Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.08.2013, 16:26   #1
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

W tym temacie możecie podzielić się wrażeniami z gry
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.10.2013, 20:22   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ja nie mogę, jestem pierwszą osobą, która opisuje tu swoje wrażenia...

Powiem tak, po raz pierwszy w historii The Sims 3, nowy dodatek sprawił, że... opadła mi szczęka! Normalnie powiem, że gdyby wszystkie dodatki do TS3 były tak kompleksowe, miały tak wiele obiektów... nikt by na tą serię Simsów nie narzekał. Ja daję temu dodatkowi 9/10 pkt. Odebrałam 1 pkt za jetpacki, które skopali oczywiście. To obiekt podobnego typu co ten ich balon na gorące powietrze ze Store... Możesz polatać na miejscu, ale jak chcesz lecieć w konkretne miejsce, to jest to teleportacja. Ładne jest tylko startowanie, lądowanie, no i te popisy. To działa podobnie jak z miotłami, tylko nie potrzeba żadnej areny. Za to deskolotka to mega super gadżet! Latać można poza drogą, Jak wybierze się miejsce docelowe poza parcelą\drogą, to Sim będzie leciał nad drogą tak długo jak się da, a potem będzie leciał poza drogą, żeby dostać się w konkretny punkt na mapie. A te holograficzne stworki nazwali skrzatami. Jeden skrzat holocośtam, ale można zmieniać formy. Obiektów mnóstwo, wzorowali się trochę na Igrzyskach Śmierci, ale to już dawno było wiadomo. Do piwnic świetnie nadają się takie holograficzne obrazy na ścianie. Miałam nadzieję, że windorura nada się jako łączenie piwnicy z parterem domu na fundamentach, ale nie...

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 23.10.2013 - 20:24
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2013, 20:53   #3
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Najwieksze wrażenie dla mnie robi windorura strasznie fajnie sim w niej zjeżdża.
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2013, 12:52   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Pograłam trochę więcej i stwierdzam, że po raz pierwszy od czasów legendarnego Servo z jedynki (no wiecie, robocik który jak Kościlda nie jest sterowalny i też mieszka w swojej "szafie"), jestem zadowolona z robota w Simsach! W dwójce nie pasowało mi to, że robot miał własną wolną wolę której nie dało się wyłączyć, w trójce w "Karierze", roboty wolno chodzą, jedzą złom co jest głupie, Simy się ich boją. Do tego i Servo z dwójki, i SimBot z trójki są sterowalne, a ja bym wolała coś w stylu Kościldy, wyłazi z szafy, robi swoje, wraca do szafy, gotowe. Ale sterowalność to jak wyżej pisałam, nie jedyne wady robotów innych niż Servo z TS1.


Wady Plumtotów (moim zdaniem):

- Tradycyjnie jeśli chodzi o roboty z 2 i 3, są sterowalne
- Nawet jak mają chipa na sprzątanie, nie mają tej interakcji "Sprzątaj Dom", jak schludni Simowie
- Czasami samoistnie się włączają, jak się je wyłączy, ale to nie jest aż taki problem, i nie jest to tak częste jak u SimBotów.

Zalety:

- Są wodoszczelne (mogą nawet pływać w basenie\jeziorze\oceanie)
- Można je wyłączyć\włączyć bez ingerencji Sima
- Możliwość zbudowania wielu różnorodnych robocików, dzięki sporej ilości części
- Mają sporo chipów osobowościowych, więc zachowywać też się będą różnorodnie.

No to na razie tyle. W każdej mojej rodzinie będzie PlumBot. Myślę, że to o tyle dobre rozwiązanie, że ewentualnych dodatkowych Simów w rodzinie, jeśli zmienimy aktywną rodzinę, gra wyprowadzi\da pracę\hajtnie\rozmnoży\skasuje. Podobne nieszczęście robotów raczej nie spotka, a przynajmniej mam taką nadzieję.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2013, 13:19   #5
joutsenet
 
Zarejestrowany: 17.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Anie w czym konkretnie wzorowali się na Igrzyskach śmierci ?
joutsenet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2013, 14:39   #6
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Stroje, fryzury, makijaże. Wnetrza.
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2013, 21:32   #7
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Gram już 4 godziny xD. Udało mi się wyłapać 1 buga - przed wykonywanianiem jakiejkolwiek inerakcji na podeście do kupowania ubrań sim, który ma w wyposarzeniu jetpack zakłada go i zdejmuje (lub odwrotnie) kilkukrotnie. Ale skończę biadolić wam o błędach xd. Gra jest świetna ! Obiektów z trybu kupowania/budoeania jeszcze nie testowałem (nie chciało mi się xd). Oprócz tego buga wszystko jest świetne. Rozpisywać się nie będę, bo późno i słaba bateria. Dopiszę wiEcej jutro po południu
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2013, 21:59   #8
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ja to z jetpackiem mam często, ale rzadko z niego korzystam. Po prostu drażni mnie to, że to tylko taki gadżet bez sensu. Latać nim da się tylko dla popisowych wyczynów i podrywania panienek (to całowanie w powietrzu, jak załatwię samcowi lalunię, to pokażę), ale nie kręci mnie teleportacja na inne parcele, a na interakcję "podejdź tutaj" jetPack nie reaguje... Za to deskolotki mnie kręcą na maksa! Simy mogą nawet korzystać na nich ze zwykłych schodów, co pokazywałam na zdjęciach w temacie ze zdjęciami z dodatku:

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65626

Deskolotki mogą też latać nad nierównościami terenu. Są genialną alternatywą dla rowerów np. Całkiem szybko latają, jak średniej klasy samochody, od taksówki chyba szybciej.

Ja miewam mały problem, który nie wiem z czego wynika. Może to przez któryś mod, nie mam pojęcia. Po utworzeniu robota i często potem (zauważyłam, że to ma raczej związek z robotem), miewam takie nieduże niebieskie, prześwitujące przez okno gry plansze, na których opisane są błędy skryptów. To mi śmierdzi NRaasami, ale da się kliknąć na "Disable cośtam" i plansza znika. Czasem pojawi się jeszcze ze 3 razy ale potem mam jakiś czas spokój. Pierwszy raz się przestraszyłam, że to coś w rodzaju BlueScreen'a, czyli że po prostu Windows się psuje, albo coś z pamięcią RAM, ale to dotyczy tylko gry. Po kliknięciu na "Disable cośtam" kilka razy jeśli trzeba, problem na jakiś czas daje spokój.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2013, 06:33   #9
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ach, nareszcie (jednak ) mam dodatek w rękach Przetestowałem meble. I normalnie, gałki mi zleciały! W życiu nie było takich fajnych,ładnych i pasujących do siebie mebli. Więc tą część oceniam na 10/10 oczywiście
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2013, 13:56   #10
Michek2000
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ja się zakochałem w moim plumbocie ,a wy?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023