Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 13.08.2015, 13:34   #1
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie The Sims™ 4 Dzień w Spa

Drugi pakiet rozrywki do The sims 4.
Informacje :

Sprezentuj swoim Simom dzień pełen relaksu w The Sims™ 4 Dzień w Spa. Odwiedź całkowicie nowe spa Doskonała Harmonia, by poddać się odświeżającemu masażowi lub pielęgnuj nową umiejętność wewnętrznej harmonii za pomocą jogi. Po odprężającej kąpieli błotnej wejdź do sauny i uwolnij się od codziennego stresu. Dostaniesz także wybór całkowicie nowych obiektów i dekoracji. Z tym pakietem wprowadzisz do domu wszechogarniający spokój, który sprawi, że Twoi Simowie osiągną wewnętrzne wyciszenie!

GŁÓWNE CECHY

Całkowicie nowy lokal: Spa Doskonała Harmonia. Ten całkowicie nowy lokal zapewnia spokojną i przyjazną atmosferę, a także zajęcia i udogodnienia, które przywrócą wigor nawet najbardziej zestresowanym Simom. Wybierz spośród czterech gotowych spa lub zbuduj własne.

Skup się na wewnętrznej harmonii. Dzięki nowej umiejętności wewnętrznej harmonii Simowie zapanują nad swoim umysłem, ciałem i emocjami. Ćwicz jogę i medytację, aby odblokować zdolność lewitacji i teleportacji!

Masaż. Para. Relaks. Od refleksologii po masaż kamieniami – Twoi Simowie mogą teraz korzystać z różnych masaży o rozmaitym działaniu dobroczynnym. Odpręż się w całkowicie nowej saunie. Złośliwi Simowie mogą tu spłatać cuchnącego psikusa.

Otocz się komfortem. Swobodne fryzury! Luźna odzież wypoczynkowa! Nie musisz poświęcać stylu na rzecz wygody. To tylko kwestia czasu, zanim Twoi Simowie zaczną nosić „odzież wypoczynkową” na co dzień...

Wprowadź do domu atmosferę zen. Dodaj kąpiel błotną i zamontuj saunę do codziennego użytku. Wprowadź wszelkie relaksacyjne udogodnienia i elementy wystroju, aby Simowie nie chcieli wychodzić z domu!

Gra na stronie oficjalnej kosztuje 59 zł.Jak ktoś ma może się podzielić wrażeniami
Wiem,że trochę już jest ten pakiecik,ale co tam.Nie było tematu to założyłem,bo dział troche zamarł
19_bb6c8f5163487ffe94fe0874b561e1425d732038.jpg

Ostatnio edytowane przez Mentosik57 : 13.08.2015 - 13:36
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023