Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.09.2003, 20:13   #31
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja ją co prawda dosyć często widzę (a właściwie widziałem, bo juz kawał czasu nie gram w Simy), ale jeszcze nigdy nie zwróciła uwagi moim simom, więc to chyba różnie z tym bywa :roll: :roll:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.09.2003, 20:47   #32
All
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nieraz jak siedziała na krześle, to się nabijałam i sadziłam mojego sima i sie smiałam że razem jedzą,. buiahaha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2003, 15:41   #33
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niemożliwe ona musi być w wakacjach!
U mnie jest tylko Sprzątaczka sonia :?
Ona na 100% jest w wakacjach, ja sie normlanie przy ludziach całuje nikt mnie torebką nie wali po łbie nic!!
Nie mam pani stasi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2003, 15:45   #34
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Uwaga: Ale uważaj na swoje zachowanie w obecności purystów, którzy niemal na pewno zawsze kręcą się gdzieś w pobliżu" - fragment instrukcji do Randki. O kogo może chodzić, jeśli nie o pannę Stanisławę? :wink:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2003, 18:00   #35
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ona jest w wakacjach i koniec!!!!!KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ja ja mam dopiero od wakacji!!!!!trudno to do was dociera?? moze cos nie tak?? jakies zaburzenia z komunikowaniem ...???? mysle ze kuracja u psychiatry powinna zdzialac swoje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.09.2003, 22:07   #36
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ależ ty jesteś uparta. To do ciebie nie dociera :? :? No to może w ten sposób: masz ją na Wyspie Wakacyjnej, czy w Centrum? Ponieważ odpowiedź jest oczywista, to sie może trochę zastanów :roll: Może po prostu zainstalowanie Wakacji usunęło jakiś błąd, który u ciebie powodował brak Stasi, ale to nie znaczy, że u innych też tak jest :?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2003, 14:03   #37
luk86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak kiedyś zrobiłem w mieście dyskoteke to panna Stanisława podeszła do baru i zaczeła pić. Ale najlepiej było potem, wyszła na parkiet i zaczęła tańczyć :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2003, 14:25   #38
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Ależ ty jesteś uparta. To do ciebie nie dociera :?  :? No to może w ten sposób: masz ją na Wyspie Wakacyjnej, czy w Centrum? Ponieważ odpowiedź jest oczywista, to sie może trochę zastanów :roll: Może po prostu zainstalowanie Wakacji usunęło jakiś błąd, który u ciebie powodował brak Stasi, ale to nie znaczy, że u innych też tak jest :?
w randce nie mialam zadnych problemow...wrecz przeciwnie od wakacji wszystko mi sie pieprzy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2003, 09:23   #39
Kicekk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

przyniej wofgule niemożna się całować to jest głupie przeciesz randka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2003, 16:36   #40
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ona mnie jush wkurza ja wogóle do Centrum przez nia nie jezdze, a jak jezdze to tylko po prezenty i wracam. Raz mialem jush simem z jedna na 100 i chcialem sie ozenic. W centrum jej(moim simem simke) dalem buziaka i ona przyszla. Spadło mi o polowe !
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023