Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakie są wasze ulubione zwierzątka z The Sims Zwierzaki ?
Pies : 88 100.00%
Głosujących: 88. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.04.2004, 17:14   #21
Becia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam pytanie: Czy w The Sims Zwierzaki pieski lub kotki mogą mieć małe pieseczki lub koteczki, wyłącznie gdy oba osobniki są tej samej "rasy"(wygladają tak samo)? Pomóżcie!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.04.2004, 19:45   #22
Sutek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Becia - tak, potrZebne sa psy (llub koty) tego samego wygladu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2004, 20:08   #23
Simfanka#1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie to pieseczk podlewają grządeczki, a kotki to codziennie robią sobie dzieci a potem mogę je sprzedać. fajnie co? zarabiam 250 od każdego kociaka a ostatnio jak zainstalowałam Abrakadabra to w zwierzakach pojawił się nowy piesek - taki słodki pudelek (trochę fioletowy)!! Czy to normalnie normalne? Ale i tak uwielbiam Simsy!

P.S. Kto wie kiedy wyjdą TH2?!?! :unsure:

--------

Nieeeeprawda! Ja mam dwa koteczki różnego wyglądu i notmalnie robią dzieci (codziennie prawie) Ale dizeciaki są takie same jak mama albo tata - inne nie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2004, 20:25   #24
Sutek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mozliwe ze to prawda, bo ja nie jestem pewien swojej odpowiedzi w 100 procentach...


Hmmm...ja mam tego pudelka a nie mam Abry...pojawil sie jak zainstalowalem Gwiazde
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2004, 21:03   #25
tomik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Simfanka#1@Apr 2 2004, 07:08 PM
A u mnie to pieseczk podlewają grządeczki, a kotki to codziennie robią sobie dzieci a potem mogę je sprzedać. fajnie co? zarabiam 250 od każdego kociaka
Za pieseczka dosatniesz ponad 1000
Wole pieseczki... mój kot jest taki tłuczkowaty mówie mko poluj! a on nic ech i poco bylło kupować kodem sie da te myszy walnąc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2004, 22:13   #26
Harimatris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Po co kupować? Dla zabawy! Po to są chyba, nie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2004, 22:17   #27
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tomik chyba miał na myśli że koty nie są potrzebne do likwidowania myszy bo mozna je kodem skasować.No tak ale wtedy nie ma frajdy.Mój kotek zawsze poluje nawet jak mu niekaże i przynosi upolowaną mysszkę pod nogi sima.A tak chyba kazdy kot robi. Ja mam i pieski i kotki i jest wszystko suuuuuuper.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2004, 17:39   #28
Emilcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak kazalam simowi postawic talerz z jedzeniem na ziemi to piesek podrzedl i zaczal jesc z tego talerza.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2004, 21:21   #29
Simfanka#1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wszystko spoko! Ja kodem załatwiam nawet muchy! A w ogóle to spoko wygląda taki simek wyciągnięty kodem z łóżka!hihi
Poza tym wolę koteczki od pieseczków. (mi też one przynoszą same mychy! Grzeczniutkie!)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2004, 19:04   #30
Irma_Lair
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Emilcia serio??!!Musze spróbować!Miałam taką sytuacje:Chciałam zagłodzić kota i jak przyszła kostucha to ją przebłagałam i jak skończyla to się nie udało.A kot został i był przezroczysty :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023