Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.10.2004, 16:33   #11
gryzia
Guest
 
Postów: n/a
Grin

U mnie tak
Kapulet i Montek:
Julia ozenila sie z Romeo zamieszkali ze soba i mieli 2 dzieci,ale poniewaz Romeo o polowe wieku byl starszy to zmar ale zostawil spory spade.Po pewnym czasie Julii odebrali 2 dzieci Julia byla zalamana z tego powody ze Romeo umarl,odebrano jej dzieci,chciala miec meza i dzieci.Ale poniewaz Julia sprzedela dom który kópila miala gdzies kolo 50 000 tys. i kupila drógi lepszy ladnie umeblowala go i wszystko bylo dobrze ale Julii brakowalo towarzystwa i nadam prgnela miec rodzine.Po pewnym czasie Julia znalazla sobie meza i powoli ukladalo sie jej zycie odnowa niedlugo potem urodzila blizniaki a jej maz niestety ma pace za nieale 256$ ina utrzymanie nie steacza a dodatkowo jej moz wprowadzil sie z soja nastoletnia córka wiec wszyscy oprócz maluchów maja zle chumory i Julia zastanawia sie aby podjac prace.Nie dodalam ze JUlia teraz byla na polowie swojego doroslego zycia wiec wypila eliksir i wszystko dobrze.Maluch troszke urosly wiec niesa juz malymi zieciakami w pieluchach ale w pizamaz.Wiec jej zycie sie uklada po trochu.

U Dona po staremu:
Tylko Don orzenil sie ze sprzataczka,pozycil swa stara prace i robi tak jak dostanie awans (1) To pozuca stara prace i zaczyna nowa karere jako kuchaz dobrze mu idzie narazi i niezamirza zmienic pracy a i jeszcze kupil nowy dom.

No to jak narazie wszystko .
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.10.2004, 19:51   #12
gryzia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to moja dalsza czesc tej strasznej powesci (chodzi o Julie).
NO to dzisiaj gralam no i stalo:sie Jej maz Adam wziol prace jako polityk,a w domu dalej strasznie wszyscy maja zle chumory Biedna Aga (siostra Adama) umarla z glodu bo co tydzien musze zaladowac lodówke Julia prosila Kostucha ale on sie nizgodzil troche pogadal przez komurke i nic wzial Age do nieba.Dzieci dorosly do troche ale chlopiec zostal lobuziakiem a dziewczynka zostala dzidziusiem (chodzi o anspiracje).No ale mam nadzieje ze to wszystoko sie jakos pouklada i tyle.


Aha zapomnialam dodac ze to wszystko z tej czesci sie nie zapisalo.

Ostatnio edytowane przez gryzia : 22.10.2004 - 20:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2004, 20:11   #13
Michelle
Guest
 
Postów: n/a
Cool

No więc dzisiaj się wziełam za te rodzinki maxisowe.Napisze tu co już zrobiłam i co planuje.
NO więc:
Kasandre ożeniłam z Donem.
Henrykowi starczy juz wrazeń- ŻADNYCH NOWYCH ŻONEK I BAB!!
SIostrom KAliente tez podziękujemy:beda zyły długo i nieszcześliwie.
Biadakowie wyszli na prosto,kasy troche wiecej zarabiają.
W Miłowie zagoscily UFOLUDKI
A z reszta to nie wiem co bedzie będą zyli dłuuuuuuuuuuuuugooooooo bo nie bde nimi grała
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2004, 18:08   #14
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ;

Fajny temat;Ja mam tak:
Dina kaliente ozenuila sie z moim facetem ktory byl na poczatku biedny ale jak dina sie wprowadzila to wyskoczyl komunikat ze dina sie wprowadza i dodaje 40tysiecy ilestam simoleonow i maja oni corke adoptowana żakline i blizniaki hugo i roksane;Dona lotario ozenilam z tom sprzataczkom;w tej rodzince z tom dinom i moim facetem przyszla tam kiedys balbina biedak i sie zzygala bo jest w ciazy Chociaz nia nigdy nie gralam;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2004, 19:49   #15
gryzia
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Ze tamta czesc sie nie zapisala to mam inna:
Werona:
Julia Montek:
Julii siostra Julii meza Aga miala pelno nieodrobionych lekcji wiec dostawala dwójki wtedy Aga pofarbowala sobie wlosy na fiolet uczeala sie dziwnie i ubrala innaczej niz byla.Julii odebrano blizniaki Julia cierpiala poniewaz odebrano jej dzieci ale po pewnym czasie wszyscy juz mieli dobre chumory Aga poodrabiala zalegle lekcje poznala pare nowych osób.Adam maz Julii znalazl jeprza prace w armi Julia tez ja ziela teraz zarabiaja normalnie.Aga dorosla narazie niema jeszcze chlopaka ani pracy ale wszystkim sie lepiej zyje Julii zycie znuw powraca do normalnosci.Julia zaraz gdy poprawi sie jej anspiracja to wypije eliksir mlodosci razem z jej mezem pomiewaz chce miec dzieci.
Milowo
Don:
Opuscil swoja dawna kobiete i traz ozenil sie z inna kupili sobie dom za 50 000$ i zbieraja na dom za 200 000$ .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2004, 12:50   #16
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja gram tylko w Miłowie i to w zasadzie tylko rodziną Kaliente, a ich losy potoczyły się następująco:
Dina zaszła w ciążę z Mortimerem, ale mieszkała razem z Niną, aż urodziła małego Dina. Następnie Mortimer wziął ślub z Diną. Nina znalazła sobie nowego faceta (stworzonego przeze mnie), któremu wcześniej umarła żona i pobrali się. Urodziła im się czwórka dzieci: Diana, Paris, Daniel (teraz jest dzieckiem w wieku skzolnym i wygląda jak Usher, serio) i właśnie urodził im się mały David. Kasandra Ćwir jest w ciąży z Donem, a Mortimer podejrzał jak Dina i Don flirtują i zerwał z Diną. Dina odeszła, a jej synek Din (który nadal jest niemowlęciem, chociaż urodził się przed Dianą i Paris, które są już nastolatkami ). Teraz Mortimer czeka na powrót Majki
A tak swoją drogą, czy jest możliwe, żeby siostry, nie bliźniaczki, były identyczne? Bo u mnie Diana jest o 5 simowych dni starsza od Paris i kiedy ta druga wchodzi w następny etap zycia, staje się taka sama jak jej siostra, kiedy była w tym wieku. Dziwne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2004, 12:57   #17
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Narazie gram tylko w Miłowie
Więc Dina jest w ciąży z Donem (ale narazie tylko wymiotuje) i pobrała się z Mortimerem. Kasandra narazie sie z nikim nie pobrała. Dina mieszka u Ćwirów. Kiedy Morimer idzie spać, Dina wychodzi do miasta z Donem. Ta druga, ruda, Nina (?) znalazła sobie też innego faceta, ale to jej nie przeszkadza w flirtowaniu z Mortimerem. Kasandra zakochała się w Marzycielu (chyba... taki murzyn w okularach) i teraz będzie ślub! Ale jeszcze nie wiem z którym...

TELENOWLA BRAZYLIJSKA
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2004, 20:48   #18
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Ja właściwie gram w Miłowie:
1.Dina wyzła za Mortimiera i mieszkają u Kalientek
2.Nina się wyprowadziła i chcę ją zeswatać z moim simem
3.Dina zdradziła Mortimiera z Donem i Ma\orti się wyprowadził
4.Kasandrę chcę wyswatać z moim simem (innym niż od Niny, to są bracia)
5.Damian Biedak zginął (a właściwie to go zagłodziłam)
6.Błażej jest nastolatkiem i prawdopodobnie będzie kawalerem
7.Najmłodszy czyli Paweł tez jest nastolatkiem, zapoznałam go z moją Simką Weroniką i będa razem
8.Dziadek Próchno ześwirował bo babcia użyła na nim tego odkurzacza punktów
9.Próchnowie adoptowali chłopaczka w wieku szkolnym-Murzyna
10.Hakowie maja wybudowana przeze mnie chałupę ładniusią
11.Potem wykasowałam Ćwirów i zrobiłam nowych z Henrykiem i Majką młodych i mała raczkuąca Kasandrą
12.Przyjemniakami dopiero zacznę grać ale chcę ich pogodzić
13.darek Marzyciel maluje a Szczepan jest prez niego poniewierany chcę aby sprowadził Lilianę Przyjemniak do normalnego stanu
14.Andżelika mie ma chłopaka ale chyba się zapozna z jakimś moim Simem
15.Balbuina za 3 dni będzie emerytką
16.Tworzę nowe wąrki miłosne. (i niech ktos mi powie że Werona jest romantyczna skoro wszytskie historie miłosne dzieją się w Miłowie)
17.Miłowo=telenowela brazyjijska chyba zrobię serial pt. "Miłowo-czar serca"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2004, 21:35   #19
Paddie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Łiii!

Ale fajny temacik!
No to jedziem:

Miłowo:

Ćwirowie: Don rzucił Kasandrę przed ołtarzem i ta, mówiąc wprost - ześwirowała. Podnieść z przysłowiowego dołka pomógł jej się Marzyciel, jej aktualny mąż i ojciec jej synka. Aleksander (lubię go - ma męski odpowiednik mojego imienia :-) ) jest miłym i dość spokojnym nastolatkiem, jest zakochany w mojej własnej i całkowicie prywatnej nastolatce. Mortimer uznał, że mimo wszystko kocha(ł) Bellę i nic nie wyszło z jego związku z Diną (Niną? - ciągle je mylę). Dni spędza w ciepłych kapciach przed kominkiem lub czytając bajki swojemu wnuczkowi.

Kaliente: Dziewczyny nienawidzą siebie nawzajem i obie nienawidzą Dona. Dlaczego? A bo jakoś tak się stało, że Dina zobaczyła, że Don zdradza ją z Niną, a kilka dni później nastąpiła sytuacja radykalnie odwrotna. Aktualnie nie gram nimi.

Przyjemniak: Daniel (tak ma na imię?) jest dzidkiem i wziąż zdradza Maryśkę z Kasią. Maryśka dobrze o tym wie, ale zachowuje się jakby nigdy nic. Bliźniaczki są już dorosłe - Liliana (ją też bardzo lubię) wyprowadziła się na drugi koniec miasta i aktualnie jest zaręczona z niejakim Jackiem. Andżelika (tej nie lubię, więc postanowiłam zniszczyć jej życie, hahahah!) mieszka z rodzicami, i próbowała jużstworzyć parę stabilnych związków, z których wciąż wychodziły li i jednynie kolejne niezaplanowane ciąże. Aktualnie jest matką bliźniaków i córeczki.

Biedak: Balbina jest już nagrobkiem, Błażej zbuntowanym nastolatkiem, trzecie dziecko Balbiny (właśnie to, które niewiadomo czyje jest) jest osobnikiem płci żeńskiej o wdzięcznym imieniu Anna i jest dzieckiem. Damian (jego imienia też nie pamiętam) wciąż zajmuje się włamaniami oraz utrzymywaniem rodzeństwa.


Werona:

Sukces! Montekowie i Kapuleci pogodzeni, Julia i Romeo są małżeństwem, rodzina Jutrzenek wciąż urządza odlotowe imprezy (A właściwie - dorosły Puk je urządza ;-)) i wszyscy będzążyć długo i szczęśliwie.


Dziwnowo:

Moja gra w tej okolicy okraniczała się do poszukiwań Belli. Jak powszchnie wiadomo - bezowocnych.


To się rozpisałam. Ale ja się lubię rozpisywać. Heh.
Dobranoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2004, 12:30   #20
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Blush

A u mnie... dzisiaj gram Przyjemniakami!
1.Andźelika i Liliana zmieniły fryzury i styl ciuchów
2.Wyżej wymienione trochę bardziej się lubią (kontakty 24)
3.Marysia i Daniel kochaja się na powrót (juz nawet robili bara bara)
4.Rodzice mieli najwyższy wskaźnik paltynowy a córki zielony
5.Jutro Daniel ma urodzinki!
6.Andżelika ma 6+ a Liliana 5+
7.Ponieważ Damian Biedak zginął, Andźelika nie maiała się z kim spotykac to się spotyka z jego najmłodszym bratem Pawłem (nastolatek)
8.Liliana i Sczepan pare razy się całowali
i to na razie tyle. Chcę dobrnąć dzisiaj do dorosłości córek, potem pograć trochę Szczepanem i Pawłem i będa dwa śluby!!!
EDIT:
9.Daniel jest emerytem i przeszedł na emeryturę :-)
10.Marysia też jest emerytką ale chcę jak najwyżej nią dojść
11.Córki dorosły i się wyprowadziły. Mieszkają razem i teraz pogram Szczepanem, a potem Pawełkiem i jak dorosną to Szczepan się wyprowadzi i do niego wprowadzi się Liliana (przez ślub), a Andżelika zostanie w swojej chałupie i do niej wprowadzi sie Paweł.

Ostatnio edytowane przez Kash : 30.10.2004 - 14:27
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023