Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.05.2009, 19:10   #21
Teo
 
Avatar Teo
 
Zarejestrowany: 04.09.2007
Skąd: Holandia
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 137
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

widzę, że z nielegalnego tematu rozwinął się całkiem niezły wątek

heh... mnie nie pozostaje nic tylko czekać do premiery...
Chociaż osobiście czytając Wasze recenzje i oglądając filmy, ja jestem jak najbardziej za 3

Co to pór roku, czy zwierzaków, to na pewno będą!! Takie same obawy mieliśmy kiedy wyszła 2, czy powtórzą dodatki z 1. Za dużo ludzi chce mieć te części, a dla nich to duża kasa. Więc wątpię, że zrezygnują
Teo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.05.2009, 19:15   #22
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Padzi to oczywiste, że każdy ma prawo myśleć o grze to co myśli, ale jest różnica pomiędzy wypowiedzeniem swojej opinii o grze, a pisaniem rzeczy niezgodnych z prawdą.
Chodzi mi na przykład o stwierdzenie, że simy wracają z pracy strasznie zmęczone i nic nie chce im się robić. Pisałam już o tym. Moje simy bardzo rzadko wracają z pracy zmęczone. Zależy to od wielu czynników: osobowości sima, tego czy dana praca odpowiada mu, w jakim jest nastroju itp..

Jeśli chodzi o ubrania, to Ja osobiście bardzo się cieszę, że nie trzeba kupować ich w sklepie. Strasznie irytowało mnie to w TS2, podobnie jak to, że ciągle trzeba było chodzić z niemowlakami do lodówki, a później sprzątać te wszystkie butelki. Przy jednym dziecku to może nie był problem, ale Ja lubię liczne rodziny i to naprawdę było uciążliwe. Tak więc to że sim może karmić dziecko tam gdzie akurat jest i nie potrzeba do tego lodówki, jest dla mnie dużym plusem tej gry.

Fizzly jest opcja "nakarm na podłodze", ponieważ jest też druga opcja karmienia dziecka, a mianowicie w tym specjalnym krześle (naturalnie najpierw trzeba je kupić).
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 19:18   #23
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Strasznie irytowało mnie to w TS2, podobnie jak to, że ciągle trzeba było chodzić z niemowlakami do lodówki, a później sprzątać te wszystkie butelki.
Zwlaszcza, ze w zyciu mamy opcje karmienia piersia, czego nie ma w simsach. Wtedy tez nie trzeba chodzic do lodowki i sprzatac butelek
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 20:04   #24
Merve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

A ja mam takie pytania: czy Sim może iść z małym dzieckiem bądź niemowlakiem na spacer ( oczywiście, że to dziecko ma być w wózku )? Po ilu dniach dorosły staje się starcem? I od kiedy gracie już w TS3?

Ostatnio edytowane przez Merve : 22.05.2009 - 20:55
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 20:56   #25
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Cytat:
Napisał Teo Zobacz post
Co to pór roku, czy zwierzaków, to na pewno będą!! Takie same obawy mieliśmy kiedy wyszła 2, czy powtórzą dodatki z 1. Za dużo ludzi chce mieć te części, a dla nich to duża kasa. Więc wątpię, że zrezygnują
No właśnie! Ludzie sami nie wiedzą, czego chcą. Jak nie ma rzeczy z TS2, to piszą, że jakie to chamskie, bo nie ma tego i tego a jak są to to jest także chamskie, bo się powtarzają i nie potrafią wymyślic nieczego innego.

To nie jest jedyny przykład, który to potwierdza.

Do tej gry trzeba podejśc obiektywnie (ja akurat tak mam) a nie nastawiac się na coś niesamowitego i nadzzwyczajnego, ani też nie można nastawiac się niegatywnie, bo będziemy się doszukiwac samych minusów, a na plusy nie będziemy zwracac uwagi.

Ciąża trwająca 3 dni to dla mnie dobry okres czasu. Nie chciałabym, by Simka w ogóle nie była w ciąży, bo by urodziła w zasadzie następnego dnia. Ani też nie chciałabym, by to trwało za długo, bo bym musiała chyba używac jakiegoś kodu na przyspieszanie xd
Miyoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 21:02   #26
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Laia4 - sim może iść z małym dzieckiem na spacer,jednak nie siedzi ono w wózku,tylko sim je trzyma na rękach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 21:45   #27
Merve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Szkoda, że we wózku nie można, ale chociaż dobre jest to, że to dziecko w ogóle może wyjść z domu z kimś do miasteczka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 22:19   #28
Padzi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Irbis - o czym ty w ogóle piszesz? najpierw zarzucasz mi że nie mówię prawdy a następnie udowadniasz że zmęczenie Sima jest zależne od jego charakteru. (jedno wykluczyło drugie)
ok, może moje simy mają taką osobowość że szybko się męczą i już.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2009, 05:13   #29
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Cytat:
Napisał Padzi Zobacz post
- jak już ktoś wcześniej wspominał - simy po pracy są strasznie zmęczone i nic im się nie chce robić. :/
Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Zależy to od wielu czynników: osobowości sima, tego czy dana praca odpowiada mu, w jakim jest nastroju itp..
Cytat:
Napisał Padzi Zobacz post
Irbis - o czym ty w ogóle piszesz? najpierw zarzucasz mi że nie mówię prawdy a następnie udowadniasz że zmęczenie Sima jest zależne od jego charakteru. (jedno wykluczyło drugie)
ok, może moje simy mają taką osobowość że szybko się męczą i już.
Doskonale wiem o czym piszę i w mojej wypowiedzi nie ma żadnej sprzeczności.
Nie napisałam, że zmęczenie sima, zależy tylko i wyłącznie od jego charakteru. Zauważyłam jedynie, że sim zmęczony po pracy nie jest regułą i nie można tego traktować jako wadę gry.
Ten temat czytają osoby, które nie mają jeszcze gry i po przeczytaniu takiego typu informacji jak Twoja, gotowe są pomyśleć, że faktycznie simy po pracy nic nie chcą robić.
-------------------

Co do gry, sprawdziłam jak to jest z adopcją i jest bardzo podobnie jak w The Sims 2. Wybieramy wiek dziecka i może to być niemowlę, małe dziecko lub dziecko, ale wybieramy także płeć i sami wpisujemy dziecku imię.

laia4 wiek sima możemy sobie regulować sami w opcjach gry. Jest kilka "stopni" określających długość simowego życia. Krótkie: 25 dni, średnie: 50 dni, normalne: 90 dni, długie: 190 dni, epickie: 960 dni. Naturalnie dni dzieli się na wszystkie okresy życia. Ja aktualnie mam ustawione długie życie dla simów, można świetnie bawić i nie spieszyć się z osiąganiem celów życiowych czy szczytu kariery
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2009, 07:47   #30
Padzi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Irbis - już wcześniej inny użytkownik pisał o zmęczeniu simów jak ja (Chryzantem Złocisty). Skoro nie tylko ja to zauważyłam to czemu wciąż się tego czepiasz? Jak chcesz się wykłócać o ten szczegół to pisz na priv bo robimy tu chat.

a twoich cytatów nie ma co komentować - z true fan girl/boy nie wygrasz bo zawsze coś znajdą na ciebie. to temat "wasze recenzje" a nie "czepiaj się tego co inni uważają.

Ostatnio edytowane przez Padzi : 23.05.2009 - 07:49
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023