Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.05.2009, 20:38   #1
oyemotoyoye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie karnacja

juz wczesniej pisalam o moim problemie ale zaden z pomyslow nie wypalil, napewno sa osoby ktore wczesniejszej wiadomosci nie czytaly! wiec licze wlasnie na WAS wiec: mam rodzinke, simka jest w ciazy, nadchodzi moment porodu i "aplikacja zostala przerwana... " dlugo sie zastanawialam i mysle juz teraz na pewno ze to wina sima(ojca tego dziecka) ... sprobowalam z innym simem zajsc w ciaze i nie bylo problemu!! a ten sim-ojciec jest problemem z powodu swojej karnacji!! sciagnelam go ze strony justsims i teraz dopiero widze ze tam jest napisane " skintone Stefan hair and clothes not included "!!! nie wiem czy to jest problem ale chyba moze na to wskazywac fakt ze jak np ten sim idzie pod prysznic nie ma ciala!! wiec prosze pomozcie bo juz nie mam pomyslow co mozna i czy wogole mozna cos zrobic;(

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.12.2009 - 12:16
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.05.2009, 21:13   #2
psychickid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: karnacja

'karnacja, włosy i ubrania nie zostały włączone/zawarte' - jakoś tak

Czyli to jest problem. Spróbuj może jeszcze raz ściągnąć tą karnację i zastąpić nią starą.
Wątpię, czy to pomoże, ale spróbować zawsze można.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2009, 10:19   #3
oyemotoyoye
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp: karnacja

problem w tym ze nie mozna wejsc na ta strone (nie chodzi mi o justsims tylko o ta z karnacja), wiem ze mozna rozne rzeczy w simsach robic wiec moze jest mozliwosc za pomoca jakiejs latki zmienic temu simowi karnacje na maxisowska?? badz jakos urodzic to dziecko??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023