Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.09.2010, 17:40   #1
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nagły problem z launcherem

Witam, od razu na wstępie powiem, że mój problem miał jeden użytkownik tego forum,
ale u tegoż użytkownika problem sam się rozwiązał, a u mnie - nie. A po za tym ten
użytkownik miał problem z włączeniem gry, a u mnie gra działa bezproblemowo, dlatego zakładam nowy temat.

Otóż mój problem polega na tym, że jak włączam Sims3launcher, to na wstępie objawia mi
się takiż komunikat:

http://img841.imageshack.us/img841/4994/beztytuuhjf.jpg

Potem launcher włącza się, mogę grać, ale nie ma dostępu do internetu, co łączy się z brakiem aktualizacji itd.
czyli wygląda tak:

http://img163.imageshack.us/img163/4062/beztytuu2sy.jpg

i jak włączę grę, to gra się włącza, ale launcher zostaje, się zatnie i muszę go wyłączyć przez menedżer zadań.

Czy jest rozwiązanie tego głupiego problemu, bez konieczności reinstalacji, jak pisze w tym komunikacie?

Proszę o pomoc.
Z góry dzięki.

Aha, jakby coś to gg też nagle przestało mi działać.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.09.2010, 20:00   #2
Starlight
 
Avatar Starlight
 
Zarejestrowany: 08.10.2009
Skąd: nvm :D
Płeć: Mężczyzna
Postów: 795
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

Chyba inaczej tego nie da się zalatawić
Może masz Wirusa?
Przeskanuj kompa.
__________________
Starlight jest offline  
stare 10.09.2010, 13:49   #3
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

Z tym wirusem to wątpię, ale postanowiłem sobie wgrać najnowszą łatkę 4.3 ręcznie. Ściągnąłem, zainstalowałem, chcę włączyć, a tu na wstępie wita mnie "cudowny" komunikat, że dodatek jest niezgodny z podstawą TS3, a na deser error który opisywałem powyżej. Czyli jak, nie pozostaje nic innego jak reinstalka? ;(

Edit: Cóż, postanowiłem zrobić reinstalację... Po zainstalowaniu podstawy chciałem zobaczyć czy problem z tym uruchamianiem na kilku kontach zniknął, klikam na ikonkę, a tutaj na dzień dobry wita mnie "Sims3launcher przestał działać". Nie wiem, zainstaluję Karierę, może minie... a jak nie, to nie wiem co mam zrobić.

Edit2: Po reinstalce i zainstalowaniu ponownym Kariery nadal jest że "dodatek jest niezgodny z podstawą". Nie wiem co mam już zrobić ;(

Ostatnio edytowane przez hellraiser : 10.09.2010 - 15:32
 
stare 10.09.2010, 15:40   #4
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

musisz pobrać łatkę do podstawy.ja też miałam ten problem.

http://www.patches-scrolls.de/sims3_ambitions.php
zaktualizuj sobie karierę najnowszym patchem 4.3.4 (zapewne wersja US CD/DVD )
później pobierz aktualkę do podstawki (1.12 do 1.15),sprawdź wersje US i Worldwide (mnie czasami działa druga albo pierwsza).
http://www.patches-scrolls.de/sims3.php

potem już powinno działać bez szwanku.a ten błąd co Ty również mam,przez co EA Download Manager nie działa,i też musiałam aktualizować grę ręcznie zrób tak jak ja
 
stare 10.09.2010, 16:45   #5
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

Czyli, jak zainstaluję te łatki, to potem mogę zainstalować WP? A jak zainstaluję, to też będę musiał je zaktualizować?

Ogólnie, to gra działa, więc dziękuję Chryzantemowi(mce) Złocistemu(ej) za pomoc naprawdę wielkie dzięki

Co prawda, drugiego błędu nie udało się zlikwidować, ale jakoś przeżyję.

Ostatnio edytowane przez hellraiser : 10.09.2010 - 17:40
 
stare 10.09.2010, 18:50   #6
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

jak zainstalujesz łatki to możesz zainstalować WP i aktualizacja do niego nie będzie konieczna

nie ma sprawy,ja też miałam z tym długo problem i drogą dedukcji udało mi się to rozwiązać
 
stare 11.09.2010, 12:27   #7
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

Oki, Wymarzone Podróże zainstalowane
I jeszcze jedno pytanie co do tych łatek... Jak będę mieć następne wychodzące dodatki (np. Po Zmroku) to wtedy będę musiał wszystkie części aktualizować tak po kolei?
 
stare 11.09.2010, 12:42   #8
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

jak instalujesz dodatek to on sam aktualizuje grę,podejrzewam że jeśli nie zainstalujesz do "Po Zmroku" nowszej łatki,to błędu z aktualizacją podstawy nie będzie.

więc dopóki nie wyjdzie jakiś patch po premierze "Po Zmroku" (lub przed premierą) to nie musisz się martwić
 
stare 12.09.2010, 10:41   #9
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

Aha, to ok. Dzięki wielkie.

Tego drugiego problemu rozwiązać się nie udało (z tym błędem inicjalizacji aplikacji). Ale może rozwiąże się sam , ale dam radę z tym grać więc temat można zamknąć.
 
stare 28.10.2011, 07:18   #10
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nagły problem z launcherem

Temat trochę przestarzały, ale chcę powiedzieć, że jakiś czas temu udało naprawić ten "błąd inicjalizacji aplikacji". Wystarczyło usunąć zaporę, która była dołączona razem z nieaktualnym już antywirusem, który był wbudowany w komputer. To ona blokowała wszystkie tego typu połączenia. Wszystko dzięki temu śmiga. Może komuś się przyda, kto ma tego typu problem
 
Zamknięty Temat

Tagi
komunikat, launcher, problem z launcherem


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023