Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.06.2015, 23:11   #71
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 198
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Ahaha, Antoś i Patrycja dalej piękni i młodzi xD W sumie to nawet nie pomyślałam o tym, że są już starzy Długowieczni są, może doczekają nawet prawnuków Patrycja na pierwszym zdjęciu wygląda nieziemsko! Powiadasz, że o słodkości zadbał Kazik? Myślałam, że w tej robocie bardziej spisze się jego siostra Rodzinne spotkania są taaakie cudowne <3
Ohoho, Aleks i roślinki Pamiętam jak się zachwycał naturą podczas biwaku. Co on taki pewny siebie, że to będzie jego jedyna miłość
Cytat:
Aleksander tego dnia nie wiedział jeszcze, jaka przyszłość czeka na niego i jak okrutnie los z niego zadrwi.
Ale zadrwi negatywnie dla niego, a pozytywnie dla mnie, czy też negatywnie dla nas obojga? Bo wiesz, jak ta drwina ma oznaczać jakiś fascynujący i pełen wzlotów i upadków związek z jakąś równie intrygującą co on simką, to ja nie miałabym nic przeciwko. No więc teraz po takim zakończeniu chyba trudno będzie mi się doczekać kolejnych perypetii twojej rodziny
Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.06.2015, 07:16   #72
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Cytat:
Napisał Annetti Zobacz post
Powiadasz, że o słodkości zadbał Kazik? Myślałam, że w tej robocie bardziej spisze się jego siostra
Imprezę przygotowywali domownicy, więc nie prosili Zuzanny o torty, zwłaszcza, że ona bardzo przeżywała wówczas tą swoją cukiernię. Poza tym, Kazimierz też jest kucharzem, pracuje w tej branży i zna się na tym co robi
Cytat:
Ale zadrwi negatywnie dla niego, a pozytywnie dla mnie, czy też negatywnie dla nas obojga?
Nic nie powiem, nawet na torturach
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2015, 09:16   #73
Rose
 
Avatar Rose
 
Zarejestrowany: 24.05.2015
Skąd: Złotów
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Nic nie powiem, nawet na torturach

Antoni i Patrycja Cudowna Para. Kazik brnie w gastronomię.
Alex pewnie świetnie dogaduje się z babcią,tak jak reszta wnuków.
A teraz jeszcze przesiaduje w ogródku.
Widzę,że los szykuje dla Aleksandra nie jedną niespodziankę.
Państwo Wichura jako emeryci nadal wyglądają świetnie!
Czekam na next,życzę weny
A także tego byś miała więcej czasu na relaks i granie Wichurami.
PS : Przekaż Antoniemu i Patrycji,że życzę im wszystkiego nalepszego!
__________________

The worst things in life come free to us
Cause we're just under the upper hand
Go mad for a couple grams
Rose jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2015, 18:35   #74
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Fajnie znów zobaczyć kolejny odcinek z Wichurami w roli głównej
Ogólnie bardzo mi się podoba sam fakt,że zrobiłaś coś w rodzaju zlotu rodzinnego,a w nim urodziny Antoniego oraz Patrycji (szczerze mówiąc,oni zaspecjalnie się nie zmienili).
Nie wiem tylko czy zauważyłaś,że na 7 wstawionym przez ciebie zdjęciu Kazimierz myśli o niebieskich migdałach (albo delektuje się własnym wyrobem cukierniczym) XD
Co do Aleksandra to w roli ogrodnika...nie wyobrażam sobie tego

I boję się ,,tego czegoś" w rodzaju zapowiedzi...chyba do akcji nie wejdzie znów Mroczny?
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2015, 13:40   #75
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Po pierwsze - Aleksander jako nastolatek.. Ciężko ocenić jego urodę. Nie jest najbrzydszy, ale ja jestem na nie Powrót Ewy to dla mnie szok, no i na dodatek okazuje się, że mają córkę. Dobrze wiedzieć, że coś tam zaczęło się u Kazimierza układać i oby nie było to tylko chwilowe szczęście.

Jak miło, że odbyła się imprezka w rodzinnym gronie, każdy z nich pewnie tego potrzebował. Patrycja i Antoni jako emeryci prezentują się nadal młodo Co do Aleksandra, mam nadzieję, że za bardzo mu życia nie skomplikujesz
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2015, 23:39   #76
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Dziękuję za komentarze

Ostatnio w ogóle nie mam czasu grać, ale zapewniam, że nie porzucę rodziny Wichura i mam nadzieję, że już wkrótce uda mi się wrócić do regularnego zamieszczania nowych części opowiadania. Mam nadzieję, że stali czytelnicy wykażą się wyrozumiałością i cierpliwością, i że nie zaprzestaną czytania o losach moich simów, pomimo tych przerw w zamieszczaniu odcinków

Zapraszam na urodziny Dominika. Na jednym ze zdjęć sim jest obramowany - wybaczcie.
Napiszcie co sądzicie o urodzie nastoletniego Dominika
------------------------------------------------------------------

Życie rodziny Wichura
Część 17


Niedługo po urodzinach dziadków, swoje urodziny miał Dominik. Impreza była skromna, ponieważ Dominik nie bardzo lubił inne dzieci. Zaprosił jedynie kuzynów, z czego i tak nie wszyscy przyszli. Kacper udał, że boli go brzuch i błagał rodziców, żeby pozwoli mu nie iść.



Dominik już od dawna pragnął stać się nastolatkiem, a to pragnienie nasiliło się, odkąd stał się nim jego kuzyn Aleksander. Bez zbędnego przedłużania przeszedł więc do zdmuchiwania świeczek na urodzinowym torcie.






I stało się.



Dominik to dumny nastolatek.





Jako pierwsza pogratulowała mu mama.



Następnie Liliana i Alicja.





Na końcu, całkowicie na osobności, życzenia prosto z serca przekazał Aleksander, który przyjaźniąc się z Dominikiem od zawsze, doskonale wiedział czego mu życzyć.



Dominik, jak wiemy, nie był łatwym dzieckiem. Wiedziała to również jego matka, choć nie dostrzegała w Dominiku nawet odrobiny zła. Widziała jak czasami złościł się z byle powodu, sądziła jednak, że z wiekiem mu przejdzie.
Nie przeszło.
Rozzłościć potrafiło go wszystko, np. komputer...



... inni simowie, nawet jeśli nie mówili do niego...



... a nawet korzystanie z łazienki.



Ewa bardzo martwiła się o syna. Wyrzucała sobie, że nie zareagowała dobrze, gdy jej starsze dzieci źle potraktowały Dominika, że pozwoliła go obrażać i że na pewno przez to Dominik stał się taki, jaki jest. Zatroskana matka zwróciła się o pomoc do Aleksandra, wiedząc, że jest on jedynym przyjacielem jej syna. Chciała, żeby Aleksander uświadomił Dominika jak jego złość wpływa na jego bliskich i by spróbował temu przeciwdziałać.



Aleksander wiedział, że szczera rozmowa z Dominikiem na temat jego negatywnych zachowań nie będzie przyjemna, ale zgodził się, bo pomimo trudnego charakteru kochał Dominika jak rodzonego brata i chciał mu pomóc. Ponadto wiedział od zawsze, że w przyjaźni, tak jak w miłości, szczerość jest niezbędna. Postanowił nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia, gdy tylko wrócili ze szkoły, od razu rozpoczął tę trudną rozmowę.



Dominik był zaskoczony, ale po chwili zaskoczenie przerodziło się w złość. Nic jednak dziwnego, bo bardzo trudno słuchać słów krytyki na swój temat, zwłaszcza jeśli są prawdziwe.



Dominik niesiony falą gniewu powiedział wiele przykrych słów i gdyby Aleksander nie znał go tak dobrze i nie rozumiał, ich przyjaźń tego dania zakończyłaby się.



Tymczasem Aleksander, choć nieco podłamany zachowaniem kuzyna, postanowił zawalczyć o przyjaźń i kontynuował swoje przemyślenia. Na zakończenie wyznał iż jest przekonany, że gdyby Dominik znalazł sobie jakieś konkretne zajęcie, jakąś pasję, na pewno byłoby mu łatwiej radzić sobie z emocjami. Dominik zaszydził z przyjaciela:
- Może mam wyrywać chwasty, tak jak Ty?
Aleksander opadł z sił. Na zakończenie rozmowy, która była początkiem końca ich przyjaźni, o czym żaden z nich jeszcze wtedy nie wiedział, dodał od niechcenia:
- Wybiegaj się, albo uderz parę razy w worek, to nie będziesz musiał wyżywać się na innych simach, zwłaszcza na tych, którzy chcą dla Ciebie dobrze.



Dominik oczywiście początkowo zignorował radę Aleksandra, ale po pewnym czasie postanowił spróbować i w ten oto sposób odkrył w sobie zamiłowanie do sportu. Zaczął biegać codziennie, a gdy go coś denerwowało, bez opamiętania tłukł w worek treningowy.





W ten sposób, jedno zdanie wypowiedziane podczas sprzeczki przyjaciół, zaprowadziło Dominika na drogę pięknej, choć krótkiej kariery sportowca.
C.d.n.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2015, 10:37   #77
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Fajnie że wreszcie pojawił się kolejny odcinek,mimo długiej przerwy
Dominik jako nastolatek świetnie się prezentuje,aczkolwiek na niektórych zdjęciach wydaje mi się że ma za szeroki nos...
No cóż,ale taki a nie inny ma po rodzicach,więc nic tego nie zmieni (chyba że operacja plastyczna [o ile jest taka opcja w TS4])
Dobrze,że Aleksander chciał pomóc Dominikowi w zwalczaniu agresji...bo jeszcze nie wiadomo co by z takiego przystojniaka wyrosło

I czemu kariera sportowca ma być dla niego krótka?
Będzie jakiś wypadek podczas meczu czy czegoś?
Coś się boję,że namieszasz coś w życiu i Aleksandra, i Dominika...
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2015, 10:54   #78
Rose
 
Avatar Rose
 
Zarejestrowany: 24.05.2015
Skąd: Złotów
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Dominik jako nastolatek wygląda bardzo dobrze,choć mi też wydaję się,ze ma szeroki nos...
Fakt,ze denerwuje go nawet siedzenie na żelaznym tronie nieźle mnie rozbawił
Co wyrosło z tego chłopaka!?...
Dobrze,ze Alex służy radą.
Mam nadzieję,że wszystko wróci do normy
__________________

The worst things in life come free to us
Cause we're just under the upper hand
Go mad for a couple grams
Rose jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2015, 17:26   #79
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 198
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Oczywiście, że nie opuścimy twojej rodzinki
Z Dominika wyrósł przystojniak, tak jak z Aleksa :> Patrząc na tego naszego kochanego blondyna dzisiaj mogę z całą pewnością stwierdzić, że to ciacho Porozumiewawcze spojrzenie kuzynów jest meeeega <3 Zakochałam się w tym zdjęciu
Ohoho, czemu ja mam wrażenie, że zachowania Dominika przypominają moje własne? Boże, jeżeli wyglądam tak jak on, gdy złoszczę się o byle co, to musi to być straszne! Hm... Mam wrażenie, że jeszcze namieszasz w relacjach kuzynostwa. W ogóle jestem strasznie ciekawa co też dla nich jeszcze wymyśliłaś? Może zakochają się w jednej dziewczynie?
No i rady Aleksa są cudne Miło, że Dom posłuchał

Pozdrawiam i czekam na dalsze części
Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2015, 19:58   #80
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

O ile z profilu Dominik wygląda nawet dobrze, tak z przodu... Cóż, powiedzmy, że urodą nie grzeszy.
Podziwiam Aleksandra, że pomimo ostrych słów Dominika, nadal próbował przemówić kuzynowi do rozsądku. Również zastanawiam się czemu zakończy się jego kariera sportowca, coś czuje, że nie będzie to zwykła kontuzja, chociaż kto wie Oczywiście czekam na następną część
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023