Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.09.2005, 15:09   #11
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No dziś dostałam. Pierwe co zrobiłam to jak zrobić garaż. Ale coś nei wyeszedł ale w końcu się skapnełam o co chodzi A w mieście jescze nie byłam. Dodatków - mebli nie mam. Uruchomię 2 raz to sparwdzę
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.09.2005, 15:27   #12
HAMER
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Wrrrr

Mnie denerwuje tylko to że raz będzie widać dodatki z netu a raz nie! bez sensu. :1smutny:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 15:59   #13
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Szczerze mowiac zawiodlam sie na NŻ Duzo slabsze od NS i juz czuje ze dosc szybko mi sie znudzi. Co dobre? Ano, widok innych domkow (nareszcie nei ma tej pustej zielonej przestrzeni), samochod (mozna pojechac na parcele publiczna i zawsze ma sie gdzie robic bara-bara), wampiryzm i to w zasadzie wszystko. Ze zlych rzeczy nie wszystkie dodatki dzialaja (normalka), zbyt szybko sie zakochuja i te randki sa takie schematyczne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 16:01   #14
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie

Moim zdaniem NŻ jest lepsze od NS
vivien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 19:04   #15
Meraja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe ja już dzisiaj kupiłam Jestem oczarowana Są super
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2005, 19:45   #16
Delicate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No więc ja mam tylko gazetkę z GIER. I najprawdopodobniej kolejny potomek Maxsia znajdzie się u mnie w domu dopiero na początku listopada... Fakt, faktem, ważne żeby w ogóle owy dodatek posiadać, ale... Ja oczekuję cudu i chcę grę w tym miesiącu !!! Pliss !!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 01:14   #17
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja, jak zwykle, się zawiodłam. Jest co prawda parę nowości, ale nic nie zrobiło na mnie jakiegoś większego wrażenia. A nie, przepraszam, jestem bardzo zadowolona, że wreszcie zrobili coś takiego, jak te przepołowione ściany. Już dawno na to czekałam. Widać wreszcie kogoś oświeciło. Lepiej późno niż wcale.
No i jestem bardzo zawiedziona jeśli chodzi o wybór samochodów. Nie wspominając o ubraniach, meblach, fryzurach i innych. Bieda.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 06:05   #18
sim222
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moje pierwsze wrażenie? pozytywne jak najbardziej. meble mi się podobają (co prawda zdarzają się też kompletne kicze). dobrze, że wkońcu są półścianki i nowe ubrania dla dorosłych! samochody-no cóż zawiodłem się bo ich wybór jest za mały, tak samo myślałem, że będzie więcej rodzajów przedmieścia, a tu tylko jedno :/
ale dodatek jest wg. mnie bardzo fajny . najbardziej cieszy mnie możliwość bycia wampirem i to, że dali wkońcu jakieś porządne ubrania dla dorosłych(większość na nie narzeka, bo przecież tak ubustwiają dodatki z neta...)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 06:27   #19
MoNiSiA71
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp :)

mi sie narbarziej podoba to, że na parcelcha publicznych można przytulać się z innymi simami przyjaznie (nawet z tymi co sie nie zna wczesniej odrazu by sie sims obrazil albo cos) a teraz sami podchodza i sie przytulaja ahh
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2005, 11:01   #20
Bubcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wrażenia... Bardzo ciekawy dodatek i chyba nie można byłoby się spodziewać czego bardziej 'wyszukanego'. Świetny pomysł z samochodami Mimo iż jest ich tylko 5(?) rodzajów, to i tak duży wybór- tu mowa o kolorach aut.
Całkiem dużo ubrań dla dorosłych i nastolatków, sporo nowych mebli i innych bajerów. No i miasto i wyprawy nocą... Po prostu świetnie!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
"THE SIMS GWIAZDA" wrażenia wszystkich Fushma The Sims 1: Uwagi na temat gry 72 18.01.2005 21:30
Moje wrażenia PchEłKa The Sims 1: Uwagi na temat gry 58 06.12.2003 15:48


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023