Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej aspiracji najbardziej nie lubisz?
Bogactwo 16 21.62%
Nauka 12 16.22%
Rodzina 7 9.46%
Romanse 23 31.08%
Popularność 28 37.84%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 74. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.09.2005, 18:14   #21
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nienawidze aspiracji rodziny strasznie durne mają cele zycia mieć 20 wnóków itd tylko im dzieci w głowie za długo sie to spełnia. Za to uwielbiam popularnośc i nauke. Romansowanie i bgactwo są takie sobie.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.09.2005, 22:09   #22
Zerat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

najgorszy jest romantyk, jest swojego rodzaju wyzwaniem zeby go zeswatac i do slubu zmusic, trzeba trafic na dobry momecik zeby sie nie zalamac psychicznie
dlatego zareczyny i "postaraj sie o dziecko" dawalem zaraz po staniu sue doroslym (w czasie imprezy urodzinowiej) a z ślubem musialem czekac z 5 - 10 dni Simowych zeby odpowiednia obawa znikla
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 05:57   #23
sim222
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja najbardziej lubię aspiracje bogactwa i wiedzy. nie lubię popularności za bardzo jednak we wszystkich aspiracjach zdobywałem dużo punktów(musze jeszcze tylko aspirację przyjemności wypróbować) a cele życiowe wszystkie są trochę głupie, a najgorsze to te z aspiracji rodzinnej(mieć 6 wnucząt, troje dzieci zdaje studia, sześcioro dzieci bierze ślub) najlepsze pragnienie życiowe to zdobyć wszystkie umiejętności(bo najłatwiejsze )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 06:10   #24
IZuL
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm. Ja najczęściej biorę popularność, bo to jest moim zdaniem taka uniwersalna, normalna aspiracja. Za to najbardziej nie lubię pragnienia zakładania rodziny, ponieważ Sim myśli tylko o tym, że chce mieć dzieci i chce mu kupować nocniki Lubię jeszcze bogactwo i romans- sama nie wiem czemu A wiedzy prawie nigdy nie biore, bo wydaje mi się nudna- cały czas przy książkach. Raz tak próbowałam i mój Sim nie miał na nic czasu tylko cały czas chciał mieć więcej punktów w gotowaniu, sprzątaniu itp
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2005, 17:06   #25
madziaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja najbardziej lubie nauke i rodzine. rzadko biore popularnosc, bo wydaje mi sie to takie nijakie w bogactwie nie lubie celow w stylu kupic cos tam... bo sie ciagle powtarzaja... a romansowanie eh.. za duzo zachodu z tymi simami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2005, 19:54   #26
Skorbion
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja nie lubie jak moj sim jest manaikiem sera... wtedy ma marzenie zyciowe zjesc 200 tostów
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023