Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o Sim City 4?
nie słyszałem o tej grze 16 16.84%
nie lubie 6 6.32%
może być 10 10.53%
gram w nią cały czas 2 2.11%
fajna 24 25.26%
super! 37 38.95%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.03.2013, 22:30   #221
noir
 
Zarejestrowany: 03.01.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gry serii SimCity

Cytat:
Napisał LovettBon Zobacz post
Dobrze rozumiem, że w najnowsze SimCity można grać TYLKO w trybie online? Nie bardzo rozumiem po co w SC dostęp do internetu, ale może się nie znam
gdyz najnowsze sim city opiera sie na wspolpracy ze znajmomymi, tryb multiplayer. gracze tworza miasta w jednym regionie, po czym wspolpracuja ze soba. tryb online jest rowniez sporym zabezpieczeniem przed piraceniem gry.
__________________
Oh God, I'm gonna die alone
noir jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.03.2013, 23:04   #222
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gry serii SimCity

No proszę, ktoś znalazł już sposób na grę offline! Nie wiem, czy można wrzucić link, więc zacytuję artykuł

Cytat:
Stanowisko Maxis, że wymagałoby to wielkiego wysiłku od studia, zostało wyśmiane przez jednego modera, który znalazł w grze kilka "furtek", także do edycji terenu, czy autostrad.

Cała sprawa całkowicie kompromituje już Maxis. Najpierw był żal graczy, później główny menadżer studia, Lucy Bradshaw stwierdziła, że w SimCity nie da się grać offline bez wielu wymagających dużego wysiłku i prac zmian. Gracze wierzyli.

Do czasu, bowiem serwis Rock Paper Shotgun dotarł do jednego z "szeregowych" pracowników Maxis, który przyznał, że odcięcie SimCity od serwerów to kwestia kilku poprawek. I rzeczywiście, zabrał się za nie UKZAzzer, moder, który wrzucił na YouTube nagranie ze swojego "dzieła".

O co chodzi? O wejście w tryb debugowania, który jest niejako "boską" wersją gry. Umożliwia ona nie tylko grę bez podłączenia do serwera, ale także np. edytowanie terenu, czy autostrad. Także poza granicami wyznaczonego regionu.

UKAzzer wprowadził także swoje zmiany, jak np. unormowanie licznika ilości mieszkańców, który oszukiwał nas podając, że nasza malutka mieścinka jest wielką metropolią. Po naliczaniu właściwej liczby Simów w mieście ze 100-tysięcznego miasta robi się 15-tysięczne miasteczko.
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2013, 21:16   #223
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Gry serii SimCity

ale mnie nawet nie denerwuje tak ten tryb online czy coś, ale no kurde, niech coś zrobia z wielkoscia terenu bo az sie odechciewa grać
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2013, 21:18   #224
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gry serii SimCity

w zasadzie nie grałem w tą grę, ale widziałem reklamy w tv. jakoś mnie nie przekonuje, tym bardziej czytając wasze opinie. wydaje mi się że SimCity 4 jest nie do pobicia. z tej serii.
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2013, 15:21   #225
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Gry serii SimCity

Ostatnio naszla mnie ochota na stare, dobre simsiaki. Wiec przedstawiam wam moje 100 tysieczne miasteczko. Nie ma sie czym chwalic, no ale jak juz miasto sobie "obfocilem" to sie z wami foteczkami podziele


















Te "brudne budyki" sa opuszczone z wzgledu na dlugi czas dojazdu. Wiekszosc z nich udalo mi sie uratowac po dodaniu stacji metra
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2013, 14:15   #226
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gry serii SimCity

Don jaki kogel-mogel. ale autostrada jest ja jestem przyzwyczajony do swoich ułożonych od linijki miast ale to fajne jest, takie inne :F
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2013, 14:53   #227
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Gry serii SimCity

haha, no mi niestety zawsze wychodzi takie rozpizdziowo xD nie umiem jakos fajne sobie zaplanowac i zagospodarowac przestrzeni. Wszystko idzie w locie
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023