Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.10.2003, 14:43   #1
catia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No więc uprzedzam dłuuugi będzie ten post, w "Screenach" zrobil sie bałagan i nawet nie byloby widać tego posta, więc założyłam nowy. Będę dodawać tutaj trochę stuffu ;D

Screeny:





Tutaj rzucanie zaklęcia "Piękna lub Bestia"

I jego efekt



A oto czarna dziura - za jej pomocą przenosimy się do Abrakadabrowa, możemy też oczywiście Taxi, ale cz.dziurą szybciej i możemy ją ustawić koło domu.

To słynny piec do pieczenia ciast, chelba i naleśników.
=================================
Trochę mebli:


=================================

Sim puka i wychodzi Kościdla (czy jakoś tak;D). Pełni rolę sprzątaczki i jest darmowa ;D.

To własnie ona sprząta moje ciasta (!)


Tutaj Simka ugniata winogrona lub jagody i tworzy się nektar.

Efekt zaklęcia "Deszcze bogactw". Z góry lecą monety, musiałam je zbierać, bo były porozrzucane po całej chałupie...

Słodkie żywe skrzaty domowe! Łażą po całym domu, wszedzie siadają, kładą się..bosh.. jakie słodkie...

No i podlewają kwiatki..

Kryształy - każdy kryształ to inne zaklęcie. Kryształy są lepsze od zaklęć z różdżki bo można je rzucać bez ograniczeń.

Ogródek domowy - winogrona i jagody bzu.

A to jest taki stwór, który powstał w wyniku czarowania i zajmuje się tym co sprzątaczka

Opisy:

:arrow: Lista rzadkich składników:
muchomory, pot ropuchy, pył chochlików, magiczna fasola, złota nić, ślina lamy, pył diamentowy, gumowy kurczak, piasek czasu, smocza łuska, jad węża, pióra Pegaza, 4listna koniczyna, lodowe szkło, smocze łzy, konfetti klauna i rzęsy czarodzieja.

:arrow: Co możemy zrobić w piecu i nie tylko:
Chleb, naleśnik z jagodami bzu, ciasto domowego wypieku, nektar z jagód bzu, nektar z winogron i nektar z miodu.

:arrow: Lista zaklęć:
:idea: Uropuchowienie - zamieniamy Sima w ropuszkę;
:idea: Piękna lub Bestia - zamieniamy się w elfa, staruchę, czarownicę, wróżkę lub wilkołaka itp.;
:idea: Poprawa stosunków - poprawiamy stosunki z innymi Simami;
:idea: Róg obfitości - pełno żarcia w domu;
:idea: Ożywienie - pobudzamy do życia skrzaty ogrodowe;
:idea: Deszcz bogactw - z nieba leci kasiora;
:idea: Wyjście ze skóry - zamieniamy się w ducha;
:idea: Śmieszek - sprawiamy, że dany Sim staje się naszym przyjacielem;
:idea: Przeciwne bieguny - możesz flirtować bez przeszkody, że ktoś ma inne zainteresowania lub znak zodiaku i że mu się coś nie spodoba;
:idea: Wygnanie - wywalamy Sima;
:idea: Klon Pracownik - dwa "ja" - jedno idzie do pracy a drugie balanguje w domu, czyli mozesz robic do chcesz nie tracąc posady;
:idea: Doskonały ogród - wszystkie kwiaty są podlane i rozkwitnięte;
:idea: Magiczny zmieniacz nastroju - zmiana nastoju Sima;
:idea: Cios miłości - sprawiamy, że dana para Simów zakochuje się w sobie;
:idea: Hipnoza - hipnotyzujemy Sima i możemy zażądać, by ten nas pocałował, przytulił itd.;
:idea: Czyste talerze - talerze stają się czyste...;
:idea: Wielkie pytanie - wybrany Sim na pytanie o zawarcie małżeństwa odpowiada "Tak".

Aby każde zaklęcie zadziałało w prawidłowy sposób Sim musi mieć wskaźniki na maxa.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.10.2003, 14:53   #2
afreina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

catia dziękuję ci strasznie za te cudeńka
 
stare 25.10.2003, 15:14   #3
Harry
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Łał! Catia superekstra!!!!!!!!!! Dzięki!!! Skąd Ty to masz? Przecież w sklepach nie ma! Dobrze Ci... Ja muszę zaczekać do premiery... Boże... To jest takie superboskie!!! Proszę Cię Catia zrób jeszcze zdjęcia... Proszę i z góry dziękuję...
 
stare 25.10.2003, 15:21   #4
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

adres jest z interii :roll: wiec bardzo możliwe że MA :lol: powiedz coś jeszcze :mrgreen:
 
stare 25.10.2003, 15:26   #5
Harry
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jaki adres i Interii??? Przecież to nie ma znaczenia... :roll:
 
stare 25.10.2003, 15:29   #6
Izka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Catia opowiedz nam jakie są twoje pierwsze wrażenia z gry The Sims Makin' Magic.
 
stare 25.10.2003, 15:39   #7
catia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jezu...czuję się jak w jakimś talk-show... ;D

Ale moje wrażenia chyba wszyscya znają Pierw kompletnie mi się nie podobało, myslalam, że to będzie totalna klapa, ale bardzo miło się rozczarowałam! Bo myslałam sobie - jakieś H.Pottery i takie tam, ale mimo, że też o magii to zupełnie co innego! I naprawdę bardzo mi się podoba i mówię Wam - kupujcie w ślepo!!! To jest o niebo lepsze od Gwiazdy! Tutaj masz więcej do roboty i dłużej grasz, z chęcia wlaczasz grę a muzyka jest świetna!!!!! No normalnie wad nawet nie widzę ;D Naprawdę warto! Dodam wieczorkiem screenów jeszcze trochę
 
stare 25.10.2003, 15:40   #8
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdjątka mi sie nie wyświetlają ale widziałem je już w newsie z www.thesims.pl. Catia co ty masz już makin magica? Skoro będą takie czary to ja kupuje makin magica.

pS. Harry sprawdź pw!
 
stare 25.10.2003, 16:04   #9
Izka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzięki Catia.
 
stare 25.10.2003, 16:14   #10
catia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czemu takie pytania zadajecie ;D ? Te screeny nie są od nikogo czy z jakieś strony zerżnięte, ja mam po prostu ta grę Wszystko to co piszę, to tam będzie Zresztą sami niedługo się sami przekonacie 8) Ja chce Wam tylko zdjęcia pokazać, nic więcej :roll:
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023