Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.01.2008, 01:12   #1
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie "DelSol" by haughton

Palące słońce, wszechobecny piasek, przejrzysty błękit nieba, czerwona fasola, wołowina i tequilla - tak najczęsciej Meksyk wita swoich gości. Ale w tym pustynnym i pozornie nieprzyjaznym otoczeniu można również odnaleźć bogatą i zróżnicowaną kulturę, oraz zasmakować życia w zupełnie nowym stylu. Wybudowana na piaszczystym wybrzeżu wyspy Isla de Cozumel niewielka hacjenda "DelSol" to wymarzone miejsce dla osób chcących dokładniej poznać ten piękny kraj. Wielobarwne, przytulne wnętrza sprzyjają szybkiej aklimatyzacji w nowym otoczeniu, szum Morza Karaibskiego rozbijającego swoje fale o skały nieopodal delikatnie kołysze do snu, a jego wody są doskonałą ochłodą w upalne popołudnia.


Buenos dias! Nazywam się Alejandro Primera i jestem agentem biura zajmującego się sprzedażą domów. Chciałbym pokazać Ci akurat "DelSol", ponieważ znajdziesz tutaj nie tylko tradycyjne elementy kultury południowoamerykańskiej ale i akcenty bardziej współczesne, a wszystko to doprawione wesołą żółcią, ognistą czerwienią i spokojnymi odcieniami zieleni. Wybacz proszę mój nieformalny strój, ale w taki upał nawet agenci nieruchomości zostawiają w domu krawaty i garnitury :smirk: .


Dom obecnie należy do młodego małzeństwa - państwa Tuanez. Carmen i Juan spodziewają się dziecka, postanowili wiec sprzedać hacjendę i kupić większą posiadłość."DelSol" jest prawdziwą oazą wśród piasków i skalistych wzgórz otaczających wyspę. Wszystkie rośliny na terenie parceli posadzone zostały ludzką reką i są oczywiście pielęgnowane. Tak oto wygląda budynek od frontu:


Przed domem jest miejsce do zaparkowania samochodu. Tutejsze słońce bywa zabójcze dla karoserii pojazdów, dlatego też zadaszenie jest niezbędne.


Pod ścianami rosną pnącza ciepłolubnych winogron oraz jadalna odmiana kaktusa - bardzo smaczna i soczysta.


Przy wejściu wita nas weranda zbudowana z kamienia i cegły:



A oto i drzwi frontowe. Zapraszam do środka.


Na początek przestronny hall, który wiedzie do dalszej części domu:



Przejdźmy do kuchni. Jest ona urządzona w tradycyjnym stylu, z kamienną posadzką oraz długim kontuarem spełniającym funkcję stołu. Nie ma tutaj osobnej jadalni - ponieważ upały nie sprzyjają dobremu apetytowi, nie było potrzeby budowania dodatkowego pomieszczenia. Drobne posiłki można wygodnie zjeść tutaj zwłaszcza, że kuchnia jest otwarta na resztę domu.



Następnie wracamy do hallu i przechodzimy do salonu...:


...gdzie widzimy kącik wypoczynkowy...:


...kącik imprezowy... (gra w karty to w Meksyku prawie jak sport):


...oraz miejsce do czytania i wspomniana wcześniej lada do spożywania posiłków:


Następnie udajemy się do sypialni. Spokojne, pastelowe barwy i gustowne dodatki to gwarancja zdrowego snu:



Sypialnia jest połączona z garderobą. Olbrzymie lustro ścienne optycznie powiększa to mikroskopijne pomieszczenie:


Tuż obok znajduje się łazienka urządzona w bieli, zieleni oraz w brązie :




A teraz zapraszam z powrotem do salonu, skąd można dostać się na tyły domu:


To idealne miejsce na popołudniowy wypoczynek. Wielkie, zadaszone patio pozwala na chwilę wytchnienia w błogim cieniu, a dodatkowo mozemy nacieszyć wzrok widokiem morza:


Gdy znudzimy się leniuchowaniem, możemy upichcić coś na grillu...


...wypić orzeźwiającego drinka w wygodnym fotelu...


...albo zejść nad brzeg morza i popływać, bądź poleżeć na słońcu:




Na koniec kilka ogólnych zdjęć posiadłości:

Bryła:






Rzut:




Tekst oraz zdjęcia są mojego autorstwa. Kopiowanie bez mojej zgody zabronione.

Pozdrawiam,
haughton

Ostatnio edytowane przez haughton : 25.01.2008 - 01:34
haughton jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2008, 09:49   #2
LillyGreace
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Moim zdaniem piękny....tylko łazienka jakoś nie pasuje i ten obraz w sypialni nie jest zbyt gustowny.... Ale ogólnie super; szczególnie kącik wypoczynkowy 8,5/10 ))
 
stare 25.01.2008, 10:00   #3
Martwy Kot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Dom z zewnątrz wygląd bardzo ładnie. Wiać, że włożono w niego dużo pracy. Pasuje do opisu i robi wrażenie. Kiedy patrzę na te zdjęcia, od razu robi mi się cieplutko, chociaż kalendarz mówi, że jest zima. Wewnątrz też ciekawie, podoba mi się kolorystyka. Dom sprawia wrażenie otwartego. Bardzo ładna jest podłoga w łazience. Bryła dobrze się prezentuje chociaż dach wydaje mi się jakiś taki...
Jedne, co bym zmieniła to nowoczesne meble. Jakoś mi się nie komponują do ozdób i klimatu.
Ocena ogólna 8, 99/10
 
stare 25.01.2008, 10:41   #4
Greenlyme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Bardzo cenię sobie orginalne pomysły :smirk: Dom piękny, niektóre zdjęcia wyglądają niezwykle realistycznie.Jedyne moje zastrzeżenie to łazienka, która nieco odbiega od klimatu, choć jako pomieszczenie bardzo mi się podoba.Dobra robota! 9,5/10
 
stare 25.01.2008, 10:46   #5
Sun_rise
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Bardzo ładny domek, taki klimatyczny, lubię żywe kolory. 8,5/10
 
stare 25.01.2008, 11:53   #6
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Śliczny domek, kocham te klimaty jedyne co mi nie pasuje to łazienka, a tak to wszystko ok.
10/10

pozdr:
kubuss
kubuss jest offline  
stare 25.01.2008, 12:25   #7
juice
 
Avatar juice
 
Zarejestrowany: 03.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 752
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Bardzo ładnie! Nie lubie zbytnio Meksyku, ale ten dom mnie oczarował. 10/10. Dasz do ściągnięcia?
juice jest offline  
stare 25.01.2008, 13:10   #8
Rëñáës
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Śliczny dom. Strasznie realistyczny. Gratuluję talentu. 10/10.
 
stare 25.01.2008, 14:28   #9
jaguska368
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

Ehhh, co tu dużo mówić Piękne. Jak zwykle haughton oczarowywuje mnie swoimi domami ;p 10/10
 
stare 25.01.2008, 15:42   #10
Czikita_kiti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "DelSol" by haughton

O matko, chyba ten jako jedyny z domów strasznie mi sie spodobał.
Gratulacje ... 10/10 xD
 
Zamknięty Temat

Tagi
delsol, haughton


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023