Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.06.2008, 20:45   #1
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Blush Domek harmonijna nowoczesność [BRAK ZDJĘĆ]

Domek '"Harmonijna nowoczesność"

Hey! Chciałabym Wam przedstawić mój pierwszy dom na tym forum. Mieszka w nim małżeństwo z nastoletnia córką. Nie jest on co prawda taki landy , jak inne domki na forum , ale myślę , ze ujdzie xD Nazwalam go "harmonijna nowoczesność " , ponieważ jest on nowoczesny , ale przytulny. No wiec nie zanudzam już więcej , tylko zachęcę do oglądania domku. Tylko proszę o szczere komentarze , nawet jeśli nie będą zbyt dobre...
Oto fotki :


I co o nim myślicie? Czekam na wasze komentarze

P.S Wybaczcie , ze robie tyle zamieszania!!!
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...

Ostatnio edytowane przez Charionette : 29.01.2015 - 21:35
misterio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.06.2008, 19:11   #2
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

bryła mi się nie podoba, a w środku jest trochę surowy... nie chce mi się rozpisywać, 6/10
avenly jest offline  
stare 04.06.2008, 19:39   #3
Fiorella
 
Avatar Fiorella
 
Zarejestrowany: 18.04.2008
Skąd: W simowie
Płeć: Kobieta
Postów: 643
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

Mnie się bardzo podoba, lubię takie nowoczesne.Ocena:9/10 ( ogród jest nie ładny i ściany w salonie do kitu ).
Fiorella jest offline  
stare 04.06.2008, 19:55   #4
bouffe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

Bryła jest dość dziwna, wewnątrz powiewa chłodem, gdyż wszędzie jest szklana podłoga, sufit w mini-saloniku nie pasuje ;] Ale jest nieźle, ogólnie podoba mi się.

Ocena: 7,5/10
 
stare 04.06.2008, 20:08   #5
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

Dziekuje za ocenki ;] Jak by ktos chcial yo moge dac link do pobrania...
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...
misterio jest offline  
stare 04.06.2008, 20:25   #6
Hondirenda
 
Avatar Hondirenda
 
Zarejestrowany: 31.03.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

Podoba mi się ten domek. Rzeczywiście jest bardzo nowoczesny i przytulny. Podobają mi się wszystkie wnętrza. 10/10.

PS: Możesz dać linka do pobrania .
Hondirenda jest offline  
stare 04.06.2008, 20:48   #7
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

A ja się trochę rozpiszę ^^

Bryła: jesteś już 8 miesięcy na tym forum mogłaś podpatrzeć trochę jak się robi nowoczesne bryły. Twoja wygląda jak wielki kloc. Okna do tej bryły w ogóle nie pasują, ten basen przed domem jest tandetny i brak ścieżki przed domem. Garaż jest za duży. Czy to coś szare to od prysznica ?? Mogłaś go ustawić za pomocą kodu boolprop snapobjectstogrid false. Ocena za bryłę to niestety 1/10

Ogród: ja wiem że nie każdy ma talent do robienia ogrodów ale to co Ty zrobiłaś przebija wszystko !! 1. Parcela jest za duża. 2. basen za duży po co taki wielki ?? 3. ten "ogródek" gdzie są grządki jest za duży, mogłaś go lepiej zagospodarować. Ocena: 1/10

Przedpokój: ta czerwień tam nie pasuje, przydałyby się jakieś stonowane i ciepłe kolorki np. brąz, beż. Przydałoby się też jakieś lusterko żeby np. nastolatka mogła się przejrzeć przed wyjściem do szkoły, albo poprawić sobie włosy. Ogólnie też jest w tym pomieszczeniu surowo, pusto i "zimno". Ocena 5/10

Salon: kolory, kolory i jeszcze raz kolory, podłoga jest okropna (przez tą błyszczącą nakładę, która to sprawia wrażenie pustki). Okładzina ścienna jest okropna i nie pasuje do nowoczesnego domu. A do tego jest bardzo pusto, liść z dworu wchodzi do domu i tam gdzie są schody jest sufit mogłaś z tam tąd usunąć ten sufit . Ocena: 6/10

Łazienka: znów pustki i do tego zimno i ponuro. Łazienka powinna mieć jasne i ciepłe kolory, a u Ciebie jest to czerń, biel i namiastka szarego. Nie podoba mi się. Ocena: 4/10

Kuchnia: jest bardzo ładna tylko obraz nie pasuje. Ocena 9/10

Sypialnia: też bardzo ładna jednak nie pasuje mi ten dywan na wykładzinie. Ocena: 9/10

Łazienka: i to Mi się podoba bardzo ładne kolorki i wyposażenie. Jednakże brakuje Mi tu jakiejś zieleni. Ocena. 10/10

Mini salon: yyy dlaczego sufit jest z kamienia ?? Bardzo ponure pomieszczenie. Ocena: 7/10

Pokój nastolatki: ten pokój do niej nie pasuje. Gdzie są jakieś plakaty, jakaś zieleń lub coś co by przypominało pokój szalonej nastolatki ?? Ocena: 6/10

Oceny:
Bryła: 1/10
Ogród: 1/10
Wnętrze: 56/80, czyli: 7/10


Koniec mojej rozbudowanej oceny ^^ myślę że przy robieniu następnego domu weźmiesz moje skromne uwagi pod uwagę (XD)

pozdrawiam:
kubuss
kubuss jest offline  
stare 04.06.2008, 20:58   #8
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

Kubuss - ocena jest troszke krytykujaca , ale to dobrze - w moim przypadku potrzebuje krytyki - przynajmniej teraz wiem , gdzie robie bledy.
A tak poza tym : ten dom nie byl robione na wzor innych nowoczesnych domow. Tak sczzerze mowiac to niewiele domow przegladalam. Byl on robiony z mojego wlasnego natchnienia i mozna powiedziec ze robilam go calkiem "po swojemu". Ale nastepny domek napewno bedzie duuuzo lepszy , obiecuje :p
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...
misterio jest offline  
stare 05.06.2008, 08:09   #9
ajkusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

Śliczny domek bardzo fajniusi pomysl z malym basenikiem przed domem pozdrawiam z kad masz dodatki ??
 
stare 05.06.2008, 08:38   #10
Sheba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domek harmonijna nowoczesność

pati1394 nie martw sie nasz kochanny Kubuss taak juz ma Prawda ??? :* hih ... dobra a teraz do rzeczy zeby nie było ^^
Może już wczesniej wspomniałam dawaj do pomieszczeń takie najmniejsze światła wiszące ( są takie najmniejsze wchodziły z podstawową grą the sims 2 -mają czarny kolor ) Przy robieniu zdjęć oświetlenie włącz aby było jaśniej - rób wieksze zdjęcia . po tym co widzuiałam naprawde ładnie ale bez świateł wygląda surowo w środku

Pozdrawiam:
Sheba

Ostatnio edytowane przez Sheba : 05.06.2008 - 08:40 Powód: Ortografia ^^
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023