Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 4: Zdjęcia z gry > Domy [TS4]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.09.2014, 19:23   #1
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Modern Industrial Flat

Cześć wszystkim. Chciałbym przedstawić wam mój jeden z pierwszych domów z TS4. Wnętrze utrzymane jest w stylu nowoczesnym z nutą industrialnej surowości. Mimo to mieszkanie jest całkiem przytulne, przynajmniej mi się tak wydaje. Z resztą zobaczcie sami, zapraszam.

Bryła, ogród i balkon

















Przedpokój







Kuchnia









Salon













Łazienka - parter







Hol









Gabinet









Sypialnia











Łazienka - I piętro






Spoiler: pokaż
bonusik 18+!!
Spoiler: pokaż

ta oto babuszka przyszła do mnie na randewu, wzięła soczek pomarańczowy z lodówki i poszła wziąć kąpiel jak gdyby nigdy nic Strasznie mnie rozbawiła ta sytuacja, więc postanowiłem to tutaj wstawić. XD Pozostałości soku jeszcze możemy zauważyć na zdjęciu z kuchni. Szkoda tylko, że niedługo później simka zmarła i już nie zdążyłem się z nią ożenić. :// Myślę, że miałbym z nią ciekawie.


Dzięki za obejrzenie moich wypocin i zapraszam do komentowania.
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.09.2014, 19:31   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Jaram się kuchnią i salonem <3 Są na prawde śliczne. Reszta pomieszczeń jest... normalna Dużo bym w nich nie zmieniał, ale jednak brakuje czegoś. Ogólnie dom podoba mi się, takie 7/10 :3
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.09.2014, 18:39   #3
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Masz rację, pomimo nowoczesności wnętrza są przytulne.
Cegła, drewno, kolorowe tynki i wzorzyste tapety w jednym mieszkaniu, a nawet w jednym pomieszczeniu ... zaskakujące, pomysłowe, ciekawe. To chyba głównie dzięki temu wnętrza są przytulne i ciepłe, do tego różne drobiazgi tu i ówdzie, które dopełniają całości. Tak jak krewetce i mnie najbardziej podobają się salon i kuchnia, ale pozostałe pomieszczenia również są ładne
Jedyne co bym zmieniła, to usunęłabym blaszaną szafę z sypialni i w obu łazienkach dodałabym więcej dekoracji.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2014, 09:19   #4
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Dla mnie najlepsza jest kuchnia, zakochałam się w niej. Gabinet również bardzo mi się podoba. Wszystko do siebie pasuje i współgra. Jest bardzo przytulnie. Sama bym zamieszkała w takim domu.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2014, 11:16   #5
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Dzięki za komentarze. Ja też jestem najbardziej usatysfakcjonowany wyglądem kuchni i salonu, tak więc tym bardziej się cieszę, że i wam przypadły te pomieszczenia do gustu.

krewetka, pozostałe pomieszczenia może są "normalne", ale nie chciałem niczego udziwniać na siłę no i jak na razie przy takim zestawie mebli no to zbytnio poszaleć nie można...

Irbis, łazienki faktycznie nie obfitują w dekoracje, ale są one na tyle małe, że łatwo można by było je zagracić, a tego za bardzo nie chciałem.

Christa, cieszę się że dom Ci się podoba i jeżeli chcesz to może nie ty, ale twoi simowie mogą już w nim zamieszkać. Dom znajduje się w galerii pod tą samą nazwą jak na forum.

Jakby ktoś jeszcze chciał skomentować to proszę się nie krępować!
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2014, 13:54   #6
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Z zewnątrz jest bardzo ładnie, może tylko ta skrzynka na listy w niefortunnym miejscu i na dodatek jakoś na bok. Choinka z tyłu też niezbyt pasuje, zwykłe drzewa liściaste najlepsze
Wnętrza ładne i przytulne, nie jakies wybitne, ale po prostu dobre

Moje ocena tego jest taka:
9/10

Pozdrawiam
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 15:16   #7
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Łał! Niesamowity dom, sama bym w takim zamieszkała Kuchnia i salon są super. Podoba mi się też pomieszanie nowoczesności ze starociami i cegła na ścianach. Rozplanowanie też wydaje się fajne - z tego co widać. Poza tym dom nie wydaje się jakiś ogromny, a znalazło się miejsce na wszystko - gabinet, przedpokój, fajnie urządzony hol, no i ogólnie jest jakoś przytulnie i milusio.
Btw, można go gdzieś pobrać?
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 17:30   #8
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Pierwsze, na co zwróciłam uwagę to bardzo ładne zdjęcia

I już sama prezentacja sprawia, że nie mam zastrzeżeń do domu

Naprawdę mi się podoba.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2014, 20:30   #9
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Yay, nowe komentarze! Bardzo mnie cieszy, że doceniacie mój "projekt".

Orzechowo, dom umieściłem w galerii pod tą samą nazwą co na forum, ewentualnie szukaj pod ID: Lavevit. Tylko od razu mówię, że ten w galerii nieco się różni od tego tutaj, bo jeszcze przed samym wstawieniem na fts zmieniłem całkowicie łazienkę na dole (poprzednia za bardzo odbiegała stylistycznie od reszty) i lampki w sypialni - na bardziej stonowane i nowoczesne. Ale myślę, że spokojnie będziesz mogła odzwierciedlić te pomieszczenia u siebie w grze, bo nie są to jakieś skomplikowane przeróbki no i + masz zdjęcia z góry na których wszystko dobrze widać.

Bjork - cieszę się, że podobają Ci się zdjęcia... tak szczerze mówiąc, to gdy cykałem fotki w grze myślałem, że nic z tego nie będzie. No ale chyba jakoś mi wyszło. Dzięki.

Gio - dziękuję za tak wysoką ocenę. Mam nadzieję, że wraz z następnymi "projektami" moje pomieszczenia będą lepsze i będziesz mógł stwierdzić, że wnętrza są nie tyle co dobre, ale nawet i bardzo dobre!

Ostatnio edytowane przez FresH : 06.10.2014 - 08:11
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2014, 18:52   #10
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Modern Industrial Flat

Bardzo łady dom. Troszeczkę przypomina mi "pływający domek" który ktoś tu zamieścił. (nie pamiętam tylko kto :<) Salon jest świetny, aż ma się ochotę pograć w tą czwórkę >D
__________________
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023