Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.03.2011, 21:43   #191
BijouLilu
 
Avatar BijouLilu
 
Zarejestrowany: 06.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Wie ktoś może gdzie się łowi ryby w "The Sims Średniowiecze" ? Klikam na morze, nic się nie dzieje *o* Klikam na strumyk, czy tam potok ... i również nic -.-"
BijouLilu jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.03.2011, 21:44   #192
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

musisz znaleźć miejsce,gdzie są takie bąbelki i wzburzenia wody - tam łowisz ryby.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2011, 21:47   #193
BijouLilu
 
Avatar BijouLilu
 
Zarejestrowany: 06.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Już mam ^^
Dziękuję
BijouLilu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2011, 22:45   #194
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
czyli jeszcze nie skończyłaś - mi też się pojawił mur.koniec pierwszej ambicji jest wtedy,kiedy pojawia się informacja o chęci odkrycia nowych krain.
pojawia się misja "Nowy świat",zbierasz ludzi i króla i wypływają w siną dal...

odblokowują się dwie ambicje - czyli zaczynasz grę od początku.ta sama kraina i te same budynki,te same misje...
A czy na mapie krain (na tym stole od wydawania edyktów) nie pojawiły się, nowe światy? Do tej pory były Kupczyce i Rękodzielce, a powinno być ich więcej.
__________________

Ostatnio edytowane przez Searle : 01.04.2011 - 15:10
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2011, 11:00   #195
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

w nowych ambicjach nie ma żadnego nowego.specjalnie sprawdzałam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2011, 11:02   #196
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Wie ktoś może ile jest wszystkich misji?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2011, 17:28   #197
Ejak
 
Avatar Ejak
 
Zarejestrowany: 13.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 667
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Jest coś ciekawego do robienie w The Sims: Średniowiecze oprócz przechodzenia misji ?
__________________
The boy that you loved,
is the man that you fear.
Ejak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2011, 17:29   #198
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

w sumie to nic.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2011, 13:14   #199
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Nie zgodzę się z Tobą Droga Chryzantemo. Ja dodatkową rozrywkę czerpię z wtrącania Simów do bestii na Padole Osądu. Ponadto można warzyć syropy i zdaje się kompoty w specjalnych beczkach. No nie wiem sam. Co prawda gram od wczoraj, a postęp w grze spowolniła mi śmierć monarchini, którą wysłałem do bestii - żeby ją pokonała, ale niestety bestia pokonała moją Lady Gniewomirę. Co mi się jeszcze spodobało to strach jaki można siać wśród ludu simowego poprzez kazania i orędzia kapłanów jakubińskich. Mój Arcypasterz Atanazy powiesił orędzie na tablicy, które głosi, że jeśli któryś z jakubinów zada się z Simem innej religii to Jakub trafi w niego piorunem. Za moment wyświetlił się napis - Twoi poddani boją się wychodzić z domów. Strach wśród wierzących jakubinów wzrósł dramatycznie. Ogółem mówiąc pierwsze moje wrażenia są bardzo dobre. Zupełnie nie jest dla mnie uciążliwy tryb kamerowania. Fakt, że nie możemy budować również mi nie wadzi, bo sam lepszych niż te co mamy gotowe budowli bym nie wybudował. Póki co pojawił mi się jeden błąd - nie mogę ustalać koloru oczu w trybie tworzenia, ale rozwiązałem go w ten sposób - klikam na losowy wybór postaci i zatrzymuję na tej, która ma kolor oczu jaki chciałem. Ogółem misje w miarę ciekawe. Ja po prostu lubię takie questy... Sprawia mi to frajdę, że można oderwać się od rodziny z TS3, którą gram od 5 pokoleń i przejść do takiej gry przygodowej - gdzie coś się dzieje, jest jakaś akcja, zmieniają się bohaterowie. Natomiast, gdy zatęsknię za stagnacją i monotonią powrócę do TS3... Tam pogram, a jak będę chciał jakiś przygód zajrzę do Średniowiecza. Tak postrzegam tą grę. TS3 nie ma końca, a tutaj kiedyś przejdziemy wszystkie misje i pozostanie decyzja - odinstalować? Czy przechodzić od początku każde zadanie. Myślę, że niektóre osoby nie do końca dobrze zinterpretowały sens TS Średniowiecze. Niektórzy spodziewali się, że to będzie TS3, ale w średniowiecznej odsłonie, a tu proszę mamy misje, dzieci nie dorastają, władca zmienia się jedynie w wyniku pomocy skrytobójcy lub potwora z Padołu Osądu. Mnie TS Śreniowiecze całkowicie zadowala i nie mam wrażenia, iż wyrzuciłem pieniądze w błoto. Życzę Wam wszystkim miłej i ekscytującej gry. Pozdrawiam D_S
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2011, 13:17   #200
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

150 złoty za przejście paru misji,a potem gra od nowa?od gry,która tyle kosztuje,oczekuję o wiele więcej.
nie bądź śmieszny.no ale,ludzie czasami nie wiedzą co zrobić z pieniędzmi...
Tobie się podoba,mnie nie.ile można wtrącać simów do padołu,warzyć kompoty i zabijać niedźwiedzie w lesie?przejdziesz pierwszą Ambicję,to może zrozumiesz.
owszem,Średniowiecze ma bardzo dobrą muzykę,grafikę,dużo humoru i za pierwszym razem wydaje się świetne.ale później rozumiesz,że tak naprawdę nie ma nic ciekawego do roboty,i ciągle robisz to samo...

Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 01.04.2011 - 13:19
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023