Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.05.2009, 11:52   #11
figa
 
Avatar figa
 
Zarejestrowany: 06.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 678
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Cieszy mnie, że pojawiają się różne recenzje (bardziej i mniej krytyczne) to pozwala sobie wyrobić zdanie o grze
Mam pytanie do Wickoo, czy grasz na systemie 64bit (domyślam się, że tak) i jaki to system?

Pozdrawiam
__________________
[IMG]http://i40.************/16li8o0.jpg[/IMG]

Ostatnio edytowane przez figa : 21.05.2009 - 14:10
figa jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.05.2009, 14:06   #12
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Kochani,aby mieć np. opcje pocałuj itp. musicie znać bardzo dobrze drugiego sima i
tak np. rozwijając majsterkowanie od poziomu 6 można ulepszać sprzęty w domu na samoczyszczenie albo niezniszczalność do tego dochodzą również okazje,które podnoszą kwalifikacje sima w 3 nudzić się nie można,zdobywając jedna umiejętność można rozwijać druga,jedyne z czym nawalili to wyposażeniem domu,a można również uprawiać warzywa w ogródku,które później można jeść lub sprzedać,no i dla mnie najważniejsze ...nie trzeba podlewać kwiatów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.05.2009, 14:57   #13
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Cytat:
Mam pytanie do Wickoo, czy grasz na systemie 64bit (domyślam się, że tak) i jaki to system?
Tak To Vista Home Premium.
Gra nie sprawia żadnych problemów. Raz co prawda niespodziewanie mi się zamknęła, ale to problem ogólny z tego co się orientuję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 10:52   #14
Padzi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Ok więc grałam ostatnio u znajomej. I:
The Sims 3 to jak wiadomo mix The Sims i The Sims 2. Według mnie ten kto to wymyślił powinien smażyć się w bardzo gorącym miejscu (i nie mam na myśli krajów tropikalnych).

Ja zawsze byłam nastawiona na budowanie relacji w Simsach i założeniu rodziny.
- Strasznie nie podoba mi się że gra została bardzo ugrzeczniona przez autorów. (nie ma zbyt wiele interakcji między simami a do tego przeważnie są płytkie i szybko się nudzą). Wszystko wygląda na to że została skierowana tak aby przyciągnąć jak najmłodszych graczy.
- wychowywanie dzieciaków stało się strasznie proste. przykład: nie trzeba ich już nosić do lodówki po butelki z mlekiem. można je nakarmić w każdej części domu bo sim wyciąga butelkę nie wiadomo z kąd :/
- gra szybko staje się monotonna
- poza tym jest jeszcze opcja z The Sims gdzie w szafie mieliśmy wszystkie ubrania dostępne w grze (może to i uproszczenie, ale to strasznie irytujące)
- jak już ktoś wcześniej wspominał - simy po pracy są strasznie zmęczone i nic im się nie chce robić. :/

No dobra ale zawsze są jakieś plusy.
- piękna grafika i naprawdę ładne miasto w którym zawsze się coś dzieje.
- możliwość odwiedzania sąsiadów
- osobowość simów (teraz każdy się różni i to naprawdę urozmaica grę)
- na plus wyszło też że parka może marzyć np. o córce czy synku gdy dziecko jest w drodze.

Ostatnio edytowane przez Padzi : 22.05.2009 - 22:48
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 16:02   #15
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Znowu stanę w obronie...
Cytat:
- Strasznie nie podoba mi się że gra została bardzo ugrzeczniona przez autorów. (nie ma zbyt wiele interakcji między simami a do tego przeważnie są płytkie i szybko się nudzą). Wszystko wygląda na to że została skierowana tak aby przyciągnąć jak najmłodszych graczy.
Stwórz charyzmatycznego, wygadanego i przyjacielskiego sima.

Cytat:
- wychowywanie dzieciaków stało się strasznie proste. przykład: nie trzeba ich już nosić do lodówki po butelki z mlekiem. można je nakarmić w każdej części domu bo sim wyciąga butelkę nie wiadomo z kąd :/
No straszne.

Cytat:
- gra szybko staje się monotonna
The Sims 2 stawało się monotonne dużo szybciej, tylko nie było się do czego odnieść, aby porównać to z inną grą. Bo TS1 to zupełnie inna bajka.

Cytat:
- poza tym jest jeszcze opcja z The Sims gdzie w szafie mieliśmy wszystkie ubrania dostępne w grze (może to i uproszczenie, ale to strasznie irytujące)
Tutaj jest ten śmieszny efekt, że na tysiące nowych opcji brakuje jednej z poprzedniej wersji gry (która tylko denerwowała btw) i robi się z tego tragedię.

Cytat:
- jak już ktoś wcześniej wspominał - simy po pracy są strasznie zmęczone i nic im się nie chce robić. :/
To je kąp, myj zęby i chodź do spa. Komputerowcom na przykład wystarczy chwilka w parku przy laptopie i są w pełni sił.

Bardzo dużo jest sytuacji i interakcji zależnych od osobowości simów, dlatego nie krytykuj gry zanim wszystkiego nie przelecisz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 16:34   #16
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

aby simy się tak szybko nie męczyły w nagrodach kupcie skrzynkę kolekcjonera i znajdźcie świeczkę a odrazu będzie nastrój na maxa,oprócz świeczki można również znaleźć szlachetne minerały...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 16:40   #17
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

mam 2 pytania dla tych, którzy już grali ;D

czy po karmieniu dziecka butelka znika czy kładą na ziemi? i ile trwa simowa ciąża?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 18:25   #18
Padzi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Wickoo - to jest temat "Wasze recenzje" a nie podważaj to co inna osoba powiedziała. Mi się The Sims 3 nie podoba i już. To moje zdanie i raczej go nie zmienisz. Może jeszcze zacytuj wszystkie pozytywy i napisz "tak racja" pod każdym.


Ellie - butelka znika po tym jak nakarmimy dziecko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 18:33   #19
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Butelka znika, pielucha też, a na dodatek opcja karmienia butelką przeszła na "nakarm butelką na podłodze" czy jakoś tak. xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 18:47   #20
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Pad, dzieki.
a wie ktos cos o tej ciazy?
dalej 3 dni?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023