Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2010, 16:44   #1
piostrze
 
Zarejestrowany: 06.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 52
Reputacja: 10
Smile domek rodziny Korke by piostrze [BRAK ZDJĘĆ]

zrobiłem kolejny dom, który postanawiam wstawić na forum, nie mówię, że jest dobry, ale na pewno dużo lepszy od poprzednich, przynajmniej mam ndzieję, oceńcie mieszka w nim Dawid Korke, wraz ze swoją żoną, dwiema córkami i psem

zdjęcie rodziny:


bryła:


salon, kuchnia i przedpokój to jedno, salon i kuchnię oddziela taka jakby ściana, salon:


kuchnia (widać ukochanego pieska głowy rodziny):


pokój małej Aliny:


łazienka/pralnia:


pokój Hanny:


sypialnia rodziców:


garaż:


rozkład pomieszczeń:




to już wszystko, bardzo proszę o ocenki, a przede wszystkim komentarze

Ostatnio edytowane przez Charionette : 27.01.2015 - 22:27
piostrze jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.12.2010, 19:04   #2
Oliwia1397
 
Avatar Oliwia1397
 
Zarejestrowany: 26.12.2010
Skąd: Września
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Mnie podoba się szczególnie sypialnia rodziców.Nie ocenię ,bo się na tym nie znam ,ale dla mnie dom jest całkiem przytulny
Oliwia1397 jest offline  
stare 27.12.2010, 20:32   #3
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Myślałem ,że już nie grasz w sims 1 ale cóż widać ,że jednak tak
otóż powiem ci tak ,ze trzoszeczkę mi się ten dom nie podoba a konkretnie nie podoba mi się
-Pusty ogród ale jest basen chociaż za duży bynajmniej jak dla mnie ;p 5/10
-Kuchnia nie podoba mi się ,kolorystyka ściany i podłogi nie pasuje do mebli, piesek jest fajny 3/10
-Co do pokojów Hanny i Aliny nie ma zastrzeżeń 9,5/10
-Garaż najlepsze co mogło w tym domu być 10/10
-łazienko-pralnia to samo podoba mi się 10/10
sypialnia rodziców to małżeński koszmar ! meble tu nie pasują do tapet i wykładziny oraz meble są z różnych bajek ;/ wszystko się gryzie 2/10
-Salon i przedpokój tutaj mieszanina stylów widać to bardzo ponieważ telewizor i ten nowoczesny kominek nie pasują do reszty mebli ale nie jest tak źle podoba mi się dywan oraz kwiaty w tym wazonie 4/10
Suma:43.5/70
Więcej ponad połowa ale mogło być lepiej czekam na następne twoje dzieła...
kovalenko14 jest offline  
stare 27.12.2010, 20:50   #4
.mirror
 
Avatar .mirror
 
Zarejestrowany: 01.06.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 376
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Bryła - okropna. Za mało okien, dużych okien. Brak jakiegokolwiek ogrodu. Poza tym, łódka w basenie? Brzydki kolor ścian i zupełnie nie pasujący kolor dachu. Bue.
W środku nic do siebie nie pasuje. Pomieszanie modernu z jakimś... czymś. Fuj. I wszędzie są te okropne, Maxisowe ściany i podłogi. FUJ.
Salon - te beczki i to wino mnie przerażają. Jakby nie można było zrobić winiarni. Poza tym, meble poustawiane w kątach. Brzydka, mdła kolorystyka. Fuj.
Kuchnia - kochamy wycinanie psów w paincie.... Znów brzydka kolorystyka. Znów meble po kątach. Znów fuj.
Pokój dziecka - te pampersy wyglądają jak podpaski, ale pominmy to xD Brzydka kolorystyka. Jakie dziecko chciałoby mieć taki mdły, sraczkowaty wręcz pokój? FUUUUU.
Łazienka - Maxisowa wanna kompletnie psuje urok. Już by było fajnie. Mogłabym już wybaczyć to złe ustawienie mebli. Ale Maxis psuje wszystko. NIGDY PRZENIGDY nie miesza się maxisa dodatkami z neta!
Pokój dziecka - Brzydkie krzesła i stoliki. I maxisowe obrazy x.x Fuj.
Sypialnia rodziców - maxisowe łóżko, brzydkie stoliki, zbyt mrocznie to wszystko urządzone. Znów fuj.
Garaż - gdyby nie drzwi jak do stodoły mże by było fajnie.
Ogółem - jedno wielkie g. Nawet jest taka kolorystyka. Nie. Jakbym miała oceniać w skali 1-1o dałabym 1 za ładny garaż.
__________________
.mirror jest offline  
stare 27.12.2010, 21:56   #5
piostrze
 
Zarejestrowany: 06.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Oliwia1397 -dziękuję za miły, chociaż nieobiektywny komentarz

kovalenko14 -a gram w jedynkę, mam taki sprzęt, że nic innego mi nie pójdzie ;p, a że brak kasy na lpeszy, czy też nawet na dwójkę lub trójkę powoduje, że jeszcze trochę pogram, wiem że sypialnia rodziców do luftu wyszła, ale to i tak najlepsza ze wszystkich próbowanych wersji ;p, mój błąd przy budowie.. miałem wątpliwości co do łazienki, dzięki za dobrą ocenę i za całą ocenę wszystkiego

.mirror -niby czemu masz taki wstręt do Maxisa?? niby co Ci nie pasuje w maxisowskich ścianach i podłogach i niby czemu mebli maxisa nie miesza się z dodatkami z neta, no sorry, maxis też ma fajne rzeczy, wada jest taka, że jest ich mało, ale czpianie się, jakby jakiegoś najgorszego koszmaru do przegięcie, zrobiłaś/eś jakieś lepsze? piesek może wycięty z painta ;p, nie przeze mnie, ściągnięty z neta, mi tam pasje;p, może dom jest do niczego, ale stwierdzenie, że wszystko to jedno wielkie g. to też już przesada.. co do pampersów i beczek, których się czepiasz to są twoimi ukochanymy netowskimi dodatkami, ale i tak się będzie Maxisa czepiać ;/
piostrze jest offline  
stare 27.12.2010, 22:37   #6
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Cytat:
Napisał piostrze Zobacz post
Oliwia1397 -dziękuję za miły, chociaż nieobiektywny komentarz

kovalenko14 -a gram w jedynkę, mam taki sprzęt, że nic innego mi nie pójdzie ;p, a że brak kasy na lpeszy, czy też nawet na dwójkę lub trójkę powoduje, że jeszcze trochę pogram, wiem że sypialnia rodziców do luftu wyszła, ale to i tak najlepsza ze wszystkich próbowanych wersji ;p, mój błąd przy budowie.. miałem wątpliwości co do łazienki, dzięki za dobrą ocenę i za całą ocenę wszystkiego

.mirror -niby czemu masz taki wstręt do Maxisa?? niby co Ci nie pasuje w maxisowskich ścianach i podłogach i niby czemu mebli maxisa nie miesza się z dodatkami z neta, no sorry, maxis też ma fajne rzeczy, wada jest taka, że jest ich mało, ale czpianie się, jakby jakiegoś najgorszego koszmaru do przegięcie, zrobiłaś/eś jakieś lepsze? piesek może wycięty z painta ;p, nie przeze mnie, ściągnięty z neta, mi tam pasje;p, może dom jest do niczego, ale stwierdzenie, że wszystko to jedno wielkie g. to też już przesada.. co do pampersów i beczek, których się czepiasz to są twoimi ukochanymy netowskimi dodatkami, ale i tak się będzie Maxisa czepiać ;/

Hmm mój sprzęt też jest do bani i u mnie tak samo nie ma na razie na to finansów więc muszę troszkę poczekać.Co to wypowiedzi Mirror uważam ,że sama nie robisz lepszych domów i nie nazywaj czegoś g**... bo to po 1 niestosowne słownictwo na forum 2. zacinasz się jak zdarta płyta 3. twoją wiadomość można uznać za spam 5.nie wiem po co tu wgl napisałaś swój bezwartościowy komentarz mogłaś nie zaśmiecać forum dla dobra wszystkich użytkowników
kovalenko14 jest offline  
stare 28.12.2010, 09:20   #7
.mirror
 
Avatar .mirror
 
Zarejestrowany: 01.06.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 376
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

To, że sama nie robię lepszych domów nic nie znaczy. Mogę krytykować do woli, jak mi się podoba. No, chyba, że gdzieś pisze, że nie, to sorry.

kovalenko14:
1. A gdzie ja niby napisałam jakieś przekleństwo? Nigdzie.
2. Hahahaha xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3. Jaki spam? Oceniłam domek, napisałam na temat.
4 (nie 5) Hahaha, widać, że nie umie się przyjąć krytyki na klatę. Komentarz - dobrze powiedziane. KOMENTUJĘ DOM umieszczony na forum, więc nie zaśmiecam.
Oj, dzieci....

Cytat:
.mirror -niby czemu masz taki wstręt do Maxisa?? niby co Ci nie pasuje w maxisowskich ścianach i podłogach i niby czemu mebli maxisa nie miesza się z dodatkami z neta, no sorry, maxis też ma fajne rzeczy, wada jest taka, że jest ich mało, ale czpianie się, jakby jakiegoś najgorszego koszmaru do przegięcie, zrobiłaś/eś jakieś lepsze? piesek może wycięty z painta ;p, nie przeze mnie, ściągnięty z neta, mi tam pasje;p, może dom jest do niczego, ale stwierdzenie, że wszystko to jedno wielkie g. to też już przesada.. co do pampersów i beczek, których się czepiasz to są twoimi ukochanymy netowskimi dodatkami, ale i tak się będzie Maxisa czepiać ;/
Maxis... cóż, jeśli się go miesza z dodatkami z internetu wygląda żałośnie. A tu własnie to zostało zrobione. I to wygląda żałośnie.
Pieska nie skomentuję xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dlaczego przesada? Mówię, a raczej piszę to co myślę i nikt mi tego nie zabroni. Nie łamię regulaminu forum.
Pampersów i beczek też nie skomentuję, bo to po prostu śmieszne xD

Jak chcecie się dalej kłócić o to, że nie umiecie przyjąć krytyki na klatę to zapraszam na PW. Ja nie będę się narażała administracji.
__________________
.mirror jest offline  
stare 28.12.2010, 11:55   #8
piostrze
 
Zarejestrowany: 06.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

wiedz dziecko, że jestem starszy od Ciebie , ja nic nie mam do tego, że skomentowałaś dom tak jak uważałaś, ja tylko zapytałem czemu tak bardzo naskakujesz na Maxisa i jego dodatki, bo ja będę go bronić, uważam, że są fajne i nie zawsze z netowskimi dodatkami wyglądają żałośnie (chociaż może u mnie tak), ale no każdy ma prawo do swojego zdania, napisałem też, że twoja opinia to lekka przesada, ponieważ można ją odczytać jak "to wszystko jedno wielkie g. bo jest dużo Maxisa" ,a to już nie jest konstruktywna krytyka, tylko uprzedzenie, ale może źle to odczytałem, ja się nie kłócę, że mój dom jest dobry i dziękuje za twoją opinię, tak jak za wszystkie, w końcu trochę się napisałaś , ośmielam się napisać to jeszcze tu zamiast na PW, bo jednak mówię tu o domu, więc to jeszcze chyba na temat i chyba tym możemy zakończyć "spory"
piostrze jest offline  
stare 28.12.2010, 13:38   #9
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Otóż ja napiszę tu ostatni raz nie będę zaśmiecać i narażać się aby mnie zbanowano lecz...
.mirror nie napisałaś przekleństwa,ale twój komentarz to nie lekka a gruba przesada,i nie nazywaj mnie dzieckiem może jesteś starsza ale widać kto tutaj się zachowuje infantylnie,
jak mały dzieciaczek, masz wolność wypowiedzi nikt ci tego nie zabrania ale na forum o ile się nie mylę to jest 1 twój domek,który można by było nazwać gównem ...i gratuluje postaw trzeba być lekko niedorozwiniętym żeby się śmiać ze swojej osobowości po porostu jesteś żenująca jeśli masz jeszcze jakiejś halo do mnie to napisz na PW ...
kovalenko14 jest offline  
stare 31.12.2010, 08:29   #10
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Piostrze czy mógłbyś mi dać link skąd masz sypialnię Hani? Konkretnie to o zabawko mi chodzi ....
Trykuu. jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023