Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.03.2012, 13:01   #31
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Helena

A co to za problem zebrać wszystkich, wsadzić do jednego domu jak leci i porobić kilka zdjęć? Ponad ośmiu simów jeszcze nie stworzyłam Może rzeczywiście masz rację z tymi prezentacjami... Póz nigdy nie ściągałam, bo nie lubię bawić się w takie rzeczy. Doszłam do wniosku, że przy odrobinie chęci da się stworzyć fajne zdjęcie bez wszelkich udziwnień.

Co do fryzur - zgadzam się w zupełności. Jestem jednak w stanie to przeboleć, bo w gruncie rzeczy wiele z nich jest na tyle ładnych i unikalnych, że takie odrosty stają się sprawą drugorzędną
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.03.2012, 16:49   #32
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Helena

Zgodnie z obietnicą, wrzucam wieeelką ilość zdjęć prosto z gry (jak już szaleć, to na całego ):





































































Zmieniłam serwer, bo ostatnio Tinypic dał mi się we znaki
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2012, 17:45   #33
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Helena

Ta z kolczykami i tatuażami wzorowana była na postaci z innej gry (Mass Effect 2 i Jack kojarzysz? jakby co, zostawiam screena:http://images2.fanpop.com/image/phot...24-537-600.jpg). Szczerze powiedziawszy, to trafiłeś w samo sedno, bo Jack w oryginalne rzeczywiście miała ze sobą jakiś problem... Ostatnia, która przypadła Ci do gustu to jej alter ego, czyli Jack w nieco łagodniejszej wersji

Co do fryzur męskich - znów muszę się zgodzić. Przy tworzeniu facetów ciężko wybrać jakąś normalną fryzurę - ze ściągniętych może znalazłoby się z 5-10, które wyglądają jakoś przyzwoicie i MĘSKO. W tym względzie Maxis jest górą.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2012, 18:43   #34
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Simy by Helena

A dla mnie najlepsza jest pierwsza. Druga jest przeciętna, natomiast ostatnia mi się nie podoba, poniważ nie lubię ani tatuaży ani kolczyków
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2012, 10:25   #35
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Simy by Helena

Pocieszające dla mnie jest to, że ostatnio Simy z TS3 przestają wyglądać jak Simy z TS3 i zaczynają przypominać te dwójkowe, które kocham. Nic nie poradzę, że nie znoszę tych z 3 Takie mało przerobione i bez dodatków są po prostu ohydne i odrzucające.
No ale do rzeczy - moja faworytka to zdecydowanie Simka czarnoskóra. Jest po prostu BOSKA! Prześliczne oczy, piękne usta, idealna fryzura... Ma świetny kształt twarzy. Nie wiem, czemu, ale ona mi bardziej na Indiankę, niż na Murzynkę wygląda. Jest wspaniała. Marzy mi się jej widok w jakimś tradycyjnym (np. indiańskim) stroju.
Podoba mi się też Jack w wersji na ostro, tylko czemu jej białka oczu zrobiły się takie szare? To kwestia oświetlenia? Simka zdecydowanie najbardziej charakterystyczna ze wszystkich tu na forum, bardzo się wyróżnia i zapada w pamięć. Jest bardzo ładna.
A Simkę z biało - różowymi włosami trochę za bardzo odchudziłaś, jak na mój gust. Ma taaakie chudziutkie ramionka, istny patyczek!
Fajne te Twoje Simy. Oceny liczbowej nie zostawiam, bo za dużo teraz tych postaci mi się uzbierało, ale ocena ogólna - bardzo pozytywna.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023