystki jako wysoki szczebel?? Myślałam,że trochę lepiej będzie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 14:47   #173
gta-sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zaria
sim po studiach zaczyna karierę z wysokiego szczebla
ma szybszy awans
ma mozliwość "zablokowania" dwóch pragnień a nie jednego


a ja mam pytanie - czy takie nagrody jak aparat (nagrody zawodowe) czy krowo-kwait można miec na uniwersytecie?!
jak tak to jak je zdobyc?

Nie niemorzna
Ale jak dostaniesz sie do tajnego stowarzyszenia to tak...


POZDRO
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 15:03   #174
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie można się wkurzyć!

Zauważyłam jedną okropną rzecz!

Jeden z moich simów był na studiach. Nazbierało mu sie wiele wspomnień, miał ukochaną itd. Na trzecim roku założył własne bractwo... I co się stało?? Otóż wszystkie jego wspomnienia szlag trafił! Nie było nic- ani tego o bara bara, o przeprowadzce - NIC. Jedno jedyne wspomnienie - założyłem bractwo. I gdy przyszła do niego jego panna, to była opcja pierwszego pocałunku, chociaż mieli za sobą nie jeden! Czy komuś się tak jeszcze stało? To jest bezsensu :/

Nie mam plików z netu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 15:10   #175
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Ja jeszcze mam pytanie w związku z tymi wyprowadzkami: tak więc, jeśli mój sim, który wcześniej mieszkał w domu z rodzicami, pojedzie na studia i je skończy (bądź nie) to gdzie on potem będzie? Wróci do domu czy go wrzucą do skrzyni rodzin?
I jeśli mieszkał sam jako nastolatek (np. rodzice zmarli) i pojechał na studia, to gdzie wróci? Bo jeśli go wrzucą do skrzyni rodzin to cały majątek mi przepadnie
I mam jeszcze jedno: jak stawiać przedmioty pod ukosem? np. tak jak tu te kanapy: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=15910
Jeśli o ukosach już było to przepraszam ale nie obiło mi się o uszy (w tym wypadku o oczy)
Pozdrawiam
__________________
av by rainne
edited by saya
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 15:14   #176
Wicko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał OlkaT90
Ja jeszcze mam pytanie w związku z tymi wyprowadzkami: tak więc, jeśli mój sim, który wcześniej mieszkał w domu z rodzicami, pojedzie na studia i je skończy (bądź nie) to gdzie on potem będzie? Wróci do domu czy go wrzucą do skrzyni rodzin?
I jeśli mieszkał sam jako nastolatek (np. rodzice zmarli) i pojechał na studia, to gdzie wróci? Bo jeśli go wrzucą do skrzyni rodzin to cały majątek mi przepadnie
I mam jeszcze jedno: jak stawiać przedmioty pod ukosem? np. tak jak tu te kanapy: http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=15910
Jeśli o ukosach już było to przepraszam ale nie obiło mi się o uszy (w tym wypadku o oczy)
Pozdrawiam
oj..
boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true pozycję zmieniasz , i [/b].[/b]

Cytat:
Zauważyłam jedną okropną rzecz!

Jeden z moich simów był na studiach. Nazbierało mu sie wiele wspomnień, miał ukochaną itd. Na trzecim roku założył własne bractwo... I co się stało?? Otóż wszystkie jego wspomnienia szlag trafił! Nie było nic- ani tego o bara bara, o przeprowadzce - NIC. Jedno jedyne wspomnienie - założyłem bractwo. I gdy przyszła do niego jego panna, to była opcja pierwszego pocałunku, chociaż mieli za sobą nie jeden! Czy komuś się tak jeszcze stało? To jest bezsensu :/

Nie mam plików z netu.
ja to miałem.. ale nie przez bractwo....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 15:18   #177
Sahem
 
Avatar Sahem
 
Zarejestrowany: 29.10.2003
Skąd: Somewhere On The Ocean
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie

boolprop allow45degreeangleofrotation true- wpisz ten kod i wtedy będzie możliwość obracania obiektów na ukos
booProp allow45DegreeAngleOfRotation true- atu jakby u Ciebie kody dziłąły tylko z dużymi literami
__________________

by Puvix'L - za co wielkie dzięki

Icon made by cleopancake, THANKS xD
Sahem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 15:24   #178
Galantos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. jeśli wejdę do np. Werony i kliknę na tworzenie rodziny to nie mogę stworzyć sima "młody dorosły". dlaczego?
2. dlaczego mój student po wprowadzeniu go do akademika ma tylko tysiac simoleonow, a nie 20 tys.?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 15:30   #179
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Galantos
1. jeśli wejdę do np. Werony i kliknę na tworzenie rodziny to nie mogę stworzyć sima "młody dorosły". dlaczego?
2. dlaczego mój student po wprowadzeniu go do akademika ma tylko tysiac simoleonow, a nie 20 tys.?

1. Nie ma możliwości tworzenia "młodego dorosłego" w otoczeniu mieszkalnym. Ta opcja jest dostępna tylko w otoczeniu akademika lub powstaje automatycznie gdy nastolatek wybierze się na studia.

2. Bo student ma tylko 1000.
20 000 dostaje się tylko gdy wprowadzasz nową rodzinę do nowego domu. Jest też inna możliwość - Będąc nastolatkiem Sim zbiera kasę na studia pobierając stypendia - np. gdy dobrze się uczy, lub gdy ma świetnie wytrenowaną jakąś umiejętność, albo jest sierotą. Wtedy może uzbierać kilka tysięcy zanim wprowadzi się do akademika.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 15:35   #180
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicko
oj..
[b]

ja to miałem.. ale nie przez bractwo....

Więc przez co jeszcze ?? Nie chcę kolejny raz stracić wspomnień sima! To okropne. Co może być przyczyną tego i w jakich sytuacjach Wam się zdarzała utrata simowych wspomnień ??

Mam jeszcze jedno pytanko: Gdy zaczynałam grać w NS widziałam taką opcję w akademiku przy komputerze : " przyłącz się do pogawędki sieciowej". Ale nie próbowałam, zostawiłam na potem. Jednak nigdy więcej tego nie widziałam! Od czego to zależy? Jak można to zrobić?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 13:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023