Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.09.2010, 21:05   #1
kwiczbicz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gra nie widzi saveow

Witam was mam spory problem. Otoz gralem w podstawke i postanowilem zainstalowac dodatek szybka jazda. Niestety po zainstalowaniu tego dodatku i dodatkowej aktualizacji (nie wiem do jakiej wersj iale musialem to zrobic zeby dalej ruszyc instalke) "okazje" czyli misje losowe zaczely szwankowac. Mialem naprawic wieze dla Damiana Lady. Naprawilem dodalem do plecaka i nic. Potem mialem jakies jwedzenie zrobic to samo jak z poprzednim.

Po tym wszystkim odinstalowalem wszystko: najpierw dodatek a potem podstawke i zachowalem sobie savy. Zaintalowalem tteraz tylko podstawke no i gra nie widzi saveow. Wiem ze przed zainstalowaniem Szybkiej jazdy savy mialy inne nazwy i rozszerzenia. Zamiast Sunset Valley mam jakies Sunset Valley_0x859.... itd.

Prosze o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2010, 15:11   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra nie widzi saveow

Żeby dobrać się do tych zapisów musisz zainstalować Szybką Jazdę. Nie da się uruchomić nowszego zapisu, na starszej wersji gry. Dlatego ja zawsze przed instalowaniem łatek czy dodatków robię kopie zapasowe zapisów, na wypadek, gdybym chciała wrócić do starszej wersji gry.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023