Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.02.2015, 21:07   #1
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie The Sims 4 - Witaj w Pracy

zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=oLXlZJMDu2g


Rządź w swoim miejscu pracy

Ty rządzisz w The Sims 4 Witaj w Pracy. Aktywnie kontroluj swoich Simów w pracy i decyduj, czy będą starali się o ważny awans, czy staną się zakałą dla współpracowników. Biegnij na ratunek i ocalaj niezliczone życia jako doktor, dręcz swoich sąsiadów złośliwymi wynalazkami jako naukowiec albo prowadź śledztwa w miejscach przestępstw i rozwiązuj głośne sprawy kryminalne jako detektyw. Jeśli nie chcesz mieć nad sobą żadnego szefa, możesz stworzyć, spersonalizować i zarządzać własną firmą handlową, zarabiając miliony simoleonów! Ty zdecydujesz, jak Twoi Simowie będą pracować na swoje utrzymanie.

Stań się doktorem, detektywem albo naukowcem.

Łap za odznakę, stetoskop albo fartuch laboratoryjny i ruszaj do pracy! Kontroluj swoich Simów w całkowicie nowych lokalach zawodowych. Użyj swojego analitycznego geniuszu, by tworzyć szalone wynalazki jako naukowiec. Przekonaj się, jakie tajemnice odkryjesz, badając miejsca przestępstw jako detektyw. Opiekuj się pacjentami, przyjmuj porody i przeprowadzaj pilne operacje jako doktor. Stwórz unikalną firmę handlową. Ty rządzisz swoim biznesem!

Stwórz firmę handlową dowolnego rodzaju: piekarnię, butik z modą, galerię sztuki, księgarnię albo inną. Dostosuj każdy aspekt swojego biznesu w trybie budowania i patrz, jak simoleony płyną do Ciebie strumieniami! Wybieraj towary na sprzedaż, dowolnie zarządzaj swoimi pracownikami i przekonuj klientów, by dokonali zakupu.

Naucz się nowych umiejętności.

Naucz swoich Simów nowych umiejętności, aby mogli tworzyć więcej unikalnych obiektów do zabawy w The Sims 4. Zrób doskonałe zdjęcie albo upiecz i udekoruj smakowite danie, korzystając z nowych umiejętności fotografowania i pieczenia. Prezentuj swoje dzieła w domu lub sprzedawaj je, by zarobić nieco dodatkowych simoleonów.
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.02.2015, 21:24   #2
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Wnętrze szpitala, komisariatu? Praca jako lekarz i detektyw? WŁASNY BIZNES?!
<33333333333333333

Koniecznie muszę mieć ten dodatek, bo zapowiada się genialnie! A prowadzenia własnej firmy cholernie brakowało mi w Trójce i cały czas na to czekałem, bo obiekty ze Store były lipne

Zastanawiam się tylko, czy udostępnią też inne miejsca pracy, czy tylko te dwa + laboratorium, ale coś czuję, że nie ma co liczyć na coś innego.
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2015, 05:49   #3
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

W temacie z komentarzami do newsów wyraziłam już swoje zadowolenie z nadchodzącego dodatku, ale zapomniałam wspomnieć jak bardzo cieszą mnie nowe umiejętności: pieczenie i fotografia
Premiera nie wcześniej niż za dwa miesiące, więc zastanawiam się jak daleki potomek Wichurów otworzy pierwszą cukiernię w TS4, dziedzicząc zamiłowania kulinarne po założycielce rodu
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2015, 09:29   #4
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Zawsze mam mieszane uczucia w związku z dodatkiem tego typu. Z jednej strony pamiętam, że własny biznes w TS2 i "otwarte" kariery w TS3 to była fajna sprawa, spędziłam sporo czasu bawiąc się tymi dodatkami, ale z drugiej strony to wymaga poświęcenia większej uwagi danemu Simowi w danej chwili. O ile w TS2 nie było problemu (po wyjeździe na miasto dla reszty rodziny czas zostawał zamrożony, więc można było każdym Simem po kolei się zająć), w TS3 również nie było (świat był otwarty, więc nie było problemu z przenoszeniem się pomiędzy Simami), to w TS4 już zdarzało się, że miałam problem z zajęciem się całą rodziną naraz. Matkę chciałam wysłać na siłownię, córkę do parku na drabinki, a ojcem w tym czasie poćwiczyć grę na pianinie w barze. Mogę kontrolować tylko jedną parcelę naraz, co prawda mogę wybrać dla innych Simów czym mają się zająć, ale co z tego skoro na ojcu w barze nie było opcji pianina? Przez takie sytuacje stwierdzam, że TS4 jest nastawione głównie na opiekę nad jednym Simem, dlatego doceniam wartość króliczych nor, gdzie mogę zostawić na parę godzin Sima mając świadomość, że robi coś pożytecznego, a w tym czasie zajmować się innym członkiem rodziny. Nie zmienia to faktu, że czekam na ten dodatek i wcześniej czy później (zależnie od opinii innych graczy) się w niego zaopatrzę

Swoją drogą czekam na więcej informacji odnośnie kosmitów. Zawsze mnie interesowali oni, jednak w swojej wieloletniej karierze jakoś nigdy nimi nie grałam, może tym razem się uda
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2015, 09:23   #5
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

No mi się ten pomysł podoba ale zobaczymy jaki ten dodatek tak naprawdę będzie w praktyce.
Jak tak dalej pójdzie i twórcy będą mieli tak dobre pomysły to kto wie czy 4 nie podbije mojego serca.
Na razie czekam na więcej informacji o dodatku oraz jakichś filmikach.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2015, 18:36   #6
Lola92
 
Avatar Lola92
 
Zarejestrowany: 05.05.2013
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Dodatek może i ciekawy. Najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądać praca we wnętrzu komisariatu czy szpitala, ale cena... Poczekam, aż cena trochę spadnie.
Lola92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2015, 17:54   #7
Luna
 
Avatar Luna
 
Zarejestrowany: 13.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Taaak<3 ten zwiastun jest genialny! Po jego obejrzeniu zabrałam się za kasowanie niepotrzebnych GB na komputerze
Nie mogę doczekać się otwartej kariery detektywa, mam nadzieję, że będzie to wyglądało lepiej niż w trójce ;/
Słyszałam jeszcze coś o pokojówce, ale nie mogę teraz niczego znaleźć.
Luna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2015, 08:45   #8
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Są filmiki przedstawiające poszczególne zawody:
- lekarz - https://www.youtube.com/watch?v=Vt3clZOen6Y
- detektyw - https://www.youtube.com/watch?v=CjpUFfehShk
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2015, 08:24   #9
Kulfon80
 
Zarejestrowany: 07.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Ja aż nie mogę uwierzyć że pierwszym dużym dodatkiem będzie coś na wzór własnego biznesu z TS2. Bo własnie na to najbardziej wyczekiwałem i myślałem że aby się doczekać na taki dodatek to będę musiał z kilka dodatków zignorować.
Ale mam te same obawy co @Effie odnośnie sterowalnością simami kiedy ich porozdzielamy po parcelach.
No ale może do tego czasu coś wymyślą że będzie to w miarę funkcjonalne.

Co do ceny tego dodatku to już na CDP jest cena o około 10zł tańsza niż na Originie

P.S. Ponoć sterować w pracy simem będzie można jednocześnie tylko w jednym miejscu pracy. Pozostałe miejsca będą przez ten czas traktowane identycznie jak królicze nory.

Ostatnio edytowane przez Kulfon80 : 07.03.2015 - 07:20
Kulfon80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2015, 19:43   #10
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Zwiastun dotyczący prowadzenia własnego biznesu:
https://www.youtube.com/watch?v=jy-cg0swAYw
W aktualizacji przed dodatkiem mają zostać dodane piwnice

Czekałam na ten filmik, bo to właśnie na prowadzenie własnego biznesu czekam najbardziej. Zapowiada się świetnie, wygląda na ulepszony Własny Biznes z TS2 (z tą jedynie różnicą, że nie będzie można otworzyć nic na parceli mieszkalnej, ale co tam )
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023