Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.05.2013, 22:14   #11
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Don Zobacz post
Juz kiedys mowilem, ze rude jest piekne
ahm nie mogę się nie zgodzić! xD

Donku, póki co pooglądałam ten pięciominutowy prolog i niestety, muszę stwierdzić to co zwykle, że znowu wyszło genialnie
No i do czego ja mam się przyczepić? xD Może jedynie do tego, że podzieliłeś te filmiki i mam dylemat w który wejść najpierw
Jak pooglądam resztę to napiszę Ci coś więcej, póki co jest bomba i bardzo ciekawi mnie jak poradziłeś sobie ze scenami, choć znając Ciebie, pewnie wyszło zajedwabiście
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.05.2013, 09:06   #12
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Wow! Wow! Jestem w szoku!
Ty Geniuszu!
Jak ty to wszystko zrobiłeś!?
Pierwszy raz jak obejrzałam, to nie mogłam przejść przez pierwsze drzwi, teraz jest już poprawione i chyba obejrzałam całość.
Jak ci się udało to wszystko zmontować? Człowieku nie masz sobie równych, nigdy nie widziałam czegoś tak niezwykłego. Płynne przejścia i wciągająca akcja. Bardzo fajne teksty, nawet się śmiałam i mówiłam do niej na głos co ma zrobić.
Byłam przerażona szczególnie ostatnią sceną i myślałam, że to ta jej przyjaciółka tak się zmieniła i musiała ją zabić.
Jeżeli to tylko prolog, to czego się można spodziewać w przyszłości? Szok!
Muzyka przerażająca, nawet bym się nie odważyła tego słuchać na słuchawkach.
Gen-Geniuszu masz niepokojącą duszę, już się ciebie boję.

Czekam oczywiście na kolejny, chociaż się boję, to coś mnie przyciąga.
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2013, 13:40   #13
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Weź, Genesis, już nie mam do Ciebie siły i do Twoich genialnych pomysłów

Ja nie wiem, jak na to wpadłeś, ale powinieneś dostać Nobla w tej dziedzinie To nie jest videostory, to gra

Jestem pod wielkim wrażeniem!
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2013, 14:33   #14
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Ja nie wiem, jak na to wpadłeś, ale powinieneś dostać Nobla w tej dziedzinie To nie jest videostory, to gra
zgadzam się w stu procentach!
wczoraj wieczorem ogarnęłam wszystkie filmiki i muszę stwierdzić, że cholernie dobrze to wyszło, muzyka, te pustki w domu rodem z Silent Hilla, świetna robota Donie!
jest klimat, który trzyma w napięciu, a końcówka w szczególności mi się spodobała, aż do monitora gadałam, żeby Ellen nie wchodziła do tego tajnego pomieszczenia xD
mam nadzieję, że długo nie dasz nam czekać na ciąg dalszy, choć zdaję sobie sprawę, że to pochłania mnóstwo czasu
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2013, 13:37   #15
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Jeżeli to tylko prolog, to czego się można spodziewać w przyszłości? Szok!
Muzyka przerażająca, nawet bym się nie odważyła tego słuchać na słuchawkach.
A tam przerazajaca Mam na kompie znacznie ciezsze utwory. Wrecz psychotyczne
No to wyobraz sobie, ze ja tych kawalkow sluchalem wlasnie w nocy na sluchawkach, bo wlasnie wtedy zazwyczaj skrobalem przy tym filmie


Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Gen-Geniuszu masz niepokojącą duszę, już się ciebie boję.
Ja myslalem, ze to jest wiadome od dawien dawna


Dzieki wszystkim za komentarze. Nie sadzilem, ze bedzie ich az tyle
Co do kolejnego odcinka: wstepie ustalilem, ze pojawi sie on gdzies w polowie wakacji. Oczywiscie, to jest tylko taka orientacyjna data i nie daje gwarancji, ze pojawi sie on w tym terminie
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2013, 21:43   #16
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Ekhem, wszystko fajnie, ale.. nie wiem czy to wpływ wspaniałego Sex And The City, które ost pochłaniam w wielkich ilościach ( i genialnego narratora felietonisty - też 1 os.), czy po prostu moja wrażliwość, AALEEE w wiekszości simowych klipów drażnią mnie słabe dialogi, co za tym idzie - zwracam na to uwagę. Jeśli ktoś też troche w tym siedzi, troche pisze bądź pisał, może się zrazić - jak ja.
Fakt, może akcja nabiera tempa, ale nie o to tu chodzi - gdy Summers się przedstawiała, absolutnie mnie nie zaciekawiła swoją osobą. Po prostu szkoda, bo calkiem ladnie zrobiony obraz mógłby o wiele lepiej wyglądać z bardziej barwnymi i mniej prostymi dialogami.

Pomijając ten fakt, jest ok. Przynajmniej ktokolwiek tu ożywia dział Videostory
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2013, 12:59   #17
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Nie będę oryginalna, napiszę to, co wszyscy
To jest super <3
Świetnie to wszystko wyszło, można decydować za bohaterkę, jak w grze!
Ellen jest śliczna Pomysł nietypowy i bardzo ciekawy. Jakiego programu używasz do montowania tego wszystkiego?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2013, 18:52   #18
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Uciekając przed nauką, zapuściłem się nawet tutaj
I absolutnie nie żałuję! Naprawdę, kawał dobrej roboty!
Przede wszystkim na pochwałę zasługuje pomysł. Bardzo dobrze wykorzystałeś możliwości YT i połączyłeś mój ulubiony gatunek gier z moim ulubionym gatunkiem seriali Mam tylko pytanie: dwa razy trafiłem na dwie opcje, a "zbadałem" tylko jedną. To znaczy, że coś mogło mnie ominąć?
Ellen wygląda uroczo, zwłaszcza do gustu przypadła mi jej fryzurka Dodatkowo, ruchy kamery i w ogóle cała oprawa wygląda atrakcyjnie.
Jednego mi brakuje, mianowicie głosów bohaterów (bohaterki). Nie chodzi o to, żeby od razu robić dubbing, ale taki bezgłośny krzyk jaki na końcu prologu nieco psuje klimat.
Jednym zdaniem: zapowiada się świetnie, czekam na więcej
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2013, 13:19   #19
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Jakiego programu używasz do montowania tego wszystkiego?
Sony Vegas

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Mam tylko pytanie: dwa razy trafiłem na dwie opcje, a "zbadałem" tylko jedną. To znaczy, że coś mogło mnie ominąć?
Na etapie Prologu, wyboru sa malostkowe. Ograniczaja sie raczej do kolejnosci wykonywanych dzialan. Bo np. w pomieszczeniu gdzie byla krew, niezaleznie od tego co wybierzecie do zbadania, Ellen i tak zbada ta druga rzecz Pominac mozna jedynie opcjonalna kwestie wypowiadana przez bohaterke, zaraz na poczatku filmu.
W kolejnych odcinkach, pomysl ten zostanie bardziej rozwiniety. W prologu chcialem jedynie przedstawic i zaprezentowac idee na prowadzenie tego projektu.

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Jednego mi brakuje, mianowicie głosów bohaterów (bohaterki). Nie chodzi o to, żeby od razu robić dubbing, ale taki bezgłośny krzyk jaki na końcu prologu nieco psuje klimat.
Pierwotnie w filmie mial byc dubbing. Dlugo robilem casting, ze tak powiem, ale nie bylem zadowolony z przeslanych do mnie probek. Jedynie osoba wypowiadajaca "Ellen's Nightmare" sie dostala, hehehe To tak slowem dygresji.

Zgadzam sie z toba. Dlugo bilem sie z mysla, jak ten problem rozwiazac, poniewaz nie moglem znalezc odpowiedniej probki krzyku, z ktorej bym byl zadowolony. Ostatecznie zdecydowalem, ze tego krzyku nie bedzie.
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2013, 21:40   #20
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Ożeszżebyciępokręciło!

Piekielnie dobrze się zapowiada, ale póki co wyszłam z kuchni i tu chyba się zatrzymam. Cholera, za ciemno jest, żebym ruszyła dalej xD Z reguły horrory mi niestraszne, ale zombie to stanowczo mój słaby punkt. Resident Evil mnie skrzywiło za dzieciaka, a tutaj klimat taki trochę podobny... Brrr!

A teraz się trochę przyczepię. Prócz wymienionych wcześniej błędów jeszcze dojrzałam "tą pracę", powinno być "tę". No i jak Ellen weszła do domu i "postanowiła eksplorować" to parsknęłam śmiechem. Ludzie raczej nie używają takich sformułowań w myślach i jest to bardzo nienaturalne. List Lisy też mógłby być zgrabniej napisany, usprawiedliwiłabym to jej pośpiechem gdyby nie to, że ... No właśnie - dziewczyna uwięziona w przerażającym domu pełnym stworów, a tutaj zamiast "matko jedyno, pomocy, ratunku!", pisze koleżance pierdu pierdu w stylu '' połaź sobie, ja poczekam...''. Czyżby kobiecina już rozum postradała?
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, ellen's nightmare, film, genesis, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023