Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2007, 15:35   #11
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Ja też chce do szkoły w simsach.
Ale ile by zajmowało wgrywanie szkoły na niektórych kompach ;_;
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2007, 16:41   #12
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

A jabym chciała wszystko co tu powiedziane
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2007, 10:01   #13
sylwia_pam
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Wymarzone dodatki

ja bym chciala zeby byly the sims 2 farma z cala gospodarka zeby mozna bylo miec tam jakies zwierzeta np. konie króliki kury i inne takie i zeby bylo ze mozna jak sie wsiada do samochodu to widziec gdzie sie jedzie i samemu prowadzic i zeby mozna bylo chodzic w odwiedziny do somsiadów .
fajne tez by byly simsy w sieci czyli ze uzytkownicy zalogowuja sie tworza simów domy i normalnie zyja w wirtualnum swiecie . popieram wszystkie wymienione pomysly i mam nadzieje ze producenci simsów spelnia nasze marzenia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2007, 13:49   #14
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Ja również popieram wszystkie powyższe propozycje, ale najbardziej to chyba propozycję użytkowniczki sylwia_pam, dlatego że bardzo mi zależy na koniach w simsach, odwiedzin do sąsiadów itd. co napisała.
A ja osobiście chciałabym taki dodatek "Więcej Realu", żeby po prostu było więcej interakcji i opcji takich właśnie realnych, nie chce mi się teraz wymyślać jakich, może potem dopiszę
Natomiast co do akcesorii to mogłoby być np. więcej ozdób takich typowo domowych czyli jakieś książki do położenia na półkę, ramki na zdjęcia, chusteczki, jakieś papierki, portmonetka, pieniądze i takie inne duperele :smirk: I żeby też była taka opcja, że można kilka ozdób położyć w tym samym miejscu, np. na biurku, półce, stole itd. Bo denerwujące jest to, jak na kuchennym blacie stoi sobie coś małego i w dodatku na środku i nic tam więcej nie można położyć :con:
No..to chyba wszystko co chciałam napisać.
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2007, 18:32   #15
Bloody_Mary
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

mogli by coś dodać do tv
fajnie by było gdyby dodali takie interakcje jak np "oglądaj horror" lub "oglądaj komedie" i wtedy by się śmiali albo krzyczeli ze strzachu
albo w jakimś dodatku wielki ekran żeby zrobić kino
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2007, 00:15   #16
hotohori
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Zgadzam się z wszystkim co tu było wymienione.
Mogli by dodać jakieś fajne fryzury(emo lub z anime), super ciuchy i jakieś fajne ozdoby typu czacha w pokoju itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2007, 00:39   #17
semus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

No ja to oczywiście chciałbym gwiazdę żeby zrobili, ale w taki sposób, by filmy nakręcone z danym simem w roli głównej pojawiały się naprawdę w telewizji, podobnie z teledyskami itp. Mogłaby być możliwość (w końcu) posiadania kilku posiadłości na raz, żeby np. w porze wakacyjnej wybierać się do letniej chatki nad morzem. Inny wymarzony dodatek to coś w stylu "miejskie życie", czyli ogółem życie w mieście, w blokach, możliwość wynajmu, np. pokoju u kogoś w domu, odwiedzanie sąsiadów, itp. ale to bardziej pasuje do the sims 2 online.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2007, 06:49   #18
olliss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Też się zgadzam, ze wszyyystkim! A najbardziej mi chyba brakuje właśnie takich interakcji jak położenie obok siebie obiektów. Denerwujące, rzeczywiście. Albo niechby simy mogły siedzieć na łóżku?
I jeszcze! Taaak strasznie bym chciała móc jeździć z simami do pracy i do szkoły... Ale żey były tam interakcje takie jak np. w pracy - zapytaj szefa, odbieraj telefony, łącz z kimś (zależy jaka praca), w szkole np. do odpowiedzi (te opcje mogłyby być na szaro, nie możnaby było ich skreślić, tylko te z kolegami - mogłaby być też przerwa, kłótnie, bójki, kary no i żeby było pokazane w tych informacjach w prawym górnym rogu ekranu co kto mówi!
Aha, simy mogłyby też chodzić do lekarza - stomatologa albo ortopedy? Jakieś operacje, pobyty w szpitalu...
Myślę, że na razie tyle. Jak mi się coś przypomni, to dopiszę.
Wiem, że mam wymagania - cóż...
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2007, 11:07   #19
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Ja bym chciała takie dodatki, które całkowicie przypominają ludzkie życie, np. chodzenie do kina, zoo, teatru, wesołego miasteczka. Mogłyby być choroby, szpitale(dla chorych simów i simek, które rodzą, operacje, kontrolne wizyty u lekarza im szczepienia). Dla małych dzieci i niemowląt powinny być wózki, gryzaczki, smoczki(żeby je dzieci wypluwały ). Dla dzieci chodzenie do szkoły z pisaniem klasówek i odpowiadanie, jak to ktoś już napisał. Szkoda też, że nie widać szkół wyższych simów-studentów. Mogłyby też być pralki, mycie włosów, zębów, dodawanie specjalnych olejków i płynów do kapieli, kupowanie kosmetyków, zszywanie ubrań dzieci, które się przewróciły. Rzeczywiście fajnie by było, gdybyśmy widzieli pracę sima. Głupi jest też fakt, że na stoliku można postawić tylko jedną rzecz. Mogłabym tak jeszcze wymieniać w nieskończoność, ale nie starczy czasu i miejsca

Ostatnio edytowane przez karolcia92 : 02.07.2007 - 11:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2007, 19:57   #20
Matti93
 
Avatar Matti93
 
Zarejestrowany: 25.06.2007
Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 242
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

A ja chciałbym jakieś akcesoria do samochodów bo niema ich prawie wcale. I popieram wszystkie wyżej wymienione propozycje a szczególnie sylwia_pam
Matti93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023