Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2013, 18:46   #131
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowieści Cytrynowej Wiśni

Pierwsze zdjęcie mnie zmiotło i to dosłownie xDD
Alicja ma fajną minę na nim
W sumie to nie spodziewałam się, że jeszcze coś tu dodasz, bo temat od marca świecił pustkami, a tu miłe zaskoczenie

No i czekam na dalszy ciąg historii Eleny, jestem ciekawa jak potoczą się jej losy, choć taki mały przerywnik w postaci historii Alicji i Kamila bardzo mi się podobał, szczególnie, że wiele się u nich dzieje
Nie każ nam czekać na kolejną część tak długo! :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.05.2013, 13:38   #132
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Opowieści Cytrynowej Wiśni

Cytat:
Napisał rudzielec
W sumie to nie spodziewałam się, że jeszcze coś tu dodasz, bo temat od marca świecił pustkami, a tu miłe zaskoczenie
no właściwie od dawna miałałam tu coś wstawić, ale jakoś tak zeszło...

Cytat:
No i czekam na dalszy ciąg historii Eleny, jestem ciekawa jak potoczą się jej losy, choć taki mały przerywnik w postaci historii Alicji i Kamila bardzo mi się podobał, szczególnie, że wiele się u nich dzieje
właśnie nie wiem czy będę kontynuować jej historię, bo jakoś nie mam do niej chęci
Cytat:
Nie każ nam czekać na kolejną część tak długo! :3
no cóż... Nie wiem czy warto jeszcze tu coś wstawiać, bo mam przeczucie, że większość o mnie zapomniała
dzięki za komentarz rudzielcu! :3
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2014, 19:24   #133
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Opowieści Cytrynowej Wiśni

Byli sobie czterej bracia: Re, Chaos, Słońce i Jurek. Byli normalnymi simami, ale ich matka wolała dać im dziwne imiona. Kiedy ich wioska została zniszczona i żaden jej mieszkaniec, oprócz nich nie przeżył musieli osiedlić się gdzie indziej. Dokładniejsze informacje na temat ich rodzinnego miasta, a także matki nie są znane. Wędrowali długo i daleko. O tym co dokładnie stało się w miejscu w którym się osiedlili też nie za dużo wiemy. Tylko tyle, że wszyscy zostali porwani przez kosmitów w tym samym czasie. I tak każdy z nich doczekał się kosmicznego potomka.
Niestety z tamtego okresu nie mam żadnym zdjęć.
Chaos miał córkę Io. Niewiele o niej można powiedzieć, podobno zmarła jako dorosła. Re jako jedyny miał syna – Marsa. Ten niczym się nie wyróżniał. Bardzo lubił Wenus – córkę Słońca, która mimo, że była bardzo mądra nigdy nie była szczęśliwa. Jako dziecko całe dnie przesiadywała zamknięta w pokoju. Jurek miał córkę Eris, której nikt nie lubił. Co ciekawe, Eris jako jedyna z czwórki zielonego rodzeństwa miała ludzkie oczy.
Kiedy zielone ludki dorosły, to uświadomiły sobie, że ich życie to więzienie. Spalili swoich rodziców, ale zostali w miasteczku w którym się wychowali. Nie tylko oni tam mieszkali.

Mars ożenił się z pewną studentką z Politechniki Simowej. Była to Stella Terrano. Chłopak przyjął jej nazwisko. Oboje już umarli, ale zostawili po sobie dwoje dzieci – Lunę i Saturna.
Luna jest obecnie dorosła Niektórzy, wścibscy miastowi mówili, że dziewczyna jest czarownicą, lub nauczyła się stosować magii, aby zakochać w sobie Filipa Ula. To tylko plotki, ale wielu simów nadal zastanawia się jak ten ułożony i normalny chłopak mógł poślubić tę szaloną kosmitkę. Mają oni już dwójkę dzieci: córkę Carmenę i syna Karo (wreszcie jakieś mniej kosmiczne imiona ).





Luna ma swój własny pokój „wyciszenia”



Jak już mówiłam dziewczyna ma brata Saturna. Ten wcześnie ożenił się z Sarą i choć z początku wszyscy byli przeciwni temu związku, to później polubili Sarę. Sielanki tam jednak nie było. Saturn cały czas siedział w domu i oglądał telewizję, opuszczał dni pracy, a Sara nie chciała zajmować się dziećmi, często jeździła na przejażdżki po mieście, nawet na całą noc, tylko po to aby nie słyszeć ryku telewizora i płaczu dwójki dzieci – Amelii i Karmela, które miała z Saturnem. Trzecie było w drodze. W końcu jednak telewizor się zepsuł, a Saturn, który chciał go naprawić umarł przez porażenie prądem. Sara przeżyła załamanie, a jednocześnie ulgę. Wiedziała jednak, że musi uciec.
Amelia nie lubi Karmela, swojego brata. Ja nie lubię ich obojga, są brzydcy.



A tu już trzecie dziecko państwa Terrano. Uran urodził się po śmierci taty.
A Sara? O tym później.



Nawet gdy Venus dorosła pech prześladował ją nadal. Wyszła za mąż, za Cezarego Marrę i nawet była z nim szczęśliwa (przynajmniej do czasu), ale nienawidziła swoich dzieci – Plutona, Ziemię i Merkurego. Ani jedno z trójki jej pociech nie miało wielkich, czarnych oczu, ani nawet zielonej skóry. Najstarszy syn Pluton poślubił Adę. Bardzo tajemniczą postać. Jest zielona, ma oczy kosmity, ale nie zachowuje się jak kosmita, lubi zimno i czasami gdy robi dzieciom na śniadanie płatki z mlekiem kreśli na nich dziwne znaczki. Do tego nawet przed mężem skrywa to, że tak naprawdę jest łysa i nosi perukę.
Nawet Pluton do końca nie wie skąd ona jest, czasami jednak, gdy się upije wspomina, że tak naprawdę pochodzi z Ziemi, jej kraj był wielki, i potężny, potrafił nawet kontrolować pogodę, ale wraz z apokalipsą został zniszczony, przez przywódcę tego kraju.
Ale czy mówi prawdę nikt nie wie.

Doczekali się szóstki dzieci. Najstarszy jest Daniel. Później urodził się Edward.



Następnie urodziły się bliźniaki – Ksen i Życ. Znowu chłopcy…



A najmłodsze to… Znowu bliźniaki Tym razem chociaż dziewczynka… Rodzice nadali im imiona Izyda i Turynozaurus. Jakieś propozycje na zdrobnienie tego imienia? Co ciekawe obie pary bliźniąt są bezsernikowe i bezkodowe



Młodsze rodzeństwo Plutona to także bliźniaki (te akurat „sernikowe” ).
Na zdjęciu Ziemia tuż przed swoim ślubem. Jak widać bardzo smutna, bo dowiedziała się, że jej ukochany brat Merkury zmarł. Najprawdopodobniej ten, który czuwa nad ich losem ktoś zabrał jego drzwi, gdy robił sobie makaron z serem (a może spaghetti?). Biedaczek usiadł na krześle i kompletnie zapomniał o potrawie, została z niego tylko kupka popiołu



Wyszła za Leonarda Fenolię. Z pewnością ma coś wspólnego z Adą.
W jednej czwartej jest elfem, ma skośne uszy, które zakrywa rudą czupryną. On mówi, że jego babcia pochodziła z Ziemi, z wielkich, zielonych wysp, ale sam nie wie do końca co to znaczy, bo nigdy u babci nie był, zmarła szybko po jego narodzinach. Gdy dowiedział się, że przodkowie Ziemi są kosmitami sam zaczął się tym interesować.



Wkrótce urodziły im się bliźniaki (dobra.. Znowu bliźniaki… Znowu niesernikowe…). Co dziwniejsze są zielone! Do tego Pandora jest ruda, a Ixel czarny (dziwnych imion ciąg dalszy!). Leoś rozumiał, że Ziemia ma kosmicznych przodków, ale było to dla niego podejrzane



- Ależ oczywiście, że to twoje dzieci, nikt mnie przecież nie lubi!
To prawda, Ziemia nie miała przyjaciół, rodzina niechętnie zaprasza ją na przyjęcia. Podobnie jak Phobos. Miały ze sobą wiele wspólnego, ale nawet się nie znały, nawet nie chciały się poznać. Nienawidziły się.




Eris nigdy nie wyszła za mąż. Miała jednak trójkę dzieci – Deimos, Phobos i Syriusza. Najstarsze umarło, a Eris nigdy nie powiedziała czyje było. Śmierć Deimos bardzo przeżyła jej młodsza siostra Phobos, która była z nią bardzo zżyta. Lubiła siostrę dużo bardziej niż brata bliźniaka (niesernikowego… Znowu) Syriusza, ale po śmierci matki został jej tylko on i wspierali się nawzajem.
Teraz wrócimy to Wenus, bo warto wspomnieć, że Phobos i Syriusz to dzieci jej męża.
Wenus nie lubiła Phobos już za to, że ta miała zieloną skórę, a jej dzieci nie. Krótko przed śmiercią dowiedziała się, że bliźniaki są dziećmi jej męża.. Do samego końca życia była nieszczęśliwa.

Phobos (nie mam jej zdjęcia) po śmierci Eris poznała Jaśmina Wodę. Ten pan tak jak Leoś ma elfie uszy. Może jest spokrewniony z nim? To mało prawdopodobne, Jaśmin ma zupełnie inny charakter, ale nie zna on swojej rodziny, bo jest sierotą. I choć w przeciwieństwie do zielonej narzeczonej, która jest lekko strachliwa i bardzo niechlujna lubi się czasami zabawić, to świetnie dopełniają się z Phobos i spodziewają się potomka.



Zadecka!



Czy pani się uśmiecha?!



Teraz wrócimy do Sary. Po tym jak stała się wdową wyprowadziła się do… Syriusza. Nie lubiłam Saturna i myślałam, że Sara będzie szczęśliwa z Syriuszem, ale okazało się, ze to najdziwniejszy sim jakiego miałam. Nie będzie mu u mnie łatwo.



Są już zaręczeni z Sarą, ale wielu simów mówi, że ona to robi tylko dla pieniędzy i opieki nad dziećmi. Sąsiedzi mówili, że jeszcze przed wprowadzeniem się do Syriusza zostawiała dzieci same, bo tak naprawdę nigdy ich nie kochała i chciała, aby ktoś je porwał. Teraz zamierzają się pobrać z Syriuszem, ale co będzie nie wie nawet Sara.
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2014, 19:27   #134
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Opowieści Cytrynowej Wiśni

Oooo, jednak to wstawiłaś!

Jak już Ci pisałem, mitologiczna Moda na Sukces, trochę trudno ogarnąć pokrewieństwa, ale zapowiada się naprawdę ciekawie. Myślę, że jak rozpiszę sobie drzewo genealogiczne to wszystko zrozumiem

Będę zaglądał, bo to fajny pomysł opisywać losy istot nie z tej planety
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2014, 19:32   #135
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,091
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Opowieści Cytrynowej Wiśni

O, wreszcie coś nowego...
Lubię oglądać twoje zdjęcia. Maxisowe simy i domy przypominają mi czasy dzieciństwa, kiedy grałam w TS2 właśnie samymi maxisowymi dodatkami.
Będę czytać. Jak na razie najbardziej spodobała mi się Luna, ma fajny styl. ;D
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023