Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: W jakim mieście powinna rozgrywać się akcja Forumowego VS?
Sunset Valley 3 10.34%
Twinbrook 2 6.90%
Bridgeport 14 48.28%
Appaloosa Plains 2 6.90%
Starlight Shores 4 13.79%
Moonlight Falls 1 3.45%
Miasto CC 3 10.34%
Głosujących: 29. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.01.2014, 19:11   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Forumowe VS

Zanim przejde do meritum, przypominam o nowym odcinku "Ellen's Nightmare". Wielu z was czekalo na pierwszy odcinek, ale jak do tej pory niewielu go skomentowalo. Takze, przypominam o nim i zapraszam TU
*************************


Wreszcie moglo by sie rzec! Wiele osob nie moglo sie doczekac dnia, w ktorym ujrza ten temat Dzisiaj nastapil ten dzien
Poniewaz nie wszyscy wiedza o moim nadchodzacym projekcie, postaram sie w skrocie o nim opowiedziec. A wiec Forumowe VS (film bedzie mial swoja nazwe, na razie FVS to nazwa robocza ), to film fabularny, w ktorym biora udzial uzytkownicy forum. Postaram sie przeniesc do filmu cechy charakteru uzytkownikow, co by bardziej podkreslic, ze jest to FVS. Zaznaczam przytym, ze film nie bedzie traktowal o forum the sims! Moge natomiast pewne sytuacje, ktore tu zaistnialy przeniesc do filmu i odpowiednio zmodyfikowac, by pasowal do wykreowanej przeze mnie historii Uzytkownicy bioracy udzial w filmie beda tez mieli jakis wplyw na przebieg wydarzen zaistnialych w filmie. Podkreslam jednak, ze to ja glownie bede decydowac o fabule
Jezeli jestescie zainteresowani i chcielibyscie wziac udzial w projekcie, to serdecznie zapraszam. Wystarczy, ze napiszecie post w tym temacie oraz wypelnicie o to formularz

Cytat:
Napisał Formularz Zgłoszeniowy
1. Nazwa Użytkownika Forum:
2. Płeć:
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne)[*]
4. Cechy charakteru:[*]
5. Własny Sim: (tak/nie)[*]
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?:
*na dalsza część pytań odpowiadaj, jeżeli na punkt nr. 5 odpowiedź brzmi tak
7. Grupa wiekowa sima:
8. Płeć:
[*]
3. Punkt odnosi sie do tego, jak czesto chcielibyscie by wasza postac pojawiala sie w filmie. Jest to jednak wasza preferencja nie przywilej, dlatego zaznaczam sobie prawo, by sam zdecydowac o czestotliwosci pojawiania sie waszego sima. Niemniej jednak, wybor opcji okazjonalne nie bedzie kwestionowany.

4. W tym punkcie podajecie swoje cechy charakteru, a nie te, ktore ma posiadac wasz avatar (czyli nie simowe cechy, tylko wasze prawdziwe)!

5. Tak! Do tego filmu chetni moga zglaszac swoich simow! Zanim jednak zabierzecie sie do pracy, przeczytajcie regulamin



Cytat:
REGULAMIN TWORZENIA SIMÓW


1. Każdy użytkownik forum, który wyrazi chęć wzięcia udziału w filmie, ma możliwość stworzenia swojego aktora.
2. Dopuszcza się simów z wymienionych grup wiekowych: dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły, emeryt. Niemowlęta oraz małe dzieci nie będą akceptowane!
3. Ciężarni simowie, również nie będą akceptowani.
4. Dopuszcza się używania CC (prosiłbym jednak, aby simowie nie byli nawaleni takimi materiałami)
5. Użytkownicy mogą dowolnie korzystać z materiałów z powyższych dodatków: The Sims 3 - wersja podstawowa, The Sims 3 - Wymarzone Podróże, The Sims 3 - Kariera, The Sims 3 - Po Zmroku, The Sims 3 - Zwierzaki, The Sims 3 - Zostań Gwiazdą, The Sims 3 - Nie z Tego Świata. Twórca nie posiada innych dodatków, dlatego też, rzeczy pochodzące z innych rozszerzeń niż te, które zostały wymienione, nie będą wyświetlone w grze The Sims 3.
6. Sima należy spakować do pliku rar a w nim oprócz samego sima, muszą znajdować się: 4 zdjęcia z trybu CAS (jedno przedstawiające całą sylwetkę sima z przodu, jedno przedstawiające całą sylwetkę sima z tyłu, jedno zbliżenie z przodu, oraz jedno zbliżenie z tyłu. Tak przygotowany plik, należy wysłać na jeden z popularnych serwisów share'ingowych.
7. Link z plikiem nalezy wyslac na PM w tresci wpisujac "Sim do FVS"
To sa wstepne punkty. Jezeli zajdzie taka potrzeba, to dodam kolejne.
Oprocz regulaminu tworzenia simow, istnieje jeszcze jeden regulamin ogolny


Cytat:
REGULAMIN FORUMOWEGO VIDEOSTORY

1. Każdy zarejestrowany użytkownik forum, ma możliwość wzięcia udziału w projekcie "Forumowe Videostory".
2. Aby wziąć udział w filmie, należy wypełnić odpowiedni formularz (ten znajduje się na górze).
3. Wypełniony formularz, należy wysłać w formie postu w tym temacie.
4. Użytkownicy forum, będą występować w filmie pod imieniem nazwy użytkownika. W pewnych przypadkach, skontaktuje się z wybranymi osobami w celu ustalenia imienia, jeżeli nazwa użytkownika tu na forum, nie będzie odpowiednia (za długa lub "przedobrzona").
5. Twórca filmu zaznacza sobie prawo nie przyjęcia jakiegoś zgłoszenia, bez podawania konkretnej przyczyny.
6. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Zgłoszenia jednak, nie będą wybierane w kolejności daty dodania.
7. Użytkownicy biorący udział w filmie wyrażają zgodę na to, by twórca filmu mógł wykorzystać ich wizerunek w projekcie.
8. Użytkownicy biorący udział w filmie wyrażają zgodę na to, by twórca na potrzeby filmu, mógł w celu humorystycznym ośmieszyć występujących w filmie uczestników.
9. Twórca filmu zaznacza sobie prawo dodania kolejnych punktów regulaminu w razie potrzeby.
Na temat punktu osmego spodziewam sie, ze bedzie wiele pytan wiec uprzedze was; w filmie nie zamierzam nikogo obrazac czy cos podobnego. Poprostu moga zaistniec jakies sytuacje, gdzie ktos moze stac sie obiektem zartu. Dla przykladu: sim X potyka sie o kamien i przewraca. Grupa innych simow zauwazyla owe zdarzenie i zaczyna sie z tego smiac. To tylko przyklad, ale mniej wiecej o to chodzi. Mam nadzieje, ze nikogo nie wystraszylem tym punktem

To chyba wszystko jezeli chodzi o informacje. Komentujcie pomysl, wstawiajcie swoje zgloszenia. Zadawajcie pytania, jezeli macie jakies watpliwosci. Sam projekt prawdopdobnie wystartuje pozna wiosna, ale juz teraz musze powoli przygotowywac podloze pod film. Zgloszenia bede przyjmowac do 27 Stycznia. Po tym czasie, opublikuje liste zaakceptowanych zgloszen a z samymi szczesliwcami, skontaktuje sie poprzez PM w celu podania dalszych informacji. W zwiazku z tym, wszyscy, ktorzy beda chcieli stworzyc simow, niech zaczekaja do 27 Stycznia Nie sadze by zglosila sie taka liczba osob, by zabraklo miejsc, ale lepiej nie ryzkowac. Nie chce by ktos sie napracowal przy simie, ktory ostatecznie nie wystapi poniewaz do filmu sie nie dostal.

Mam nadzieje, ze pomysl sie przyjmie. Licze na wasze komentarze!

* Glosujcie rowniez w ankiecie na miasto, w ktorym powinna rozgrywac sie akcja filmu! Jezeli jest to miasto CC, prosilbym o podanie w poscie linku z wasza propozycja!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 28.07.2014 - 17:19
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.01.2014, 19:31   #2
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

OMG OMG OMG Forumowe VS <3
Codziennie zaglądałem na tę założoną przez Ciebie grupę, żeby sprawdzić, czy coś się ruszyło... A tu taka niespodzianka!
Chętnie wziąłbym udział, ale mam jedno pytanie - będzie trzeba podkładać głos swoim postaciom?

A co do miasta - wybieram Bridgeport. Tam może się dużo dziać... Oby z tego nie wyszła druga Wawa non stop

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 12.01.2014 - 19:42
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2014, 19:37   #3
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

O, fajnie! Prawdopodobnie się zgłoszę.
Miasto... Nie wiem. Muszę się zastanowić. :3
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2014, 21:01   #4
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
OMG OMG OMG Forumowe VS <3


Cytat:
Codziennie zaglądałem na tę założoną przez Ciebie grupę, żeby sprawdzić, czy coś się ruszyło... A tu taka niespodzianka!
xDD Mialem bombowe wejscie

Cytat:
Chętnie wziąłbym udział, ale mam jedno pytanie - będzie trzeba podkładać głos swoim postaciom?
Nie, nie trzeba Film nie bedzie dubbingowany, no chyba, ze duza liczba osob wyrazi chec podlozenia glosu, w co watpie

Cytat:
Tam może się dużo dziać... Oby z tego nie wyszła druga Wawa non stop
Raczej nie bedzie to cos pokroju WNS. Zupelnie inna bajka
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2014, 21:29   #5
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Jestm za podkładaniem głosu, wyszłoby śmiesznie, i ciekawiej. Ivona czy napisy są w większości takich produkcji, a to by była oryginalność.
A jeżeli soba, ktora dostala sie do filmu nie bedzie chciala tego zrobic, zawsze mozna go/ja zastopic (nie chodzi o sima, tylo o podkladanie glosu)

Bardzo sie ciesze, ze niedlugo (taaaaa) to wystartuje. ;3
Zglosze sie na pewno. :p
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2014, 16:37   #6
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Cytat:
Napisał Lubie Zobacz post
Jestm za podkładaniem głosu, wyszłoby śmiesznie, i ciekawiej. Ivona czy napisy są w większości takich produkcji, a to by była oryginalność.
A jeżeli soba, ktora dostala sie do filmu nie bedzie chciala tego zrobic, zawsze mozna go/ja zastopic (nie chodzi o sima, tylo o podkladanie glosu)
Coz, probowalem znalezc osoby chetne do podlozenia glosow przy innych projektach i naprawde moje poszukiwania nie byly zbyt owocne. Ciezko bedzie znalezc kogos. O wiele latwiej jest znalezc dubbingerow do filmow w jezyku angielskim, co jest raczej oczywiste

Cytat:
Bardzo sie ciesze, ze niedlugo (taaaaa) to wystartuje. ;3
Zglosze sie na pewno. :p
Ciesze sie im wiecej zgloszen tym lepiej

Wazny komunikat. Wlasnie dzisiaj dostalem swoja kopie The Sims 3- Nie z Tego Swiata, dlatego tez materialy z tego dodatku beda zezwolone w kreatorze simow. Niedlugo tez, pojawi sie miasto Moonlight Falls w ankiecie
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2014, 16:50   #7
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

No to ja się zgłaszam!

1. Nazwa Użytkownika Forum: Pink Panther
2. Płeć: Mężczyzna
3. Występowanie w filmie: może być częste ^^
4. Cechy charakteru: raczej wygadany, towarzyski, utalentowany pisarsko, lubiący śmiać się i pożartować oraz spędzać czas przy komputerze, ale też ze znajomymi lub rodziną A propos komputera, otwarty na różne "nowinki technologiczne"
5. Własny Sim: raczej nie (nie umiem robić Simów )
6. Czemu chciałbyś wziąć udział w Forumowym VS?: Gdy tylko dowiedziałem się o tej akcji bardzo mi się spodobała. Na pewno wyjdzie to dość ciekawie i chciałbym, żeby moja postać pokazała się gdzieś w tym Videostory i "odcisnęła trwały ślad na kartach historii FTS"
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2014, 21:25   #8
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Nazwa Użytkownika Forum:Zły chipsik Wrogar
Płeć:Mężczyzna
Występowanie w Filmie:Częste
Cechy Charakteru:Komputerowiec,Nieśmiały,Ambitny,Tchórz, Gorąca Głowa
Własny sim:Nie
Czemu chciałbyś wziąć udział w Forumowym VS?:to Ciekawa akcja i chce wziaść udział (:
grupa wiekowa sima:Nastolatek
Płeć:Mężczyzna
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2014, 18:14   #9
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Z chęcią się zgłoszę, ale te cechy to mają być w końcu moje, czy simowe (w sensie z gry?)
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2014, 18:15   #10
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Searle, tak jak pisze w regulaminie. Cechy maja byc twoje, prawdziwe. Czyli poprostu masz siebie opisac
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, forumowe videostory, forumowy projekt video, genesis, userzy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023