Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2016, 16:18   #1
twojcik
 
Zarejestrowany: 06.02.2016
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Idea Eksperyment do końca marca - Psychologia a The Sims 4

Cześć simomaniacy!

Jestem studentem V roku Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i potrzebuję pomocy w pracy magisterskiej. Dawno temu grałem w pierwszą i drugą część The Sims, w nowe odsłony gra moja narzeczona i czasem podpatruję. Zauważyłem wśród znajomych, że każdy gra odrobinę inaczej. Chciałbym to zbadać.

W badaniach (w pełni anonimowych) korzystam z dwóch testów psychologicznych, a mam dosyć drobiazgowego promotora, więc zgodnie z prawem najpierw trzeba zgłosić się po dane do logowania, a potem wypełnić ankietę na stronie. Nie mogę bezpośrednio udostępniać ankiety z testami.

Jeśli chcecie przyczynić się do rozwoju nauki poprzez granie w Waszą ulubioną grę, zajrzyjcie proszę na http://www.sims4badania.pl

Jeśli po przeprowadzonych badaniach (myślę że do lipca uda mi się wszystko obliczyć) będziecie chcieli dostać raport z tej kilkumiesięcznej pracy, czyli po prostu wynik badań, to w drugiej części będzie opcja podania maila i zainteresowani go otrzymają.

Nie namawiam do udziału, za wszelkie zainteresowanie dziękuję. Badanie trwa do końca marca, więc zainteresowanych nie poganiam. Nie jest istotny płeć, wiek, czy ile już czasu w świecie simów spędziliście. Jedyne co musicie mieć, to The Sims 4 i odrobinę wolnego czasu

W razie pytań: [email protected]

Dzięki!

PS. Możecie mieć, z różnych powodów, błędne wyobrażenie o psychologii i badaniach psychologicznych. Nikogo nie "analizuję". Jeśli uda mi się zebrać do badania np. 30 osób, to sprawdzę jaki procent graczy robi to i to, bo to i to. Podobne badania były przeprowadzane w historii raz, w Stanach Zjednoczonych, ponad 10 lat temu, na drugiej części The Sims. Chyba sami wiecie jak wiele się zmieniło od tego czasu, a temat wydaje się być ciekawy. Nie?
twojcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2016, 21:00   #2
twojcik
 
Zarejestrowany: 06.02.2016
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Eksperyment do końca marca - Psychologia a The Sims 4

Jeśli ktoś stąd postanowił mi pomóc to informuję, że ruszyła już druga część badania.

Jeśli pograliście simem do etapu dorosłości, to do końca marca jest czas na wypełnienie drugiej ankiety.

Dziękuję!
twojcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
badania, eksperyment, praca, psychologia, sims4


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023